Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Oppland
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 17 juni 2017

N-åpen

1 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thobias SkoglundGjø-Vard OL27.26+5.2820.28
0Selma Byfuglien UlsrudGjø-Vard OL11.138.22
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL29.59+8.0122.22
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL16.1312.06
0Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering16.4312.28
0Ingrid JøranliTorpa OL29.18+7.2021.51
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL11.038.14
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering22.40+0.4216.54
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL27.00+5.0220.08
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL22.17+0.1916.37
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll51.30+29.3238.25
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL16.0812.02
0Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL21.5816.23
Ville Langgård MunchLillehammer OKikke startet
Johannes HøieGjø-Vard OLikke startet
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D -10

1 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19.1012.03
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL21.3313.33

D 11-12

1 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL22.1313.58

D 13-14

2 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14.547.18
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL15.38+0.447.39
3Astrid RognstadHadeland OL15.45+0.517.43
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL16.27+1.338.03

D 15-16

2 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg RognstadHadeland OL19.197.20
2Berthe TesloHadeland OL26.19+7.0010.00
3Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL28.42+9.2310.54
4Caroline EideGjø-Vard OL29.04+9.4511.03
5Anna Austad SveenRaumar Orientering29.39+10.2011.16

D 17-C

1 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering11.477.24

D 17-20

2 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL18.036.30
2Ane Holm GrønengLillehammer OK19.07+1.046.54
3Synne SolbergGjø-Vard OL23.38+5.358.31
4Agnethe HasliGjø-Vard OL23.57+5.548.38
5Charlotte EideGjø-Vard OL34.27+16.2412.26
6Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL40.24+22.2114.35

D 21-

2 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari SvingheimLillehammer OK18.446.19
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll22.42+3.587.40
3Heidi JensenNTNUI23.27+4.437.55
4Stine AustadRaumar Orientering27.50+9.069.24

D 35-

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll17.456.24
2Valborg MadslienLillehammer OK19.03+1.186.52
3Mari JøranliTorpa OL19.41+1.567.06
4Berit BergsethGjø-Vard OL24.37+6.528.53

D 45-

2 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde GrønengLillehammer OK17.516.26
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering21.40+3.497.49
3Vanja StaffOL Toten-Troll22.25+4.348.05
4Anita StensethSnertingdal IF Orientering23.42+5.518.33
5Gunn Elin RudiHadeland OL24.35+6.448.52
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering25.31+7.409.12
7Hege HeibergHadeland OL33.01+15.1011.55

D 55-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita HernandezOL Toten-Troll18.517.10
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll22.53+4.028.42
3Wenche BjørnstadRingsaker OK25.14+6.239.35
4Aud Mona RøsteHadeland OL33.08+14.1712.35

D 65-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL30.5711.46
2Inger E. VamnesHamar OK35.24+4.2713.27

H -10

1 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll14.229.02
Nikolai TesloHadeland OL17.5611.16

H 11-12

1 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL12.227.46
2Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14.24+2.029.03
3Mats LigaardenGjø-Vard OL19.00+6.3811.56
4Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL26.31+14.0916.40
Sindre JøranliTorpa OLikke startet
Amund FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

H 13-14

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL14.096.56
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15.46+1.377.43
3Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL20.31+6.2210.03
4Jo Randar HolmøyHadeland OL24.03+9.5411.47
5Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL27.02+12.5313.15

H 15-16

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL16.566.06
2Jakob MoOL Toten-Troll18.24+1.286.38
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll18.39+1.436.43
4Håvard GjestvangOL Toten-Troll22.57+6.018.17

H 17-20

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering16.375.36

H 21-

2 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18.446.19
2Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL21.55+3.117.24
Ola TellesbøHadeland OLikke startet
Marius StaffOL Toten-Trollikke startet

H 35-

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar SkoglundGjø-Vard OL29.059.49

H 45-

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK17.216.15
2Håvard KvammeOL Toten-Troll19.35+2.147.04

H 55-

2 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll16.416.01
2Onno VerberneOL Toten-Troll16.53+0.126.05
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll17.24+0.436.16
4Petter GullikstadRøros IL19.23+2.426.59
5Øyvind SørlieHadeland OL19.33+2.527.03
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll21.32+4.517.46
7Stein Arne NegårdVang OL22.19+5.388.03
8Jan SveenRaumar Orientering23.54+7.138.37
9Erik HaugenRingsaker OK26.45+10.049.39
10John HofossHadeland OL29.12+12.3110.32
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 65-

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut WikstrømRingsaker OK24.049.09
2Terje MalmHamar OK28.53+4.4910.58
3Hans Petter JevanordRingsaker OK34.08+10.0412.58

H 75-

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Vegard LundeLillehammer OK28.3414.00
2Svein SolerødOL Toten-Troll30.10+1.3614.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor