Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 9. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 9. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 22 august 2017

D11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Fitjar HjelleFitjar IL54.2624.44
1Mari Fitjar HjelleFitjar IL54.2624.44

D15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering43.1516.38

D17

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering57.2415.30
2Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.06.08+8.4417.52
3Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.15.17+17.5320.20

D17C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering26.0311.50
2Britt R TheodorsenStord Orientering43.07+17.0419.35

D60

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering43.4916.51

H11-12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus  AndresenStord Orientering30.0023.04

H13-16C

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes AndersenStord Orientering54.3924.50

H15-16

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øien KlosterFitjar IL1.04.3017.25

H17

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering45.5612.24
2Magne AndresenStord Orientering1.01.59+16.0316.45
3Stian BratsethStord Orientering1.15.20+29.2420.21

H17C

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein  AaserudStord Orientering41.5019.00
2Ottar  AndersenStord Orientering45.52+4.0220.50

H40

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even RolsnesStord Orientering53.1914.24
2Ove VedøyStord Orientering1.00.52+7.3316.27
3Øyvind Gaute BergStord Orientering1.03.06+9.4717.03

H50

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering47.5912.58
2Jon Magne BratsethStord Orientering53.35+5.3614.28
3Jarle HallandStord Orientering54.50+6.5114.49
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL57.59+10.0015.40
5Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.03.44+15.4517.13

H60

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilhelm EngelsenStord Orientering35.4013.43
2Øyvind SkålevikFitjar IL38.20+2.4014.44
3Atle  IrgensStord Orientering39.57+4.1715.21
4Jan Ove ØenStord Orientering42.32+6.5216.21

H70

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL37.1614.20
2Reidar BrevikStord Orientering42.48+5.3216.27
3Steinar SlettemarkStord Orientering1.04.19+27.0324.44

H-Open

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre WesterheimFitjar IL32.0312.19
2Vidar  Sagen-RolandStord Orientering32.55+0.5212.39
3Klaus HorneIL Tyrving36.44+4.4114.07
4Andreas Sumstad ArneStord Orientering37.35+5.3214.27
5Geir TorsnesStord Orientering38.22+6.1914.45
6Frode FitjarFitjar IL54.11+22.0820.50

N-Open

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Vad HellaStord Orientering25.1119.22
2Emil Vad HellaStord Orientering25.27+0.1619.34
3Live ØenStord Orientering40.24+15.1331.04
4Ingeborg ØenStord Orientering43.39+18.2833.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor