Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup løp nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup løp nr 4
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 25 april 2017

D 11-12

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK25.017.49
2Emilie Ruste FløLillomarka OL28.19+3.188.50
3Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering32.45+7.4410.14
4Nora SørbergRaumar Orientering33.03+8.0210.19
5Eira Skaarer WiklundNydalens SK33.20+8.1910.25
6Martha WisløffAsker Skiklubb34.51+9.5010.53
7Marie ScheeleNydalens SK35.06+10.0510.58
8Sara MartiniAsker Skiklubb39.35+14.3412.22
9Tiril Ebon EspedalNydalens SK41.06+16.0512.50
10Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK44.39+19.3813.57
11Marie Bjordal VegganOppsal Orientering51.52+26.5116.12
11Mari KallesonOppsal Orientering51.52+26.5116.12
13Helene Margarethe KristensenHeming Orientering52.37+27.3616.26
0Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

3 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering23.307.07
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL26.17+2.477.57
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27.59+4.298.28
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL29.35+6.058.57
5Lukas Jones ArnesenHeming Orientering29.49+6.199.02
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL32.19+8.499.47
7Torbjørn LundebyLillomarka OL37.09+13.3911.15
8Nov Bar-NathanLillomarka OL39.11+15.4111.52
9Jakob A. GjedeboOppsal Orientering39.29+15.5911.57
10Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering40.45+17.1512.20
11Aksel EideBækkelagets SK42.05+18.3512.45
12Elias KleivaNydalens SK42.19+18.4912.49
13Jakob BellLillomarka OL42.22+18.5212.50
14Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK43.28+19.5813.10
15Markus HirschBækkelagets SK43.37+20.0713.13
16Oskar HoltvedtBækkelagets SK45.00+21.3013.38
17Einar ØstvoldHeming Orientering48.26+24.5614.40
18Eskild HafskjoldNydalens SK54.10+30.4016.24

D 13-16

3 500 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK21.266.07
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering22.51+1.256.31
3Kristine KravdalGjø-Vard OL22.54+1.286.32
4Pia Young VikNydalens SK22.59+1.336.34
5Karen Hoel JomaasFossum IF23.30+2.046.42
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering24.06+2.406.53
7Amélie AamodtOppsal Orientering24.19+2.536.56
8Live ØstvoldHeming Orientering24.25+2.596.58
9Ea LunøeNydalens SK24.44+3.187.04
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering24.53+3.277.06
11Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering25.05+3.397.10
11Malene JebsenHeming Orientering25.05+3.397.10
13Marie LilandNydalens SK25.16+3.507.13
14Ingrid BlindheimLillomarka OL25.19+3.537.14
15Ada WulfsbergNydalens SK25.21+3.557.14
16Mina JørgensenIL Tyrving25.54+4.287.24
17Tina KallesonOppsal Orientering25.57+4.317.24
18Ingeborg RognstadHadeland OL26.03+4.377.26
18Aurora Wilkens JernbergNydalens SK26.03+4.377.26
20Alexandra LinløkkenØstmarka OK26.12+4.467.29
21Ella BerstadHeming Orientering26.36+5.107.36
22Linnea HolstIL Tyrving27.11+5.457.46
22Hanne Eide RappRaumar Orientering27.11+5.457.46
24Mari BrendeFossum IF27.20+5.547.48
25Netta Bar-NathanLillomarka OL27.33+6.077.52
26Janna Sofie TellesbøØstmarka OK27.44+6.187.55
27Ragnhild Mathea HelmersenFet OL28.18+6.528.05
28Iris HolstIL Tyrving29.19+7.538.22
29Yngvild Langedal BreivikNydalens SK29.38+8.128.28
29Ida Marie FlågenHeming Orientering29.38+8.128.28
31Marie SaugestadNydalens SK29.41+8.158.28
32Astrid RognstadHadeland OL30.14+8.488.38
33Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF30.48+9.228.48
34Ingrid Lund HovdenIL Tyrving30.56+9.308.50
35Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering30.58+9.328.50
36Frida SolsrudNydalens SK31.07+9.418.53
37Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK31.17+9.518.56
38Inga Skaarer WiklundNydalens SK31.38+10.129.02
39Elise Wærp HaugeNydalens SK31.39+10.139.02
40Karen SkaugeHeming Orientering31.55+10.299.07
41Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering32.22+10.569.14
42Helene Bjørkvold JendalFossum IF32.28+11.029.16
43Julie BerntzenFet OL33.17+11.519.30
44Hannah MansNydalens SK34.16+12.509.47
45Hannah Syrdal ØenHeming Orientering35.32+14.0610.09
46Silje SlungaardIL Tyrving36.30+15.0410.25
47Kathinka Zahl HagenFossum IF37.28+16.0210.42
48Ingrid LuråsOppsal Orientering37.37+16.1110.44
49Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK37.56+16.3010.50
50Ragnhild Blom-HagenFossum IF38.30+17.0411.00
51Oda SørlieNydalens SK39.30+18.0411.17
52Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK39.48+18.2211.22
53Emilie Pedersen VoldLillomarka OL42.21+20.5512.06
54Kristine SolbakkenIL Tyrving42.43+21.1712.12
55Anna Tysse NakkimBækkelagets SK44.41+23.1512.46
0Johanne Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
0Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16

3 200 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK17.105.21
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.03+0.535.38
3Ferdinand FremmingHeming Orientering18.11+1.015.40
4Sivert Sande KvermeFossum IF18.31+1.215.47
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.34+1.245.48
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18.52+1.425.53
7Henrik ReuschHeming Orientering19.50+2.406.11
8Teodor Mo HjelsethNydalens SK20.00+2.506.15
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK20.10+3.006.18
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL20.37+3.276.26
11Kristian ØstermannHeming Orientering20.49+3.396.30
12Eivind Berner MyhreFossum IF20.52+3.426.31
13August Syrdal ØenHeming Orientering21.27+4.176.42
14Fridtjof ReuschHeming Orientering21.41+4.316.46
15Anders Håvard LarsenNydalens SK21.50+4.406.49
16Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb22.53+5.437.09
17Anselm ReichenbachOppsal Orientering23.00+5.507.11
18Felix FinsrudAsker Skiklubb23.04+5.547.12
19Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering23.26+6.167.19
20Ask OlaussenOppsal Orientering23.33+6.237.21
21Christian Fredrik BorgIL Koll24.13+7.037.34
22Tor Magnus GrøstadØstmarka OK24.26+7.167.38
23Kristian Norum MeløysundNydalens SK24.29+7.197.39
24Anders HorveiRaumar Orientering24.42+7.327.43
25Stian Måseide SørlieRaumar Orientering24.45+7.357.44
26Daniel Azagra NæssNydalens SK24.49+7.397.45
27Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering24.58+7.487.48
28Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering25.10+8.007.51
29Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering25.11+8.017.52
30Jonas MyhrAsker Skiklubb25.16+8.067.53
31Eskil KolshusOppsal Orientering25.33+8.237.59
32Rolf Andreas BergNydalens SK25.54+8.448.05
33Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering26.08+8.588.10
34Storm KleivaNydalens SK26.17+9.078.12
35Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK27.00+9.508.26
36Birk Felland SætnanFossum IF27.46+10.368.40
37Marius E. AamodtOppsal Orientering27.50+10.408.41
38Sindre Vie StrislandFossum IF29.46+12.369.18
39Eirik Vie StrislandFossum IF30.30+13.209.31
40Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering30.46+13.369.36
41Børge Nilsen BergFossum IF31.25+14.159.49
42Felix R. HyllesethSentrum OK32.00+14.5010.00
43Philip RomørenFossum IF33.37+16.2710.30
44Theo Ring GiskeNydalens SK34.59+17.4910.55
45Arild dy BaumannHeming Orientering35.39+18.2911.08
46Lars Øderud VatneBækkelagets SK37.34+20.2411.44
47Paul Johan SlungaardHeming Orientering49.34+32.2415.29
48Birk ThorstensenOppsal Orientering52.21+35.1116.21
49Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering59.51+42.4118.42
50Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering1.16.32+59.2223.55
0Erik Munch-FinneAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert

D 17-

3 300 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK18.185.32
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18.29+0.115.36
3Siri UlvestadNydalens SK18.42+0.245.40
4Elise EgsethNydalens SK18.50+0.325.42
5Marion HuberNydalens SK19.12+0.545.49
6Anine AhlsandNTNUI19.38+1.205.56
7Agnes LeoHalden SK19.39+1.215.57
8Anne Johanne LindNydalens SK19.42+1.245.58
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20.05+1.476.05
10Marthe GløersenBækkelagets SK20.12+1.546.07
11Magdalena CermakovaNydalens SK20.40+2.226.15
12Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.46+2.286.17
13Laura LeibomaNydalens SK20.49+2.316.18
14Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb20.50+2.326.18
15Nina KarlsenNydalens SK21.02+2.446.22
16Arianna TauferNydalens SK21.10+2.526.24
17Toril NesNydalens SK21.14+2.566.26
18Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21.23+3.056.28
18Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL21.23+3.056.28
20Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK21.28+3.106.30
21Maren NorderudIL Tyrving21.29+3.116.30
22Oda J SikkelandIL Tyrving21.35+3.176.32
23Margrethe WisløffAsker Skiklubb21.36+3.186.32
24Christine Turter SandvoldNydalens SK22.07+3.496.42
25Lisbeth VollNydalens SK22.12+3.546.43
26Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering22.22+4.046.46
27Maria Rørvik HaverLillomarka OL22.30+4.126.49
28Ida TangenNydalens SK22.39+4.216.51
29Ingvild Maalen-JohansenNTNUI22.45+4.276.53
30Ragne NorrudFossum IF22.47+4.296.54
31Maria BrodinFossum IF22.52+4.346.55
32Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering22.53+4.356.56
33Maren KoplandModum OL23.01+4.436.58
34Karianne Olsvik DengerudNydalens SK23.06+4.487.00
35Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL23.32+5.147.07
36Åse BerganNydalens SK24.20+6.027.22
37Emma Eithun PaulsenLillomarka OL25.05+6.477.36
38Solveig Eline BergIL Tyrving25.24+7.067.41
39Frida Bakken UlsethNydalens SK25.42+7.247.47
40Marie UllevålseterNydalens SK25.46+7.287.48
41Marie Hammer IversenØstmarka OK26.22+8.047.59
42Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK26.29+8.118.01
43Elin EkebergIL Tyrving28.34+10.168.39
44Johanne Øderud VatneBækkelagets SK31.45+13.279.37
45Julie RavloNOTEAM34.41+16.2310.30
46Toril SalomonsenBækkelagets SK35.52+17.3410.52
0Aurora Opheim SauarSK Vidardiskvalifisert

H 17-

3 500 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering15.524.32
2Matthew SpeakeLillomarka OL16.22+0.304.40
3Karl FremstadBækkelagets SK16.53+1.014.49
4Emil AhlbäckFossum IF17.12+1.204.54
5Anders HagaRaumar Orientering17.41+1.495.03
6Alan CherryNydalens SK17.44+1.525.04
7Bojan BlumensteinNydalens SK17.48+1.565.05
8Henrik EijsinkNydalens SK17.51+1.595.06
9Mats NordbrødenHalden SK17.55+2.035.07
10Amund HoelRaumar Orientering17.57+2.055.07
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK18.03+2.115.09
12Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät18.04+2.125.09
13Markus LivingIL Tyrving18.18+2.265.13
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF18.24+2.325.15
15Mathias NipenBækkelagets SK18.25+2.335.15
16Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18.40+2.485.20
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18.44+2.525.21
18Øyvind HjermstadFossum IF18.49+2.575.22
19Christian Faruga KarldénKvillebyns SK19.09+3.175.28
19Gunnar A FiskumIL Tyrving19.09+3.175.28
21Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19.23+3.315.32
22Martin JullumHalden SK19.24+3.325.32
23Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF19.35+3.435.35
24Eirik RavnanIL Tyrving19.38+3.465.36
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL20.05+4.135.44
26Eirik Jansson HaverstadNydalens SK20.33+4.415.52
27Håvard MyhreBækkelagets SK20.38+4.465.53
28Sam LunøeNydalens SK20.39+4.475.54
29Sander ArntzenAsker Skiklubb20.42+4.505.54
30Thomas JakobsenSørbråten IL20.45+4.535.55
31Tor Andreas AndersenHalden SK20.47+4.555.56
32Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK21.24+5.326.06
33Simen A BjøringsøyNydalens SK21.28+5.366.08
34Thomas SchiveBækkelagets SK21.38+5.466.10
35Sander H. RogndokkenNydalens SK21.39+5.476.11
36Kyongsa RiNydalens SK22.15+6.236.21
37Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL22.27+6.356.24
38Bjørn Anders FlågenHeming Orientering22.42+6.506.29
39Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering23.02+7.106.34
40Lars TreekremHeming Orientering23.25+7.336.41
41Kristian RuudBækkelagets SK23.41+7.496.46
42Morten TangenOK Moss23.54+8.026.49
43Joar OldernesLillomarka OL24.08+8.166.53
44Håkon Nergaard BergStokke IL24.13+8.216.55
45Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK25.06+9.147.10
46Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering26.56+11.047.41
47Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK28.50+12.588.14
48Matthew NgOslostudentenes IK33.31+17.399.34
49Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering34.53+19.019.58
50Lars Loennechen SkjelbekNOTEAM2.01.11+1.45.1934.37
51Donatas KontautasOK Moss2.11.40+1.55.4837.37
52Trygve MyhrAsker Skiklubb168.31.34+168.15.4248.09.01
0Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona LomeHamar OK20.596.33
2Astrid KravdalGjø-Vard OL21.13+0.146.37
3Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK22.29+1.307.01
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK23.36+2.377.22
5Hege FeiringIL Tyrving23.37+2.387.22
6Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF23.55+2.567.28
7Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb24.41+3.427.42
8Marit B. EithunNittedal OL24.57+3.587.47
9Trine OldernesLillomarka OL26.38+5.398.19
10Brita Opheim SauarIL Koll27.01+6.028.26
11Gyda Drage KleivaNydalens SK27.52+6.538.42
12Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering28.19+7.208.50
13Nora SkauenIL Tyrving28.45+7.468.59
14Ann Elin FlågenHeming Orientering28.47+7.488.59
15Ann-Karin LestebergKongsberg OL28.53+7.549.01
16Elin KallesonOppsal Orientering29.32+8.339.13
17Line Bar-NathanLillomarka OL29.36+8.379.15
18Heidi ØstliRaumar Orientering30.17+9.189.27
19Anne-Grete AustadRaumar Orientering31.25+10.269.49
20Julie BaumannHeming Orientering32.22+11.2310.06
21Thine Wilkens JernbergNydalens SK32.40+11.4110.12
22Solveig BerganNydalens SK35.14+14.1511.00
23Marianne ReuschHeming Orientering37.25+16.2611.41
24Linda FredhOK Moss40.53+19.5412.46
25Siv Susanne JystadØstmarka OK54.48+33.4917.07
0Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

3 200 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin TellesbøØstmarka OK17.435.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Knut Harald HyllesethSentrum OK17.59+0.165.37
3Vegard BroxIL Tyrving18.04+0.215.38
4Christian VogelsangNydalens SK18.07+0.245.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.27+0.445.45
6Inge GunnesIL Tyrving18.34+0.515.48
7Morten MoslandOppsal Orientering19.10+1.275.59
8Audun BjerknesMåren OK19.16+1.336.01
9Olav EideBækkelagets SK19.27+1.446.04
10Trond LundIL Tyrving19.37+1.546.07
11Torbjørn Blom-hagenFossum IF20.02+2.196.15
12Geir HoffIL Tyrving20.03+2.206.15
13Steinar LågAsker Skiklubb20.05+2.226.16
14Kimme ArnesenHeming Orientering20.55+3.126.32
15Torstein HoleNydalens SK21.12+3.296.37
16Helge BakkehøiØstmarka OK21.14+3.316.38
17Torstein BerntsenIL Tyrving21.17+3.346.39
18Bjørn WangensteenLillomarka OL21.19+3.366.39
19Pål Christian IngierdBækkelagets SK21.21+3.386.40
20Michael DähnnNydalens SK21.28+3.456.42
21Martin ReichenbachOppsal Orientering21.43+4.006.47
22Steinar EastwoodLillomarka OL21.45+4.026.47
23Kyrre GranFet OL21.47+4.046.48
24Knut Jostein SætnanFossum IF21.56+4.136.51
25Bjørn HaugeNydalens SK22.09+4.266.55
26Øystein RappRaumar Orientering22.12+4.296.56
27Vidar GjelstadOppsal Orientering22.36+4.537.03
28Jon SolsrudNydalens SK23.15+5.327.15
29Eilert AamodtOppsal Orientering23.51+6.087.27
30Christian JomaasFossum IF24.17+6.347.35
31Trond MyhreFossum IF24.27+6.447.38
32Jens Christian HolstIL Tyrving24.33+6.507.40
33Eskil ÅsmulOL Trollelg24.40+6.577.42
34Anders NorlingNydalens SK24.42+6.597.43
35Sverre WisløffAsker Skiklubb25.47+8.048.03
36Ove HildrumLillomarka OL26.00+8.178.07
37Knut Ivar VestliÅl IL27.26+9.438.34
38Helge Grenager SolheimOppsal Orientering28.16+10.338.50
39Christian GløgårdNittedal OL28.51+11.089.00
40Lars Audun VoldLillomarka OL29.02+11.199.04
41Fredrik SaugestadNydalens SK29.55+12.129.20
42Magne AasAsker Skiklubb30.24+12.419.30
43Haakon KnudsenOppsal Orientering31.28+13.459.50
44Espen JernbergNydalens SK32.01+14.1810.00
45Per SørbergRaumar Orientering32.31+14.4810.09
46Anders LølandNOTEAM38.16+20.3311.57
47Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK40.09+22.2612.32
48Knut Johan WinsvoldØstmarka OK2.01.33+1.43.5037.59
0Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
0Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Drage RotiFossum IF21.096.24
2Kari MadslienNydalens SK21.31+0.226.31
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering23.30+2.217.07
4Toril HallanLillomarka OL23.44+2.357.11
5Dagrun MelkildHeming Orientering24.13+3.047.20
6Linda HanssenØstmarka OK24.20+3.117.22
7Solveig SikkelandIL Tyrving24.33+3.247.26
8Kjersti SkantzeIL Tyrving25.13+4.047.38
9Venche BjerkreimFossum IF25.22+4.137.41
10Gry AhlsandNydalens SK25.23+4.147.41
11Grete S B HoviSkien OK25.27+4.187.42
12Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL25.38+4.297.46
13Anne Marit BjergaardNydalens SK25.49+4.407.49
14Marianne NjåsteinIL Tyrving26.18+5.097.58
15Ingeborg ØderudBækkelagets SK26.29+5.208.01
16Marianne HjermstadFossum IF26.46+5.378.06
17Kathrine LunøeNydalens SK28.26+7.178.36
18Anne DahlNydalens SK28.27+7.188.37
19Åshild FlatebakkenIL Tyrving28.28+7.198.37
20Randi NicolaisenAsker Skiklubb28.40+7.318.41
21Gunhild MyhrAsker Skiklubb28.51+7.428.44
22Helena StubberudNydalens SK29.03+7.548.48
23Kirsti Grundnes BergIL Tyrving29.51+8.429.02
24Frøy GrøndahlLillomarka OL31.45+10.369.37
25Ingrid NermoenØstmarka OK31.49+10.409.38
26Anne Kristine NorderudIL Tyrving32.08+10.599.44
27Marianne ArnesenAsker Skiklubb32.21+11.129.48
28Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering35.56+14.4710.53
29Grete BerntsenMåren OK36.44+15.3511.07
30Maria TorgersenBækkelagets SK36.53+15.4411.10
31Lena HammerVestre Akers SK40.55+19.4612.23
0Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

3 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving20.335.52
2Jan Tore HenriksenNydalens SK20.46+0.135.56
3Einar LunøeNydalens SK21.15+0.426.04
4Arild AndresenFossum IF21.28+0.556.08
5Svein NygårdLillomarka OL21.29+0.566.08
6Stein BlomsethLillomarka OL22.10+1.376.20
7Eivind HoffIL Tyrving22.19+1.466.22
8Nils Petter FremmingHeming Orientering22.46+2.136.30
9Anders KronbergRaumar Orientering23.00+2.276.34
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK23.01+2.286.34
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering23.03+2.306.35
12Stein H. HagenFossum IF23.39+3.066.45
13Børge PedersenNydalens SK23.44+3.116.46
14Knut Erling ØenHeming Orientering23.51+3.186.48
15Harald KvisliNotodden OL24.10+3.376.54
16Øystein WiggenByåsen IL24.18+3.456.56
17Arne TorgersenBækkelagets SK24.20+3.476.57
18Per Ola UlsethNydalens SK24.28+3.556.59
18Tom SlungaardHeming Orientering24.28+3.556.59
20Hallvard BergIL Tyrving24.36+4.037.01
21Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL24.44+4.117.04
22Egil EideIL Tyrving25.09+4.367.11
23Hallvard KorenOK Moss25.23+4.507.15
24Øystein KildahlØstmarka OK25.50+5.177.22
25Lasse ArnesenHeming Orientering26.00+5.277.25
26Skule IngebergNOTEAM26.43+6.107.38
27Morten KarlsenMåren OK27.16+6.437.47
28Terje LinløkkenØstmarka OK27.18+6.457.48
29Bent Sande KvermeFossum IF27.22+6.497.49
30Håkon JendalFossum IF27.35+7.027.52
31Anders FlågenHeming Orientering27.42+7.097.54
32Erik NæssØstmarka OK27.46+7.137.56
33Ottar WiklundNydalens SK27.57+7.247.59
34Stein MellaOppsal Orientering28.44+8.118.12
35Øyvind HelmersenFet OL29.30+8.578.25
36Per Anders YtterbøAsker Skiklubb29.58+9.258.33
37Bjørn ChristensenØstmarka OK30.12+9.398.37
38Tormod BøeVBIL30.38+10.058.45
39Johan MattssonLillomarka OL30.52+10.198.49
40Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL30.58+10.258.50
41Truls AngellLillomarka OL31.02+10.298.52
42Are NjåsteinIL Tyrving31.12+10.398.54
43Pål Woldstad HanssenEiker OL31.59+11.269.08
44Thor VollsetHeming Orientering32.11+11.389.11
45Erik BorgIL Koll32.51+12.189.23
46Pål Kogstad NæssRaumar Orientering33.27+12.549.33
47Morten EngebretsenRaumar Orientering44.34+24.0112.44
48Kjetil EspedalNydalens SK168.05.11+167.44.3848.01.28
0Peter NylundHaugerud IFdiskvalifisert

D 60-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK27.317.51
2Birgit KorvaldNydalens SK31.19+3.488.56
3Anne Berit EidNydalens SK32.33+5.029.18
4Margaret RoseveareOppsal Orientering40.17+12.4611.30

H 60-

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar JensenNydalens SK22.246.47
2Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL24.24+2.007.23
3Ketil BergeVestre Akers SK24.37+2.137.27
4Per SchancheAsker Skiklubb25.10+2.467.37
5Bjørn WilladssenHeming Orientering25.23+2.597.41
6Vidar ElvekrokEiker OL25.44+3.207.47
7Petter NæssOppsal Orientering25.55+3.317.51
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF28.54+6.308.45
9Øyvind GylverAsker Skiklubb30.03+7.399.06
10Tore RingerikeOppsal Orientering31.14+8.509.27
11Jan SveenRaumar Orientering33.01+10.3710.00
0Harald HoviSkien OKdiskvalifisert

D 70-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL40.0811.28
2Unni DrageHaugerud IF40.37+0.2911.36

H 70-

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK24.177.21
2Helge RevhaugRingerike OL25.24+1.077.41
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL26.32+2.158.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Hasse BergstrømIL Tyrving29.11+4.548.50
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving29.23+5.068.54
6Roar BjordalOppsal Orientering29.24+5.078.54
7John Thomas PetersenNittedal OL29.43+5.269.00
8Jon C. FougnerHeming Orientering39.04+14.4711.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tor DrageHaugerud IF39.25+15.0811.56
10Knut Kristen HangeraasIL GeoForm58.34+34.1717.44
0Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert
0Leif BråtenHeming Orienteringdiskvalifisert

D Bedrift

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SkaarerGE-Healthcare BIL54.5917.10
0Niki Beyer PortnerNOTEAMdiskvalifisert

H Bedrift

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling HobølNOTEAM27.357.52
2Gernot KoboltschnigNOTEAM45.26+17.5112.58

D Rekrutt

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen AanensenOppsal Orientering23.1917.56
0Gina AllertsenNOTEAM17.1013.12
0Sigrid AslaksenNOTEAM17.1013.12
0Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering17.1213.13
0Erika A. GjedeboOppsal Orientering15.4012.03
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering19.3515.03
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK25.06+1.4719.18
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18.0213.52
0Eirin KolshusOppsal Orientering17.1313.14
0Åse LuråsOppsal Orientering16.5413.00
0Astrid ReuschHeming Orientering16.1712.31
0Linea Kalleson RøedOppsal Orientering14.0810.52
0Maja Kalleson RøedOppsal Orientering14.0410.49
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering18.0113.51
0Elen Krohn GjessingHeming Orientering15.2211.49
0Therese JohansenNOTEAMdiskvalifisert

H Rekrutt

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erik BirkemoeOppsal Orientering20.5216.03
0Olaf Blom-HagenFossum IF18.4414.24
0Sondre HafskjoldNydalens SK19.5315.17
0Jonas HirschBækkelagets SK17.4213.36
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK23.31+2.3918.05
0Leon KnudsenOppsal Orientering11.008.27
0Stian LillegårdLillomarka OL9.427.27
0Eskil OlaussenOppsal Orientering26.20+5.2820.15
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering23.39+2.4718.11
0Simen SkeideOppsal Orientering9.307.18
0Gabriel SolemOppsal Orientering14.4011.16
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering34.51+13.5926.48
0Nikolai TesloHadeland OL19.0514.40
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering14.4511.20
0Boye WangensteenLillomarka OL12.109.21
0Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK1.44.45+1.23.531.20.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor