Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr.2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr.2
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 4 april 2017

Klasser: Visa alla | D 11-12 | H 11-12 | D 13-16 | H 13-16 | D 17- | H 17- | D 40- | H 40- | D 50- | H 50- | D 60- | H 60- | D 70- | H 70- | D Bedrift | H Bedrift | D Rekrutt | H Rekrutt

H 50-

2 770 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Per SlungaardIL Tyrving19.36
2Jan Tore HenriksenNydalens SK19.56+0.20
3Stein BlomsethLillomarka OL20.27+0.51
4Are KristiansenIL Tyrving20.50+1.14
5Christian GrotnesIL Tyrving21.15+1.39
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL21.33+1.57
7Guttorm L EggeOslostudentenes IK21.55+2.19
8Svein NygårdLillomarka OL22.04+2.28
8Arild AndresenFossum IF22.04+2.28
10Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering22.12+2.36
11Harald KvisliNotodden OL22.13+2.37
12Gjermund GravirAsker Skiklubb22.23+2.47
13Børge PedersenNydalens SK22.39+3.03
14Ole IngesenSarpsborg OL22.41+3.05
15Bjørn Henning GrandalIL Tyrving23.28+3.52
16Einar GisholtFossum IF23.35+3.59
17Hallvard BergIL Tyrving23.47+4.11
18Arne DybdahlLillomarka OL23.50+4.14
19Hallvard KorenOK Moss23.56+4.20
20Tom SlungaardNOTEAM23.58+4.22
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF24.24+4.48
21Eivind HoffIL Tyrving24.24+4.48
23Bent SkatvedtRaumar Orientering24.29+4.53
24Anders KronbergRaumar Orientering24.33+4.57
25Knut Erling ØenHeming Orientering24.50+5.14
26Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL25.12+5.36
27Egil Wickstrand IversenHeming Orientering25.18+5.42
28Håkon HåversenØstmarka OK25.26+5.50Last ned GPS-spor i gpx-format
29Kjetil EspedalNydalens SK25.35+5.59
30Carl Erik WasbergOppsal Orientering25.43+6.07
31Anders FlågenHeming Orientering26.40+7.04
32Egil EideIL Tyrving26.58+7.22
33Øystein KildahlØstmarka OK27.04+7.28
34Morten KarlsenMåren OK27.16+7.40
35Ove MartinsenHauketo IF27.26+7.50
36Terje HenriksenAsker Skiklubb27.34+7.58
37Bjørn Erik ReinsethNydalens SK27.49+8.13
38Eirik TandrevoldFossum IF28.14+8.38
39Johan MattssonLillomarka OL28.33+8.57
40Per SandbergNydalens SK28.35+8.59
41Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering28.39+9.03
42Øyvind HelmersenFet OL28.55+9.19
43Håkon JendalFossum IF28.57+9.21
44Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL29.34+9.58
45Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering29.37+10.01
46Truls AngellLillomarka OL29.41+10.05
47Tormod BøeVBIL29.44+10.08
48Jo Ulltveit-MoeIL Koll29.55+10.19
49Håvard ChristiansenNOTEAM30.05+10.29
50Helge StubberudNydalens SK30.13+10.37
51Terje LinløkkenØstmarka OK30.55+11.19
52Are NjåsteinIL Tyrving31.15+11.39
53Thomas GrøstadØstmarka OK32.17+12.41
54Øyvind GrandumIL GeoForm33.29+13.53
55Pål Woldstad HanssenEiker OL33.44+14.08
56Thor VollsetHeming Orientering35.27+15.51
57Thor NorderudIL Tyrving43.53+24.17
58Skule IngebergNOTEAM45.07+25.31
59Morten EngebretsenRaumar Orientering49.32+29.56
0Einar LunøeNydalens SKdiskvalifisert
0Nils Petter FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
0Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
0Stein MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Ole Petter HaugenNydalens SKdiskvalifisert
0Terje MelsomFossum IFdiskvalifisert
0Tom RådahlIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor