Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 6. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 6. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 30 mai 2017

D11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tonje RykkjeStord Orienteringutenfor konkurranse

D11-12N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika  JægerStord Orientering24.2416.16
2Emily AlmåsStord Orientering24.38+0.1416.25
3Hanna Lilior-GrovStord Orientering24.50+0.2616.33

D15-16

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering54.3220.11

D17

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.09.0016.49

D17C

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering22.0112.13
2Nina HagerupStord Orientering22.13+0.1212.20
3Britt R.  TheodorsenStord Orientering35.31+13.3019.43
4Turid HellandStord Orientering58.32+36.3132.31

D40

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering1.08.2325.19

D60

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering53.3719.51
2Marie AasheimStord Orientering1.05.23+11.4624.12

H11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AndresenStord Orientering27.0518.03

H13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering51.1318.58

H13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering43.0123.53
2Johannes AndersenStord Orientering43.43+0.4224.17

H17

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering42.1510.18
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett46.31+4.1611.20
3Andreas Sumstad ArneStord Orientering1.16.03+33.4818.32
4Magne AndresenStord Orientering1.19.41+37.2619.26

H40

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering44.5910.58
2Henrik OttesenStord Orientering50.07+5.0812.13
3Even RolsnesStord Orientering53.39+8.4013.05
4Øyvind Gaute BergStord Orientering1.10.42+25.4317.14

H50

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering50.4312.22
2Jarle HallandStord Orientering59.50+9.0714.35
3Jon Magne BratsethStord Orientering1.05.45+15.0216.02

H60

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SkålevikFitjar IL54.2720.10

H70

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL45.1316.44
2Ingolf DybvikStord Orientering50.57+5.4418.52
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL52.11+6.5819.19
4Steinar SlettemarkStord Orientering58.11+12.5821.32
5Jonny HuseStord Orientering58.53+13.4021.48
6Harald HaugenStord Orientering1.02.00+16.4722.57

H-Open

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorsnesStord Orientering43.5916.17
2Ketil SkjoldeOnarheim IL51.07+7.0818.55
3Steinar RøgenesStord Orientering54.40+10.4120.14
4Vidar  Sagen-RolandStord Orientering56.42+12.4321.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor