Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstsprinten Sunnmøre

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstsprinten Sunnmøre
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / Velledalen IL
Dato: søndag 17 september 2017

Emblem IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Daniel HoleRåtassen (27)10.589.08
0Elvira Kristine IdlandRåtassen (27)18.4315.35
0Sturla August IdlandRåtassen (27)13.1211.00
0Helene Heggheim JensenRåtassen (27)17.0514.14
0Silje Heggheim JensenRåtassen (27)13.4611.28
0Ingvar OsenRåtassen (27)16.5014.01
0Marie Skytterholm StandalRåtassen (27)11.109.18
0Henrik Ramsevik TeigeneRåtassen (27)10.489.00
0Marie Ramsevik TeigeneRåtassen (27)17.0514.14
0Theodor TorgersenRåtassen (27)9.127.40
0Noah TryggestadRåtassen (27)10.108.28
0Emma DrønnesundRåtassen (27)13.0410.53
1Linda Ramsevik Teigene2.0 Damer (5)16.368.18
1Geir Nilsen2.0 Herrer (5)18.059.02
1Marit Sylte Lundanes2.6 Damer (4)21.158.30
2Cornelia Holene2.0 Damer (5)18.26+1.509.13
2Magnus Skytterholm Standal2.0 Herrer (5)18.59+0.549.29
2Janita Skogeng3.2 Damer (7)25.07+4.417.50
2Henning Osnes Teigene3.2 Herrer (8)18.02+2.095.38
3May Britt Drønnesund2.0 Damer (5)20.02+3.2610.01
3Cecilie Tryggestad2.6 Damer (4)32.46+11.3113.06
4Julie Drønnesund2.0 Damer (5)20.12+3.3610.06
4Line Tryggestad2.6 Damer (4)43.46+22.3117.30
5Fredrik Idland3.2 Herrer (8)27.17+11.248.31
7Frank Drønnesund3.2 Herrer (8)28.44+12.518.58
8Torgeir Standal3.2 Herrer (8)29.48+13.559.18

Molde og Omegn IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Pavel Brlica3.2 Herrer (8)15.534.57
4Sofie Sjåholm3.2 Damer (7)29.43+9.179.17
6Bjarne Sjåholm3.2 Herrer (8)28.23+12.308.52

Velledalen IL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lovise BøeRåtassen (27)20.1316.50
0Simon DrabløsRåtassen (27)22.16+2.0318.33
0Kristian FløtreRåtassen (27)12.3110.25
0Julia Wågsæther HoleRåtassen (27)20.14+0.0116.51
0Mikkel Ibsen LervågRåtassen (27)21.11+0.5817.39
0Tobias Ibsen LervågRåtassen (27)13.1311.00
0Ane LundeRåtassen (27)11.239.29
0Jakob LundeRåtassen (27)12.0610.05
0Maja LundeRåtassen (27)12.0710.05
0Alfred MasdalRåtassen (27)35.30+15.1729.35
0Noralf MasdalRåtassen (27)35.31+15.1829.35
0Sebastian SchankeRåtassen (27)18.3515.29
0Evander Ulstein FetRåtassen (27)10.038.22
0Birk VelleRåtassen (27)12.2510.20
0Odin VelleRåtassen (27)13.3011.15
1Pernille Ibsen Lervåg3.2 Damer (7)20.266.23
2Merete Masdal2.6 Damer (4)21.36+0.218.38
3Sivert Nakken2.0 Herrer (5)19.33+1.289.46
3Svein Nakken2.0 Herrer (5)19.33+1.289.46
3Janne Tomtum3.2 Damer (7)25.52+5.268.05
3Alf Petter Bøe3.2 Herrer (8)21.29+5.366.42
4Tormod Klokk3.2 Herrer (8)23.58+8.057.29
5Anita Mosby Nakken2.0 Damer (5)29.40+13.0414.50
5Andreas Nakken2.0 Herrer (5)43.12+25.0721.36
5Ragna Knardal3.2 Damer (7)38.56+18.3012.10
6Torild Hole3.2 Damer (7)45.08+24.4214.06
0Nina Ulstein3.2 Damer (7)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor