Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Onarheim IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 25 april 2017

D15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annie MyhreStord Orientering37.3313.24

D17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett48.2412.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
0Irinja AlmåsStord Orienteringdiskvalifisert

D17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina HagerupStord Orientering28.0312.11
2Britt R TheodorsenStord Orientering35.05+7.0215.15

D40-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering52.2718.43

H11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AndresenStord Orientering25.2714.58
2Oskar ForlandVaregg Fleridrett28.56+3.2917.01

H13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivan KrutikovStord Orientering32.3711.38
2Johannes AndersenStord Orientering1.07.52+35.1524.14
2Jørgen WesterheimStord Orientering1.07.52+35.1524.14

H17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering31.198.14
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett35.14+3.559.16

H17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik MalkenesOnarheim25.0110.52
2Tobias HellandOnarheim25.12+0.1110.57

H17-N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil HavroStord Orientering27.2016.04

H40-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle HauglandStord Orientering36.109.31
2Even RolsnesStord Orientering39.04+2.5410.16
3Ove VedøyStord Orientering45.00+8.5011.50

H50-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Magne BratsethStord Orientering41.0710.49
2Jarle HallandStord Orientering45.57+4.5012.05

H60-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SkålevikFitjar IL39.1714.01
2Sigmund  SætreFitjar IL39.36+0.1914.08
3Jan Ove ØenStord Orientering48.01+8.4417.08

H70-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingolf DybvikStord Orientering51.1618.18
2Harald HaugenStord Orientering55.11+3.5519.42
3Steinar SlettemarkStord Orientering1.08.02+16.4624.17

H-Open

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar  StoresætreOnarheim28.5710.20
2Andreas Sumstad ArneStord Orientering32.06+3.0911.27
3Magne StoresætreOnarheim32.40+3.4311.40
4Stein Olav SkatenOnarheim33.43+4.4612.02
5Ole  SkatenOnarheim40.36+11.3914.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor