Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 15 mai 2017

H17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra45.45
2Einar StusdalEikanger IL55.33+9.48
3Andre CorneliussenEikanger IL58.00+12.15

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AustrheimKvernbit IL49.35
2Ingvald GjesdalLindås53.13+3.38
3Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL1.02.00+12.25

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1.39.08

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1.27.20

H50- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut E DyngelandKnarvik IL1.03.14
2Mikal KrossøyAustrheim1.09.39+6.25
3John JørgenvikLindås1.26.35+23.21

H13-16 Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1.26.57
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra1.31.55+4.58
3Magnus Langeland JohansenIL Alvidra1.32.04+5.07

D17- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1.10.37
2Marianne BergHordvik1.39.17+28.40
Hilde Langeland JohansenIL Alvidradiskvalifisert

H17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind SvendsenNoTeam40.00
2Helge HaugenHordvik55.10+15.10
3Ståle LeirenHordvik58.57+18.57

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL39.26

H11-12 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik55.08
2Viljar Berg LeirenHordvik55.12+0.04
3Joar BratlidRond1.35.12+40.04

H-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Berg LeirenHordvik54.53

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth DyngelandKnarvik IL35.32

D13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judith DyngelandKnarvik IL42.31

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara SvendsenNoTeam40.00
2Sanna BratlidRond1.35.12+55.12

H17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen BøNoTeam33.14

H-10 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matheo StusdalEikanger IL1.35.04
2Trym CorneliussenEikanger IL1.38.45+3.41

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid StusdalEikanger IL1.38.38
2Rannveig StusdalEikanger IL1.38.39+0.01

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida BøEikanger IL33.04
2Leona BøEikanger IL33.13+0.09
3Alida W. StusdalEikanger IL1.33.58+1.00.54
4Maja TotlandsdalEikanger IL1.34.01+1.00.57
5Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1.38.44+1.05.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor