Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 14 juni 2017

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Åsmund JahrH 70-1.01.06+27.3621.04

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ketil JacobsenÅpen B32.34+5.4613.34

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jon FredriksenH 60-36.51+12.1112.42

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hasse BergstrømH 70-33.3011.33
3Berit DanielsenD 50-35.35+6.3912.16
7Per Kristian EkebergH 50-38.43+5.419.55

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Grete WestgaardD 40-39.20+7.0513.33

Kolbotn og Skimt OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hanna RehnD 13-1429.1312.10
1Selma FeylingD -12N26.3515.38
1Frode VigemyrÅpen B26.4811.10
1Gunn Torill HokholtD 50-28.569.58
2Bjørnar GammelsæterH 50-34.07+1.058.44
2Lea Leiren GüntherD -12N26.4315.42
2Sissel OlaisenD 70-39.43+4.3116.32
2Geir TrøanH 70-35.07+1.3712.06
3Solvår KvedalenÅpen B39.03+12.1516.16
3Henrik HarstadH -12N20.2211.58
3Håvard HarstadH 17-56.42+8.519.00
3Sofie GammelsæterD 13-1434.00+4.4714.10
3Lars-Evan PetterssonH 70-37.06+3.3612.47
4Gunnar HarstadH 70-53.47+20.1718.32
4Kunt BjørkeloH 50-36.49+3.479.26
5Monica FeylingD 40-51.46+19.3117.51
6Sigurd OlaisenH -12N25.2714.58
6Roar GammelsæterH 50-36.58+3.569.28
6Kolbjørn MegardH 70-1.32.23+58.5331.51
6Linda GammelsæterD 17-45.35+8.5511.41
8Alfred KemptonH -12N27.0315.54
10Leana SlettvollD -12N32.1819.00
11Bjørn Sverre GulheimH 50-55.04+22.0214.07
12Johanna LundeD -12N36.1421.18
13Helene HarstadD -12N37.3522.06
Celine YtternesD 15-16ikke startet
John YtternesH 50-ikke startet

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars BaklidH 17-1.05.13+17.2210.21

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdÅpen C24.2312.50

Måren OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus Friedhelm KlavenessH -12N13.117.45
1Andreas GjetangerH 13-1421.459.03
1Espen Brandt KjelsenLangLett34.138.46
1Morten DueH 60-24.408.30
1Unni Dirro BøhlerengenD 70-35.1214.40
2Fredrik Brandt-KjelsenH -12N18.5711.08
2Noor Dirro-HeluD 13-1433.47+4.3414.04
2Erlend Bjerknes FagerlidH 11-1216.008.25
3Lars Petter EndresenH 40-51.52+9.2513.17Last ned GPS-spor i gpx-format
3Stein TurtumøygardH 60-36.09+11.2912.27
4Magnus EndresenH 13-1432.58+11.1313.44
4Linn Mei WaalerD 17-44.28+7.4811.24
4Gro Hege LudvigsenD 50-41.59+13.0314.28
5Peter KlavenessH 60-49.52+25.1217.11
5Kine BøhlerengenD 17-45.34+8.5411.41
6Audun BjerknesH 17-1.03.53+16.0210.08
9Morten KarlsenH 50-49.13+16.1112.37
11Malin GjetangerD -12N33.4319.50
Oline Bjerknes FagerlidD 11-12ikke startet
Håvard EndresenH -12Nikke startet

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Donatas KontautasH 17-1.01.07+13.169.42
5Morten TangenH 17-1.02.19+14.289.53
6Linda FredhD 40-59.37+27.2220.33

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jakob A. GjedeboH 11-1215.318.10
1Kristoffer Fiane PedersenH 17-47.517.35
5Linus Eggen VingeH 11-1222.2611.48

Stabæk IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Karl Fredrik KolderupH 70-diskvalifisert

Sturla, IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Silje CarlsenD 15-1644.3315.21
2Peter CarlsenH 40-45.42+3.1511.43

Trauma IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Are SkindloH 50-46.32+13.3011.55

Ås-NMBU Orientering

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nils TveiteH 15-1632.228.17
1Torbjørn ØrkaH 13-16N25.5013.35
1Camilla LundkvistD 11-1225.1513.17
1Ivar MaalenH 50-33.028.28
1Mari Brøndbo DahlD 17-36.409.24
1Erland SkatterH 40-42.2710.53
1Ingunn ScheiD 40-32.1511.07
2Anders Bredal-AndersenH 13-1427.30+5.4511.27
2Sille WinsnesD 50-30.48+1.5210.37
2Håvard SteinsholtH 60-24.56+0.168.35
2Marianne SiegelLangLett39.30+5.1710.07
2Tarjei LillehammerÅpen C25.12+0.4913.15
2Akvile PetrakovaD 11-1248.3525.34
2Wiel Marie LillehammerD 11-1248.3525.34
2Ingvild Maalen-JohansenD 17-40.02+3.2210.15
2Sindre NordhagenH 17-47.58+0.077.36
2Wendy FjellstadD 40-33.21+1.0611.30
3Mikkel Vaaje-KolstadH 13-1428.41+6.5611.57
3Rannveig W. NordhagenD 17-42.29+5.4910.53
3Fredrik HoltLangLett39.34+5.2110.08
3Synne Schei DanevadD -12N28.4016.51
3Anne NilsenD 40-37.28+5.1312.55
3August Holt-Siegel 2H 11-1220.4110.53
3Håkon DanevadH 50-36.21+3.199.19
4Sondre LundqvistH 11-1222.2211.46
4August Holt-SiegelH -12N21.3412.41
4Thor Ivar GangnæsLangLett1.21.56+47.4321.00
4Nicloa WarsinskaD -12N28.4216.52
4Bjørn-Erik PedersenH 40-53.31+11.0413.43
4Eirik NordhagenH 50-36.49+3.479.26
5Helene RøsvikD -12N29.3117.21
5Jakob Klaren NielsenH -12N24.0414.09
5Pernille RødLangLett1.35.55+1.01.4224.35
5Ellen-Christine KorenD 50-43.27+14.3114.58
5Bjørn AasestadH 40-1.23.34+41.0721.25
6Astri Bredal-KnutsenD -12N29.4317.28
7Johanne ØrkaD -12N31.1618.23
7Odin Schei DanevadH -12N26.0115.18
8Ester HjärtsjöD -12N31.1718.24
8Halvor SteinsholtH 17-1.05.36+17.4510.24
9Kinga BanfiD -12N31.3618.35
9Vegard GaustadH -12N28.4516.54
9Robert BanfiH 17-1.09.44+21.5311.04
10Jose SeguraH -12N30.5118.08
10Andreas LundqvistH 50-54.28+21.2613.57
11Trygve LillehammerH -12N30.5318.10
12Halvor ØrkaH -12N31.1118.20
13Johannes GaustadH -12N38.1222.28
14Martin Klaren NielsenH -12N43.3825.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor