Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for AAOK-karusellen løp 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: AAOK-karusellen løp 1
Arrangørorganisasjoner: Hisøy OK / Vest-Agder
Dato: onsdag 5 april 2017

Damer 1

700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering7.0610.08
2Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering8.32+1.2612.11
3Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering9.10+2.0413.05
4Sandra Sofie TømtIL Imås13.29+6.2319.15
5Maren AanonsenØyestad IF allianse13.41+6.3519.32

Damer 2

1 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna Okkenhaug BratlandIF Trauma10.208.36
2Rikke WernersenØyestad IF allianse10.28+0.088.43
3Edith FahreHisøy OK11.03+0.439.12
4Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering13.02+2.4210.51
5Kamilla StudsrudHisøy OK20.32+10.1217.06
6Natalie HolHisøy OK20.33+10.1317.07
7Mariann BjørkliØyestad IF allianse26.37+16.1722.10

Damer 3

1 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene HaugeHisøy OK13.457.14
2Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering15.02+1.177.54
3Carla Freitas BrandtIK Grane Arendal Orientering15.06+1.217.56
4Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15.58+2.138.24
5Johanne TerjesenØyestad IF allianse16.10+2.258.30
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.33+2.488.42
7Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma16.57+3.128.55
8Helle RuhavenHisøy OK18.58+5.139.58
9Karin SteenIF Trauma19.09+5.2410.04
10Anna Sofie HoffHisøy OK19.19+5.3410.10
11Gerd-Torun RikeHisøy OK20.55+7.1011.00
12Cathrine Vatne LauvlandNOTEAM21.44+7.5911.26
13Anne Karin StigemoIL Imås22.08+8.2311.38
14Tuva Krafft MyhrenHisøy OK22.11+8.2611.40
15Kristin Krafft MyhrenHisøy OK23.42+9.5712.28
16Ann Mari StudsrudHisøy OK26.51+13.0614.07
17Ingeborg BøbelIL Imås27.06+13.2114.15

Damer 4

1 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada Helene OlsenIF Trauma12.216.30
2Henriette OlsenIF Trauma14.36+2.157.41
3Marianne HaugeHisøy OK14.43+2.227.44
4Fanny SkindloIF Trauma15.28+3.078.08
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL15.36+3.158.12
6Turid Dalen JohnsenØyestad IF allianse15.49+3.288.19
7Mia HirschIF Trauma15.51+3.308.20
8Tone HirschIF Trauma15.58+3.378.24
9Signe ErlandsenHisøy OK16.42+4.218.47
10Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse17.25+5.049.10
11Gunn JonesIK Grane Arendal Orientering17.49+5.289.22
12Sigrun ErlandsenHisøy OK18.09+5.489.33
13Tove FossnesHisøy OK20.18+7.5710.41
13Tone Skindlo TaraldsenHisøy OK20.18+7.5710.41
15Ellen SundsdalIK Grane Arendal Orientering21.40+9.1911.24
16Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering22.25+10.0411.47

Damer 5

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK15.457.09
2Karine VestølVegårshei IL17.21+1.367.53
3Inga Vestøl StødleKristiansand OK17.57+2.128.09

Herrer 1

700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias Skindlo TaraldsenHisøy OK8.5912.50

Herrer 2

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgrim Espolin JohnsonFroland IL12.3710.30
2Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering12.47+0.1010.39
3Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering12.52+0.1510.43
4Jonas Okkenhaug BratlandIF Trauma13.17+0.4011.04
5Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering13.26+0.4911.11
6Vemund HelsørFroland IL14.39+2.0212.12
7Karl Johan EmanuelsenIK Grane Arendal Orientering21.16+8.3917.43
8Simon Okkenhaug BratlandIF Trauma25.26+12.4921.11

Herrer 3

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus H FossnesHisøy OK14.517.48
2Thomas H FossnesHisøy OK16.02+1.118.26
3Ben JonesIK Grane Arendal Orientering16.42+1.518.47
4Nils-Henrik PedersenHisøy OK18.05+3.149.31
5Johannes RuhavenHisøy OK18.38+3.479.48
6Bjørn BratlandIF Trauma21.31+6.4011.19
7Reidar GrøsleAustre Moland IL22.30+7.3911.50
8Henrik Andreas TømtIL Imås22.58+8.0712.05
9Amund FossnesHisøy OK27.27+12.3614.26

Herrer 4

1 900 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Chr. HirschIF Trauma13.066.53
2Are SkindloIF Trauma13.46+0.407.14
3Oluf BøckmanKristiansand OK13.50+0.447.16
4Harald EikKristiansand OK14.37+1.317.41
5Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering15.10+2.047.58
6Per Magne HoffHisøy OK15.18+2.128.03
7Jan Egil HagliIK Grane Arendal Orientering15.20+2.148.04
7Jan JohnsenØyestad IF allianse15.20+2.148.04
9Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering15.36+2.308.12
10Øystein VågsnesIF Trauma15.48+2.428.18
11Stein Olav KjerlandØyestad IF allianse15.57+2.518.23
12Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse16.20+3.148.35
12Einar Krafft MyhrenHisøy OK16.20+3.148.35
14Tor OlsenIF Trauma16.43+3.378.47
14Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering16.43+3.378.47
16Kåre JørgensenHisøy OK17.04+3.588.58
17Trond FossnesHisøy OK17.05+3.598.59
18Glenn SolbergFroland IL17.09+4.039.01
19Kjell BrevikIF Trauma17.12+4.069.03
20Ove KjetsåOtra IL17.41+4.359.18
21Torstein Thorsen EkernHisøy OK17.46+4.409.21
22Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering18.01+4.559.28
23Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse18.24+5.189.41
24Åge AashamarFlosta IL19.27+6.2110.14
25Rolf MikkelsenIL Imås19.59+6.5310.31
26Stein R. JensenLia IL21.26+8.2011.16
27Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering21.28+8.2211.17
28Magne BlågestadIK Grane Arendal Orientering22.16+9.1011.43
0Inge SkjæveslandIF Traumadiskvalifisert
Kenneth ÅnonsenØyestad IF alliansediskvalifisert

Herrer 5

2 200 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon NilsenVegårshei IL12.145.33
2Marius PyttenKristiansand OK12.46+0.325.48
3Kristian PyttenKristiansand OK13.03+0.495.55
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL13.32+1.186.09
5Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK13.42+1.286.13
5Anders VestølVegårshei IL13.42+1.286.13
7Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering14.41+2.276.40
8Even FossumIK Grane Arendal Orientering15.05+2.516.51
9Mads Henrik SandnesHope IL15.29+3.157.02
10Helge FossøyØyestad IF allianse16.07+3.537.19
10Bjørn Idar SætranIF Trauma16.07+3.537.19
12Øyvind BratlandIF Trauma16.52+4.387.40
13Øyvind HelsørFroland IL17.17+5.037.51
14Geir BråtenVegårshei IL17.30+5.167.57
14Per Kristian TømtIL Imås17.30+5.167.57
16Ole Petter VestølVegårshei IL17.43+5.298.03
17Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering19.01+6.478.38
18Ole-Herman CappelenHisøy OK19.03+6.498.39
19Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering19.30+7.168.51
20Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse19.51+7.379.01
21Paul Christian JensenBirkenes IL19.55+7.419.03
22Fredrik StudsrudHisøy OK20.18+8.049.13
23Egil FossumIK Grane Arendal Orientering20.50+8.369.28
24Øyvin SimonsenIL Imås21.17+9.039.40
25Kjell SandåkerIL Imås21.46+9.329.53
26Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering21.58+9.449.59
27Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering24.14+12.0011.00
0Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
0Martin BjørkenesHisøy OKdiskvalifisert
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Jan Vidar WernersenØyestad IF alliansediskvalifisert

Nybegynner 1

700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander DuusIK Grane Arendal Orientering8.4012.22
2Maiken RisbergHisøy OK9.18+0.3813.17
3Anniken FossnesHisøy OK9.23+0.4313.24
4Heine SmedsaasHisøy OK17.30+8.5025.00
5Georg SmedsaasHisøy OK17.43+9.0325.18
5Otto SmedsaasHisøy OK17.43+9.0325.18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor