Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap mellomdistanse Myrdalsetra

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap mellomdistanse Myrdalsetra
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / Velledalen IL
Dato: søndag 21 mai 2017

D17C

1 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Merete MasdalVelledalen IL18.4610.54
2Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL20.37+1.5111.59
3Marie FauskrudEmblem IL20.57+2.1112.10
4Monica Hole BjørnesethVelledalen IL21.28+2.4212.28
5May Britt DrønnesundEmblem IL23.13+4.2713.29
6Barbro HoleneEmblem IL26.51+8.0515.36
7Lone Tynes AndersonMolde og Omegn IF31.11+12.2518.07
8Ragna KnardalVelledalen IL35.03+16.1720.22
9Hilde Riksheim TandstadVelledalen IL38.08+19.2222.10
10Anita Mosby NakkenVelledalen IL41.01+22.1523.50
0Annlaug LervågVelledalen ILdiskvalifisert

D-12N

1 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathea Hole BusengdalVelledalen IL38.37+28.0837.29
0Emma DrønnesundEmblem IL19.45+9.1619.10
0Elvira Kristine IdlandVelledalen IL21.43+11.1421.05
0Helene Heggheim JensenEmblem IL29.34+19.0528.42
0Silje Heggheim JensenEmblem IL29.48+19.1928.55
0Ida NilsenVelledalen IL26.04+15.3525.18
0Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL24.42+14.1323.58
0Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL24.37+14.0823.53
0Ingrid BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
0Frøys Sjølie GrebstadVelledalen ILdiskvalifisert
0Olivia Sjølie GrebstadVelledalen ILdiskvalifisert

D10-12

1 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DrønnesundEmblem IL18.4410.53
2Cornelia HoleneEmblem IL19.00+0.1611.02

D13-14

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL23.1410.19
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL29.37+6.2313.09

D15-16

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF37.5614.12

D17-20

3 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL28.017.08
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL35.28+7.279.02
3Sofie SjåholmMolde og Omegn IF49.51+21.5012.43
4Emma Olin HolmbergVelledalen IL1.05.37+37.3616.44

D50

2 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF27.2210.14
2Marianne LykkeEmblem IL27.29+0.0710.17
3Marit Sylte LundanesEmblem IL28.17+0.5510.35

H-12N

1 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ola DrotninghaugVelledalen IL38.33+17.2037.25
0Sturla August IdlandVelledalen IL21.42+0.2921.04
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL26.28+5.1525.41
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL25.38+4.2524.53
0Alfred MasdalVelledalen IL57.35+36.2255.54
0Noralf MasdalVelledalen IL57.21+36.0855.40
0Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL23.11+1.5822.30
0Jon Sæle BakkeVelledalen IL37.24+16.1136.18
0Evander Ulstein FetVelledalen IL19.4619.11
0Olay BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
0Olve BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert

H10-12

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus StandalEmblem IL17.2610.08
2Eivind Tynes AndersonMolde og Omegn IF18.33+1.0710.47
3Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL25.56+8.3015.04

H13-16N

1 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NakkenVelledalen IL13.2813.04

H17-20

4 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27.226.00
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL27.35+0.136.03

H40

3 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF31.478.06
2Roar ReitenEmblem IL33.24+1.378.31
3Arunas RazickasEmblem IL41.51+10.0410.40
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF52.38+20.5113.25
5Frank DrønnesundEmblem IL1.06.08+34.2116.52

H50

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL28.138.02
2Roger Andre VaneboKongsberg OL35.40+7.2710.09

H60

2 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL26.219.52
2Audun ÅrøenEmblem IL29.45+3.2411.08
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF37.15+10.5413.57
0Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

D21

3 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion AebiOK Tisaren31.137.57
2Pernille Ibsen LervågVelledalen IL44.49+13.3611.25
3Janne TomtumVelledalen IL1.19.03+47.5020.09

H21

4 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar LundanesEmblem IL28.586.21
2Henning Osnes TeigeneEmblem IL31.48+2.506.59
3Robin Bergane JanssonNOTEAM46.11+17.1310.09
4Anders SætermoenEmblem IL46.12+17.1410.09
5Jahn-Egil SkotteEmblem IL46.18+17.2010.10
6Tormod KlokkVelledalen IL1.08.57+39.5915.09

H17C

1 720 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Magne SolibakkeEmblem IL13.107.39
2Per Magne DrotningehaugVelledalen IL13.35+0.257.53
3Bernt Are LervågVelledalen IL14.33+1.238.27
4Geir Helge GrebstadVelledalen IL16.16+3.069.27
5Fredrik IdlandVelledalen IL16.37+3.279.39
6Lars Even HatlemarkVelledalen IL17.16+4.0610.02
7Øystein BakkeVelledalen IL17.20+4.1010.04
8Svein NakkenVelledalen IL20.20+7.1011.49
9Per Møller AndersonMolde og Omegn IF21.52+8.4212.42
10Per Gunnar HolmbergVelledalen IL23.01+9.5113.22
0Mateusz BalonVelledalen ILdiskvalifisert
0Torje Hole BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
0Livar NilsenVelledalen ILdiskvalifisert

D80

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene SylteMolde og Omegn IF1.35.5542.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor