Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 4. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 4. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 16 mai 2017

D11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering39.3420.49
2Elisabeth Rydland SæbøFitjar IL1.12.54+33.2038.22
3Selma AndresenStord Orientering1.14.59+35.2539.27

D15-16

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering35.1216.00

D17-

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering54.5714.05
2Arnfrid SkjævelandStord Orientering1.07.12+12.1517.13

D17-C

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GrimstadStord Orientering30.2616.01
2Nina HagerupStord Orientering38.45+8.1920.23
3Britt R TheodorsenStord Orientering46.53+16.2724.40

D40-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Stalheim GrimstadStord Orientering38.0217.17
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering38.28+0.2617.29

D60-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering32.2614.44
2Anne K. GrutleHIL42.48+10.2219.27
3Marie AasheimStord Orientering45.56+13.3020.52

H11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus  AndresenStord Orientering30.5520.36

H15-16

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øien KlosterFitjar IL1.17.4119.55

H17-

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering31.488.09
2Stig Helge WesterheimStord Orientering40.45+8.5710.26
0Andreas Sumstad ArneStord Orienteringdiskvalifisert

H17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein BergsvågStord Orientering20.3510.50

H40-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering34.128.46
2Jarle HauglandStord Orientering40.57+6.4510.30
3Even RolsnesStord Orientering42.34+8.2210.54
4Henrik OttesenStord Orientering46.36+12.2411.56
5Ove VedøyStord Orientering52.28+18.1613.27
Øyvind Gaute BergStord Orienteringbrutt

H50-

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering43.3311.10
2Rolf-Atle RolfsnesFitjar IL43.48+0.1511.13
3Jarle HallandStord Orientering47.52+4.1912.16
4Magnar HillesdalStord Orientering1.01.46+18.1315.50

H60-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle  IrgensStord Orientering30.4013.56
2Øyvind SkålevikFitjar IL31.07+0.2714.08

H70-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL27.3112.30
2Jonny HuseStord Orientering37.28+9.5717.01
3Steinar SlettemarkStord Orientering41.25+13.5418.49
4Ingolf DybvikStord Orientering53.40+26.0924.23

H-Open

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorsnesStord Orientering24.4311.14
2Frode  FitjarNOTEAM33.24+8.4115.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor