Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom VAOK/AAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom VAOK/AAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: søndag 7 mai 2017

D12N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK24.0213.21
2Sofie Beckmann KristiansenKristiansand OK39.33+15.3121.58

D 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL43.5417.33
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK46.40+2.4618.40
3Tina BoothKristiansand OK1.09.31+25.3727.48

D 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK32.2412.27
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK35.51+3.2713.47
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK35.57+3.3313.49
4Silje KregnesKristiansand OK51.46+19.2219.54

D 17-A kort

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una JansonKristiansand OK47.4818.23

D 17B

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torun LynnebakkenKristiansand OK55.0422.01
2Aileen RundeKristiansand OK1.19.51+24.4731.56
3Linda G. OpheimKristiansand OK1.21.08+26.0432.27
0Anne Kari BirkelandBirkenes ILdiskvalifisert

D 17-C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleFørde IL41.1316.29
2Gerd YttervikHisøy OK47.03+5.5018.49
3Adriana EikKristiansand OK48.27+7.1419.22
4Solveig SchouOK Sør56.48+15.3522.43

D 17-20

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje HaugeHisøy OK34.0511.45
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK48.37+14.3216.45

D 21-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK29.518.46
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering36.37+6.4610.46
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK48.39+18.4814.18
4Linn Carina DalandKristiansand OK59.22+29.3117.27

D 35-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Målfrid KonstKristiansand OK48.2716.42

D 45-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandBirkenes IL57.3422.08
0Benedicte BeckmannKristiansand OKdiskvalifisert

D 55-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK40.2216.08
2Mette MestadTorridal IL40.38+0.1616.15
3Bente MestadTorridal IL42.22+2.0016.56
4Liv Bente H FriestadKristiansand OK53.03+12.4121.13

D 65-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK1.08.5627.34

D 75-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandOK Sør1.08.1527.18

H 13-14

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK26.0410.25
2Henrik Andreas TømtIL Imås1.02.30+36.2625.00

H 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart47.4519.06

H 15-16

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK26.149.02
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL27.44+1.309.33
3Anders VestølVegårshei IL30.22+4.0810.28
4Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK32.59+6.4511.22
5Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK35.16+9.0212.09
0Vegar HoleFørde ILdiskvalifisert

H 17-A kort

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL55.2919.07

H 17B

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn A FriestadKristiansand OK1.04.2025.44

H 17-20

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius PyttenKristiansand OK26.137.42
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK28.00+1.478.14
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK33.45+7.329.55
4Kristian PyttenKristiansand OK36.39+10.2610.46
5Torkel ReinhartsenKristiansand OK37.28+11.1511.01
6John RundeKristiansand OK42.50+16.3712.35

H 21-

4 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Heddeland MartensKristiansand OK39.078.41
1Håvard IrgensKristiansand OK39.078.41
3Ståle GjelstenKristiansand OK46.06+6.5910.14
4Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK49.49+10.4211.04
5Sten Åge NygårdseterVegårshei IL51.21+12.1411.24
6Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK51.45+12.3811.30
7Terje UrfjellIL Imås54.11+15.0412.02
8Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK57.20+18.1312.44
9Kjell Arne HålandOK Sør1.01.12+22.0513.36
10Ola SløgedalMarnardal IL1.01.15+22.0813.36
11Stein-Erik ScheieOK Sør1.07.29+28.2214.59
12Per Kristian TømtIL Imås1.12.04+32.5716.00
0Stig DalsørenKristiansand OKdiskvalifisert

H 35-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranIF Trauma41.4412.16

H 45-

2 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK29.0810.02
2Oluf BøckmanKristiansand OK33.01+3.5311.23
3Øyvind MikkelsenKristiansand OK33.08+4.0011.25
4Ole Petter VestølVegårshei IL37.12+8.0412.49
5Ernst PyttenKristiansand OK38.07+8.5913.08
6Harald EikKristiansand OK45.28+16.2015.40
7Svein Roar JonsmyrBirkenes IL47.12+18.0416.16
8Geir KristiansenKristiansand OK48.07+18.5916.35
9Ove KjetsåOtra IL48.25+19.1716.41
10Pål RundeKristiansand OK49.28+20.2017.03
0Jon Terje EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Thorbjørn VærpKristiansand OKdiskvalifisert

H 55-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jack BjørnsenKristiansand OK28.1810.53
2John HansenKristiansand OK30.20+2.0211.40
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK32.26+4.0812.28
4Per W. TorgersenOddersjaa SSK36.43+8.2514.07
5Morten HulløenKristiansand OK37.45+9.2714.31
6Kjell SandåkerIL Imås39.56+11.3815.21
7Bjørn StormoenBirkenes IL40.59+12.4115.45
8Jan BlandkjennKristiansand OK43.30+15.1216.43

H 65-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenIL Imås36.3214.03
2Dagfinn HaarrOddersjaa SSK40.25+3.5315.32
3Bjørn A. SchouOK Sør52.00+15.2820.00
4Widar Taxth LølandHisøy OK55.01+18.2921.09
Floke BredlandSøgne og Songdalen OKbrutt

H 75-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar JørundlandOK Sør1.04.1325.41
0Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor