Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 8. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 8. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 15 august 2017

D13-16C

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Nora RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert

D17

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering1.05.2414.51
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.09.30+4.0615.47
3Irinja AlmåsStord Orientering1.16.22+10.5817.21
4Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.21.01+15.3718.24

D17C

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering31.0718.18
2Britt R TheodorsenStord Orientering1.05.19+34.1238.25
0Ane AgdesteinStord Orienteringdiskvalifisert

D40

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marit Stalheim GrimstadStord Orienteringbrutt

D60

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie AasheimStord Orientering1.17.5927.51

H17

4 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne AndresenStord Orientering1.13.1516.38
2Andreas Sumstad ArneStord Orientering1.31.55+18.4020.53

H40

4 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik OttesenStord Orientering46.1010.29
2Even RolsnesStord Orientering50.26+4.1611.27
3Øyvind Gaute BergStord Orientering54.56+8.4612.29
4Ove VedøyStord Orientering59.59+13.4913.37

H50

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering49.2511.13
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL51.32+2.0711.42
3Jarle HallandStord Orientering52.02+2.3711.49
4Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL58.02+8.3713.11
5Magnar HillesdalStord Orientering1.01.25+12.0013.57

H60

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind  SkålevikFitjar IL46.1516.31
2Atle IrgensStord Orientering52.44+6.2918.50
3Wilhelm EngelsenStord Orientering59.42+13.2721.19

H70

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonny HuseStord Orientering45.4116.18
2Ingolf DybvikStord Orientering48.50+3.0917.26
3Reidar BrevikStord Orientering1.04.36+18.5523.04
4Sigvald RobberstadHalsnøy OL1.06.20+20.3923.41
5Harald HaugenStord Orientering1.42.51+57.1036.43
0Harald WesterheimFitjar ILdiskvalifisert

H-Open

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ketil  SkjoldeOnarheim IL35.4412.45
2Ole Andre WesterheimFitjar IL49.53+14.0917.48
3Frode FitjarFitjar IL51.05+15.2118.14
4Vidar Sagen-RolandStord Orientering53.11+17.2718.59
Ottar Nysæter AndersenStord Orienteringbrutt

N-Open

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil VadStord Orientering37.4225.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor