Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

H19-20

16 420 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil KinnebergRaumar Orientering1.53.07
2Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.54.04+0.57
3Nicholas OskarssonLillomarka OL1.54.47+1.40
4John BörjessonHestra IF1.54.57+1.50
5Hans Petter MathisenNTNUI1.55.00+1.53
6Jonas NordströmTullinge SK1.55.54+2.47
7Anton SjökvistStora Tuna OK1.57.17+4.10
8Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.57.26+4.19
9Sindre GodagerGjø-Vard OL2.00.17+7.10
10Petter Næss BjørgulHalden SK2.01.17+8.10
11Martin VisterIndre Østfold OK2.01.23+8.16
12Mathias Stensland LillevoldNTNUI2.01.41+8.34
13Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK2.02.13+9.06
14Vit BravenyKristiansand OK2.02.46+9.39
15Per Melander OftenNTNUI2.02.47+9.40
16Severi KymäläinenTampereen Pyrintö2.03.14+10.07
17Marius Thrane ØdumIFK Göteborg2.03.35+10.28
18Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK2.03.38+10.31
19Carl Petter LyngenFrol IL2.10.43+17.36
20Torkil Eide SolstadIL Tyrving2.12.26+19.19
21Göran WinbladRehns BK2.13.28+20.21
22Andreas H BoesenOK Pan Kristianstad2.14.33+21.26
23Tobias HenrikssonFSO2.15.08+22.01
24Kristian StenerudNTNUI2.17.21+24.14
25Eskil Sande GullordGjø-Vard OL2.18.22+25.15
26Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK2.18.43+25.36
27Simen OlafsenSPK Freidig2.20.44+27.37
28Morten Severin SaueIL Tyrving2.25.11+32.04
29Andreas VangstadKristiansand OK2.26.01+32.54
30Florian FlechsigUSV TU Dresden2.28.05+34.58
31Markku EloLaitilan Jyske2.28.15+35.08
32Jakub KamenickýKristiansand OK2.30.50+37.43
33Simen AamodtNTNUI2.31.15+38.08
34Niklas Hjort IngwersenOK Pan Århus2.33.54+40.47
35Rasmus L. HenriksenOK Pan Århus2.36.10+43.03
36Mathias H. RingiveOK GORM2.36.13+43.06
37Erik HaajanenFSO2.40.09+47.02
38Kjetil FriestadKristiansand OK2.48.00+54.53
39Ola Bakke AashamarFlosta IL2.48.31+55.24
40Kleo KetonenFSO2.51.10+58.03
41Finn-Eivind EskøyFossum IF2.54.50+1.01.43
42Brynjar Larssen BakkenNTNUI3.05.06+1.11.59
43Martin DammTIF Viking3.11.39+1.18.32
44Robert V. FrenckellFSO3.36.25+1.43.18
45Nicolaj DamgårdOK GORM4.02.19+2.09.12
Jo Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor