Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 5. Rankingløp Sunnhordland resultatføring

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 5. Rankingløp Sunnhordland resultatføring
Arrangørorganisasjoner: Stord Orientering / Sveio OL - Orientering
Dato: tirsdag 23 mai 2017

Klasser: Visa alla | D11 | D11N | D13 | D13C | D13N | D15 | D17 | D17C | D17N | D40 | D50 | D60 | DOPEN | H11 | H11N | H13 | H13C | H13N | H15 | H17 | H17C | H17N | H40 | H50 | H60 | H70 | HOPEN | NOPEN | NOCLAS

D11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering45.5221.50

D11-12N

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika JægerStord Orientering29.2518.23

D17

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering1.08.0016.11
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1.24.58+16.5820.13

D17C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering33.5316.08
2Ingrid GrimstadStord Orientering41.43+7.5019.51

D40

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering44.5114.57
2Marit Stalheim GrimstadStord Orientering1.17.59+33.0825.59

D60

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering1.12.1224.04

D-Open

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda RykkjeStord Orientering41.1513.45

H13-14

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering44.3314.51

H13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering39.0618.37
0Simen  EngevikStord Orienteringdiskvalifisert

H17

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering36.538.46
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett49.28+12.3511.46

H40

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering39.359.25
2Henrik OttesenStord Orientering42.56+3.2110.13
3Ove VedøyStord Orientering54.06+14.3112.52
4Even RolsnesStord Orientering54.11+14.3612.54
0Øyvind Gaute BergStord Orienteringdiskvalifisert

H50

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Magne BratsethStord Orientering54.5613.04
2Magnar HillesdalStord Orientering57.24+2.2813.40
3Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL59.35+4.3914.11

H60

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund SætreFitjar IL49.4916.36
2Øyvind SkålevikFitjar IL58.39+8.5019.33
3Jan Ove ØenStord Orientering1.30.30+40.4130.10

H70

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL41.3513.51
2Sigvald RobberstadHalsnøy OL43.55+2.2014.38
3Ingolf DybvikStord Orientering44.30+2.5514.50
4Steinar SlettemarkStord Orientering1.09.44+28.0923.14
5Harald HaugenStord Orientering1.22.50+41.1527.36

H-Open

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ketil  SkjoldeOnarheim30.4110.13
2Geir TorsnesStord Orientering50.08+19.2716.42
3Frode FitjarFitjar IL50.34+19.5316.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor