Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 7. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 7. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 13 juni 2017

D11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering54.0122.30

D11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika JægerStord Orientering47.3423.47

D17

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfrid SkjævelandStord Orientering48.0713.00
2Malene ØenStord Orientering48.20+0.1313.03
3Irinja AlmåsStord Orientering49.24+1.1713.21
4Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering51.23+3.1613.53
5Linda RykkjeStord Orientering52.08+4.0114.05

D17C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering30.2612.40
2Nina Mæland PoldenStord Orientering38.45+8.1916.08
3Ragnhild VadStord Orientering42.17+11.5117.37
4Ane  AgdesteinStord Orientering45.24+14.5818.55
5Britt R TheodorsenStord Orientering46.07+15.4119.12

D60

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering40.4013.33
2Marie AasheimStord Orientering56.19+15.3918.46

H13-14

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering31.0810.22

H13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes AndersenStord Orientering53.5022.25
0Jonas EngevikStord Orienteringdiskvalifisert

H17

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeVaregg Fleridrett31.448.34

H40

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering28.507.47
2Jarle HauglandStord Orientering34.32+5.429.20
3Henrik OttesenStord Orientering35.51+7.019.41
4Even RolsnesStord Orientering40.02+11.1210.49
5Ove VedøyStord Orientering43.01+14.1111.37
6Øyvind Gaute BergStord Orientering44.58+16.0812.09

H50

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering35.419.38
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL41.23+5.4211.11
3Magnar HillesdalStord Orientering42.39+6.5811.31
4Jarle HallandStord Orientering43.14+7.3311.41
5Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL45.36+9.5512.19

H60

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle IrgensStord Orientering37.2912.29
2Øyvind SkålevikFitjar IL39.37+2.0813.12

H70

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL39.2913.09
2Ingolf DybvikStord Orientering42.08+2.3914.02
3Jonny HuseStord Orientering45.19+5.5015.06
4Steinar SlettemarkStord Orientering52.54+13.2517.38
5Harald HaugenStord Orientering56.56+17.2718.58

H-Open

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorsnesStord Orientering30.0710.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor