Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Manger IL
Dato: mandag 24 april 2017

H17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra30.34
2Andre CorneliussenEikanger IL43.49+13.15
3Jonny TotlandsdalEikanger IL55.57+25.23

H50- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune ErdalSamnanger IL40.30
2Atle BergsethVaregg Fleridrett54.06+13.36

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL48.14

D13-16 Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida W. StusdalEikanger IL55.55
2Maja TotlandsdalEikanger IL55.57+0.02

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra26.21
2Jan HauglandÅrstad IL29.19+2.58
3Knut Egil DyngelandKnarvik IL31.09+4.48
4Geir HusdalTIF Viking31.41+5.20
5Mikal KrossøyAustrheim41.59+15.38

D50- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Edith StusdalEikanger IL1.22.33

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even Løtveit FosseIL Alvidra55.58

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar StusdalEikanger IL48.26

H13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus Langeland JohansenIL Alvidra43.58

H-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matheo StusdalEikanger IL48.16
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra56.09+7.53

D17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth DyngelandKnarvik IL23.35
2Hilde Langeland JohansenIL Alvidra44.03+20.28
3Christine WestervikEikanger IL48.25+24.50

H17- Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre HålandManger22.01
2Ole KjekaIL Alvidra23.02+1.01
3Lars ErvikManger33.12+11.11
4Gunnar FriisManger43.20+21.19
5Frode HervikManger53.39+31.38

H-10 Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus ErvikManger32.41
2Sebastian AndersenManger38.23+5.42
3Trym CorneliussenEikanger IL1.14.32+41.51

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miriam FrantsenManger38.23
2Turid StusdalEikanger IL1.07.45+29.22

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Josefine HålandManger22.00
2Linnea ErvikManger32.59+10.59
3Ingeborg HervikManger53.21+31.21
4Anna Serine HervikManger53.39+31.39
5Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1.07.47+45.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor