Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbane

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårkarusell 1 (flex-o-løp) Sveio golfbane
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: lørdag 25 mars 2017

N-åpen

1 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering27.3723.00
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering22.0318.22
Øystein Øye RossebøSauda Orienteringsklubb59.1849.25
Filip SveenHaugesund IL Orientering32.5527.25
Ingrid SveenHaugesund IL Orientering42.4835.40
Anne Sigrid Øye RossebøSauda Orienteringsklubb59.0249.11

D 11-12

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orientering31.5313.17
2Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orientering33.42+1.4914.02
3Miriam SveenHaugesund IL Orientering35.45+3.5214.53
4Ida LütcheratHaugesund IL Orientering36.16+4.2315.06

D 11-12N

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering26.3822.11
2Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering27.43+1.0523.05

D 13-14

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.449.02
2Anna TaksdalGanddal IL40.21+9.3711.52
3Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb52.39+21.5515.29
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1.01.56+31.1218.12

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Jakobsen ÅsheimHaugesund IL Orientering35.4914.55

D 13-16B

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LamarkGanddal IL41.3012.12
0Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL39.308.46
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb43.14+3.449.36

D 17-

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torun AnkjellNordreisa IL42.089.21
2Kristina VollHaugesund IL Orientering47.12+5.0410.29
3Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering48.09+6.0110.42

D 17-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madli HjermannHaugesund IL Orientering58.0317.04

D 17-C

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne TofteHydro28.4211.57

D 40-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb50.2911.13
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL56.51+6.2212.38

D 40-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering49.1514.29

D 50-

4 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL1.01.3613.41

H 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Årvik SandalGanddal IL24.4610.19

H 13-14

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering31.199.12
2Øyvind LamarkGanddal IL37.02+5.4310.53
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL37.54+6.3511.08
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb56.21+25.0216.34
5Emil EngesliHaugesund IL Orientering1.02.14+30.5518.18

H 13-16C

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BremnesGanddal IL24.4610.19
2Aksel DommersnesGanddal IL24.55+0.0910.22
3Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering27.45+2.5911.33

H 13-16B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL35.1610.22

H 15-16

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering36.308.06
2Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1.21.02+44.3218.00

H 17-

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering40.399.02
2Jostein BaustadHaugesund IL Orientering42.04+1.259.20
3Erik MygindHaugesund IL Orientering54.19+13.4012.04

H 17-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering37.1310.56

H 40-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering58.0312.54
2Erik VieHaugesund IL Orientering58.46+0.4313.03

H 40-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per B MyhreHaugesund IL Orientering43.3212.48

H 50-

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb36.138.02
2Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb48.00+11.4710.40

H 50-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK40.3711.56

H 60-B

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.569.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor