Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr.2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr.2
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 4 april 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16 | H 13-16 | D 17- | H 17- | D 40- | H 40- | D 50- | H 50- | D 60- | H 60- | D 70- | H 70- | D Bedrift | H Bedrift | D Rekrutt | H Rekrutt

Heming Orientering

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Astrid ReuschD Rekrutt (14)12.308.48
0Karoline JebsenD Rekrutt (14)13.499.43
1Runa SkyttersæterD 50- (39)20.097.27
2Kasper FosserH 17- (79)15.36+0.375.37
3Anne ØstvoldD 11-12 (15)30.30+2.3711.20
3Hanna Eckhardt AndersenD 13-16 (53)23.09+0.598.21
4Kimme ArnesenH 40- (57)17.21+0.546.26
4Kristian ØstermannH 13-16 (47)17.55+2.556.39
4Sidsel SandelienD 70- (4)1.00.50+30.2621.57
5Dagrun MelkildD 50- (39)25.18+5.099.22
5Ulrik Astrup ArnesenH 17- (79)16.08+1.095.49
6Liv HaugliD 60- (6)52.55+24.3919.06
7Maya ArnesenD 13-16 (53)25.10+3.009.05
8Helene Margarethe KristensenD 11-12 (15)41.36+13.4315.27
8Henrik ReuschH 13-16 (47)18.48+3.486.59
8Signe Astrup ArnesenD 50- (39)25.53+5.449.35
9Ann Elin FlågenD 40- (27)27.06+5.0410.04
9Bjørn SandelienH 70- (19)34.00+10.2212.35
9Julie Heyerdahl RødstenD 11-12 (15)41.39+13.4615.28
11August Syrdal ØenH 13-16 (47)20.36+5.367.39
12Live ØstvoldD 13-16 (53)25.56+3.469.21
12Hanne Marthe ØstvoldD 40- (27)30.58+8.5611.30
13Ferdinand FremmingH 13-16 (47)21.19+6.197.55
14Marianne ReuschD 40- (27)33.07+11.0512.18
14Jon C. FougnerH 70- (19)45.20+21.4216.47Last ned GPS-spor i gpx-format
15Leif BråtenH 70- (19)46.41+23.0317.17
15Bjørn WilladssenH 60- (22)28.43+6.4810.38
17Fridtjof ReuschH 13-16 (47)22.52+7.528.30
19Ida Marie FlågenD 13-16 (53)27.53+5.4310.03
21Harald Eide-FredriksenH 40- (57)20.23+3.567.34
23Malene JebsenD 13-16 (53)28.55+6.4510.26
25Knut Erling ØenH 50- (66)24.50+5.148.57
27Egil Wickstrand IversenH 50- (66)25.18+5.429.08
28Guro LinneboD 13-16 (53)31.11+9.0111.15
31Anders FlågenH 50- (66)26.40+7.049.37
32Fredrik Berning BorchseniusH 13-16 (47)29.53+14.5311.06
33Hannah Syrdal ØenD 13-16 (53)33.36+11.2612.07
35Christian ReuschH 40- (57)24.20+7.539.02
39Ella BerstadD 13-16 (53)36.58+14.4813.20
42Roger ØstvoldH 40- (57)28.16+11.4910.30
44Alexander RødstenH 40- (57)30.03+13.3611.10
45Ola Peter Krohn GjessingH 50- (66)29.37+10.0110.41
45Harald Astrup ArnesenH 17- (79)20.15+5.167.18
48Idunn Cecilie RolfsenD 13-16 (53)48.21+26.1117.27
56Thor VollsetH 50- (66)35.27+15.5112.47
69Rikke Skyttersæter IversenD 17- (80)31.48+13.2111.46
74Sølve Nordahl RolfsenH 17- (79)36.37+21.3813.13
76Eline BryneD 17- (80)38.38+20.1114.18
0Nils Petter FremmingH 50- (66)diskvalifisert
0Julie BaumannD 40- (27)diskvalifisert
0Lukas Jones ArnesenH 11-12 (16)diskvalifisert
0Arild dy BaumannH 13-16 (47)diskvalifisert
0Kåre Peter Krohn GjessingH 13-16 (47)diskvalifisert
0Paul Johan SlungaardH 13-16 (47)diskvalifisert
0Karen SkaugeD 13-16 (53)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor