Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Asker ABC 1 gate-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Asker ABC 1 gate-o
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 16 mars 2017

Klasser: Visa alla | Nybegynner lang | H10 | D10 | H11-12 | D11-12 | H13-14 | D13-14 | H15-16 | D15-16 | H17-20 | D17-20 | H21-39 | D21-39 | H40 | D40 | H50 | D50 | H60 | D60 | H70 | D70 | Mellom

Nybegynner

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar StrandLierbygda23.42

H10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen Dalen EriksenAsker SK38.37

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias BirkelundAsker SK24.53

D11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb32.00
2Silje Ruud FossheimAsker SK39.46+7.46

H13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikael BirkelundAsker SK28.59
2Jakob RastadAsker Skiklubb29.40+0.41
3Tarje EspelinAsker Skiklubb30.26+1.27
4Emil Ruud FossheimAsker SK45.24+16.25
5Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb51.53+22.54
Martin LinneboAsker SKdiskvalifisert

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre Zahl HagenFossum IF50.00

D15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mina JørgensenIL Tyrving31.02
2Anna Øfsthus GravirAsker SK51.45+20.43

H17-20

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb33.38
2Eivind Berner MyhreFossum IF45.36+11.58
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Vegard LøvliAsker SKdiskvalifisert

D17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandAsker SK43.45
2Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.26+0.41

H21-39

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per WiréhnAsker Skiklubb32.31
2Eirik RavnanIL Tyrving33.17+0.46
3Jostein F. TellnesAsker Skiklubb34.35+2.04

H40

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Charles HalaasFossum IF32.49
2Eirik JørgensenIL Tyrving42.15+9.26
3Pernille MortensenAsker SK43.07+10.18
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert

D40

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunhild MyhrAsker SK36.56

H50

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond LundIL Tyrving37.43
2Bjørn Henning GrandalIL Tyrving42.27+4.44
3Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb43.59+6.16
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.53+8.10
5Are KristiansenIL Tyrving49.25+11.42

H60

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond RønnebergAsker Skiklubb26.39

Mellom

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trygve MyhrAsker SK23.48
2Tommy JauhojärviAsker Skiklubb24.55+1.07
3Karoline AndersenIL Tyrving28.34+4.46
4Erlend BørliFossum IF28.44+4.56
5Kjetil HagenAsker Skiklubb29.04+5.16
6Stig Hultgren KarlsenOppsal29.21+5.33
7Svein JakobsenTyrving30.00+6.12
8Solveig SikkelandIL Tyrving30.08+6.20
9Gunnar PedersenAsker SK30.24+6.36
10Arild NyhaugAsker Skiklubb31.09+7.21
11Per SchancheAsker Skiklubb31.22+7.34
12Gjermund GravirAsker SK31.24+7.36
13Milda ØhlckersIL Tyrving31.35+7.47
14Håkon BørliFossum IF31.52+8.04
15Heidi BernerFossum IF31.54+8.06
16Kjersti SkantzeIL Tyrving32.26+8.38
17Bent Sande KvermeFossum IF32.41+8.53
18Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL33.02+9.14
19Marianne NjåsteinIL Tyrving33.15+9.27
20Ingrid Lund HovdenIL Tyrving33.29+9.41
21Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb33.30+9.42
22Haakon DolvenAsker Skiklubb34.34+10.46
23Cecilie Christin KvermeFossum IF35.23+11.35
24Per ØhlckersIL Tyrving36.44+12.56
25Per Anders YtterbøAsker SK37.33+13.45
26Kjell RøkkeIL Tyrving41.03+17.15
Maria BrodinFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor