Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Fjellgeita Emblem

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Fjellgeita Emblem
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 1 oktober 2017

Klasser: Visa alla | Fjellkillingen | Damer 4 km | Herrer 4 km | Damer 6 km | Herrer 6 km | Herrer 10 km

Fjellkillingen nybegynner

2 170 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Skytterholm StandalEmblem IL17.137.56
2Julie DrønnesundEmblem IL17.57+0.448.16
3Cornelia HoleneEmblem IL18.53+1.408.42
4Theodor TorgersenEmblem IL19.43+2.309.05
5Jonas DrabløsVelledalen IL24.19+7.0611.12
6Evander Ulstein FetVelledalen IL24.23+7.1011.14
7Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL25.32+8.1911.45
8Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL25.37+8.2411.48
9Olai Pileberg ValderhaugVelledalen IL25.57+8.4411.57
10Lauritz HolenEmblem IL26.55+9.4212.24
11Noah TryggestadEmblem IL27.30+10.1712.40
12Line TryggestadEmblem IL28.02+10.4912.55
13Andreas TorgersenEmblem IL28.34+11.2113.09
14Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL29.51+12.3813.45
15Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL29.53+12.4013.46
16Elle YttredalEmblem IL31.35+14.2214.33
17Emma DrønnesundEmblem IL34.01+16.4815.40
18Helene Heggheim JensenEmblem IL34.03+16.5015.41
19Elise LundanesEmblem IL34.48+17.3516.02
20Laurits Pileberg ValderhaugVelledalen IL36.10+18.5716.40
21Nikolai AlnesEmblem IL37.46+20.3317.24
21Henrik AlmåsEmblem IL37.46+20.3317.24
23Simon DrabløsVelledalen IL56.45+39.3226.09
24Oda DrabløsVelledalen IL57.17+40.0426.23
25Silje Heggheim JensenEmblem IL1.02.19+45.0628.43
26Nora Brattset ErevikEmblem IL1.02.27+45.1428.46
27Emil BalonVelledalen IL1.02.44+45.3128.54
28Aline TeigenEmblem IL1.23.21+1.06.0838.24

Damer 4 km

3 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL41.0410.43
2Janne TomtumVelledalen IL41.56+0.5210.56
3Marit Sylte LundanesEmblem IL43.04+2.0011.14
4Sofie SjåholmMolde og Omegn IF44.38+3.3411.39
5Merete MasdalVelledalen IL50.54+9.5013.17
6Bjørghild LervikEmblem IL1.35.39+54.3524.58

Herrer 4 km

3 830 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mateusz BalonVelledalen IL41.0910.44
2Lars Even HatlemarkVelledalen IL41.14+0.0510.45
3Asbjørn BergMolde og Omegn IF44.40+3.3111.39
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF44.40+3.3111.39
5Olav ØstremEmblem IL50.49+9.4013.16
6Magnus LundanesEmblem IL1.00.36+19.2715.49

Damer 6 km

5 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL56.389.35
2Pernille Ibsen LervågVelledalen IL56.46+0.089.37
3Janita SkogengEmblem IL1.12.11+15.3312.14
0Katharina RogstadEmblem ILdiskvalifisert

Herrer 6 km

5 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL52.328.54
2Kristoffer StenstadOppsal Orientering1.02.33+10.0110.36
3Knut OpdalMolde og Omegn IF1.27.07+34.3514.45
4Arunas RazickasEmblem IL1.27.09+34.3714.46
5Audun ÅrøenEmblem IL1.30.40+38.0815.22
0Frank DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert
0Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

Herrer 10 km

9 810 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pavel BrlicaMolde og Omegn IF1.06.346.47
2Kjetil OkkenhaugEmblem IL1.08.51+2.177.01
3Henning Osnes TeigeneEmblem IL1.17.33+10.597.54
4Jan Magne SolibakkeEmblem IL1.17.41+11.077.55
5Markus GladEmblem IL1.22.35+16.018.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor