Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsprinten Molde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprinten Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 7 mai 2017

Herrer 17-20

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL26.256.17
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27.12+0.476.28
3Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF45.48+19.2310.54

Herrer 21-39

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL30.427.18
2Mads Bratland ClaussenMolde og Omegn IF40.29+9.479.38
3Victor StørdalMolde og Omegn IF47.00+16.1811.11

Herrer 40-49

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ReitenEmblem IL28.419.15
2Arunas RazickasEmblem IL29.03+0.229.22
3Frank DrønnesundEmblem IL45.24+16.4314.38

Herrer 50-59

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag StenersenNidarøst OK28.409.14
2Stig DahleMolde og Omegn IF34.34+5.5411.09
0Lars Roger LundanesEmblem ILdiskvalifisert

Damer 13-14

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL28.5812.35
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL31.27+2.2913.40

Damer 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF42.4613.47

Damer 17-20

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL29.389.33
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF41.14+11.3613.18
3Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF41.58+12.2013.32

Damer 40-49

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janita SkogengEmblem IL26.2811.30
2Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF30.21+3.5313.11

Herrer 60-69

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir NilsenEmblem IL23.5010.21
2Kjell StensåMolde og Omegn IF27.49+3.5912.05
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF37.20+13.3016.13

Damer 17C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Britt DrønnesundEmblem IL41.5018.11

Damer 50-59

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL24.3610.41
2Marit Sylte LundanesEmblem IL28.56+4.2012.34
3Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF30.02+5.2613.03

Herrer 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL43.5324.22

Herrer 70-79

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergMolde og Omegn IF24.0913.25

Damer 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lene HainkMolde og Omegn IF23.36+0.2513.06
0Julie DrønnesundEmblem IL23.1112.52

Damer 80+

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene SylteMolde og Omegn IF36.3120.17

Herrer -12N

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lukas AspremMolde og Omegn IF28.5722.16
0Kasper Teigmo HoldenMolde og Omegn IF24.0018.27
0Benjamin StørdalMolde og Omegn IF24.2918.50
0Kristoffer Rørhus VatneMolde og Omegn IF26.4820.36
0Eystein Grüner BjåstadMolde og Omegn IF29.00+0.0322.18
0Eirik Grüner Bjåstad StartnrMolde og Omegn IF29.49+0.5222.56

Damer -12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marie Ramsevik  TeigeneEmblem IL19.44+0.0215.10
0Emma DrønnesundEmblem IL19.4215.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor