Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 1. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Fitjar IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 4 april 2017

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma AndresenStord Orientering42.2417.40

D 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid  BergStord Orientering29.2816.22

D 15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering55.4421.26

D 17-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfrid SkjævelandStord Orientering47.3312.30
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering48.18+0.4512.42
3Irinja AlmåsStord Orientering52.42+5.0913.52

D 17-C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Skram IsdahlFitjar IL28.1611.46
2Mette  FitjarFitjar IL28.50+0.3412.00
3Nina Mæland PoldenStord Orientering32.17+4.0113.27
4Nina HagerupStord Orientering37.01+8.4515.25
5Bente FitjarFitjar IL48.14+19.5820.05

D 40-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering39.5915.22

H 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus  AndresenStord Orientering24.4713.46

H 17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering29.077.39
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett35.16+6.099.16

H 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Sumstad ArneStord Orientering21.208.53
2Vidar  Sagen-RolandStord Orientering37.09+15.4915.28

H 40-

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik OttesenStord Orientering37.259.50
2Jarle HauglandStord Orientering41.39+4.1410.57
3Øyvind Gaute BergStord Orientering43.45+6.2011.30
4Even RolsnesStord Orientering44.04+6.3911.35
5Ove VedøyStord Orientering45.02+7.3711.51
6Rune  VassendenHalsnøy OL49.22+11.5712.59

H 50-

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf Atle RolfsnesFitjar IL41.3910.57
2Jon Magne BratsethStord Orientering46.02+4.2312.06
3Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL48.52+7.1312.51
4Magnar HillesdalStord Orientering51.09+9.3013.27
0Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SkålevikFitjar IL39.4015.15
2Wilhelm EngelsenStord Orientering48.24+8.4418.36

H 70-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Audun KlosterFitjar IL40.3115.35
2Reidar BrevikStord Orientering41.02+0.3115.46
3Ingolf DybvikStord Orientering46.49+6.1818.00
4Sigvald RobberstadHalsnøy OL48.16+7.4518.33
5Steinar SlettemarkStord Orientering49.59+9.2819.13
0Harald WesterheimFitjar ILdiskvalifisert

H-Open

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes  OlsenFitjar IL30.4411.49
2Ole Andrê  WesterheimFitjar IL31.43+0.5912.11
3Geir Arne IsdahlFitjar IL37.40+6.5614.29
4Jens Øien  KlosterFitjar IL38.40+7.5614.52
5Arne BjellandStord Orientering40.13+9.2915.28
6Frode  FitjarFitjar IL40.31+9.4715.35
7Geir TorsnesStord Orientering42.54+12.1016.30
8Ketil SkjoldeOnarheim IL43.30+12.4616.43

N-Open

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eldrid  FitjarFitjar IL33.1918.30
0Emil H SørfonnFitjar IL37.03+3.4420.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor