Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

H17-18

14 160 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil SvenskStora Tuna OK1.35.02
2Borger MelsomFossum IF1.38.17+3.15
3Sindre RønningFrol IL1.38.23+3.21
4Erik MalmbergKvarnsvedens GoIF OK1.42.54+7.52
5Thor NørskovIFK Göteborg1.43.01+7.59
6Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö1.43.07+8.05
7Anders VisterIndre Østfold OK1.44.24+9.22
8Fredrik RaastadSkien O-klubb1.44.43+9.41
9Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering1.46.58+11.56
10Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL1.47.00+11.58
11Morten BujordetKristiansand OK1.47.06+12.04
12Sigurd FlåganKongsberg OL1.47.12+12.10
13Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK1.47.42+12.40
14Johannes NarumHamar OK1.47.54+12.52
15Paul SirumFrol IL1.48.16+13.14
16Mathias DrageKongsberg OL1.48.42+13.40
17Oskar RøenVaregg Fleridrett1.48.47+13.45
18Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett1.48.49+13.47
19Bjørn LundanesEmblem IL1.48.50+13.48
20Bojan BlumensteinOSC Kassel1.48.53+13.51
21Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg1.49.05+14.03
22Michal HubacekOK Tisaren1.49.13+14.11
23Thomas SchiveOK Moss1.49.24+14.22
24Magne HagaRaumar Orientering1.50.32+15.30
25Johan HoelRaumar Orientering1.50.38+15.36
26Sindre SandvenKongsberg OL1.50.46+15.44
27Tiemo SchrammSnättringe SK1.52.07+17.05
28Gustav FiskumIL Tyrving1.53.00+17.58
29Håkon GodagerLøten OL1.54.13+19.11
30Sindre BækLøten OL1.54.14+19.12
31Håvard HagaRaumar Orientering1.54.20+19.18
32Rasmus Rørholt TheisenIL i Bul-Tromsø1.54.21+19.19
33Per Ola OttesenVaregg Fleridrett1.55.38+20.36
34Per Øyvind ValenHaugesund IL1.57.43+22.41
35Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL1.58.00+22.58
36Øystein StorsveenLøten OL1.58.22+23.20
37Torjus RaaVaregg Fleridrett1.58.30+23.28
38Hallvard HaugenFossum IF1.58.36+23.34
39Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK1.59.39+24.37
40Lars Maukon MurenAsker Skiklubb1.59.49+24.47
41Simon FröjdSnättringe SK1.59.58+24.56
42Emil AhlbäckFossum IF2.00.24+25.22
43Olav VestølVegårshei IL2.00.38+25.36
44Adrian OpheimMåren OK2.01.50+26.48
45Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb2.02.47+27.45
46Erik TrøenLierbygda OL2.02.52+27.50
47Terje Dalen SørgårdByåsen IL2.02.55+27.53
48Niclas PortinFSO2.03.13+28.11
49Matias KankkunenFSO2.03.14+28.12
50Jonathan ÅhmanFSO2.03.15+28.13
51Harald KalagerAsker Skiklubb2.03.18+28.16
52Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering2.03.22+28.20
53Erlend FjeldRingsaker OK2.03.26+28.24
54Åsmund WennemoRaumar Orientering2.06.07+31.05
55Tord BjørnsenIL Express2.06.49+31.47
56Ove BaardsgaardOL Trollelg2.10.13+35.11
57Asbjørn OlsenLøten OL2.10.44+35.42
58Lars Henrik ThonIF Sturla2.11.15+36.13
59Øyvind StrandeRingerike OL2.11.16+36.14
60Erlend IsachsenAsker Skiklubb2.11.53+36.51
61Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK2.14.44+39.42
62Sjur HoviSkien O-klubb2.15.46+40.44
63Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2.22.24+47.22
64Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering2.24.35+49.33
65Sander KirkebøenHalden SK2.26.45+51.43
66Håkon GimseHeming/Njård OL2.27.50+52.48
67Mikko SalervoFSO2.28.25+53.23
68Giordano SlanziRøyken OL2.30.27+55.25
69Håkon NjåsteinIL Tyrving2.31.04+56.02
70Erlend RaastadSkien O-klubb2.31.52+56.50
71Marius Borge HeirFossum IF2.33.49+58.47
72Oscar Holm NørgaardSilkeborg OK2.45.39+1.10.37
73Sigurd Oxaas WieMo OK - Orientering2.48.33+1.13.31
74Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering2.59.04+1.24.02
75Tobias SvarerOK Esbjerg3.07.49+1.32.47
75Jonas SøbyAarhus 1900 Orientering3.07.49+1.32.47
77Kim Min HansenFredrikstad SK4.13.31+2.38.29
Lars SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert
Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelgdiskvalifisert
Sigurd StenvikByåsen ILdiskvalifisert
Ola KvisleAsker Skiklubbbrutt
Simen Eid NielsenNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor