Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 flexo-cup – Høiåssuget

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 flexo-cup – Høiåssuget
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: mandag 1 mai 2017

N-åpen

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
India HaavaldsenHalden SK18.01
Hanna HaldinHalden SK22.51
Elise Holm NedrebøOK Moss21.39
Sofie Holm NedrebøOK Moss14.24
Emma Nordlie MagnussenHalden SK17.37
Olivia RoskifteOK Moss29.03
Oskar RoskifteOK Moss28.58
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK19.58

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK26.59

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren HenriksenHalden SK44.07
2Sylvia DannevigHalden SK1.01.46+17.39
Embla ØvretveitFredrikstad SKikke startet

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma JohanssonFredrikstad SK39.53
2Lizzie InghamHalden SK43.28+3.35
3Kine Hallan SteiwerHalden SK49.24+9.31
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK55.09+15.16
5Margrete KrageSarpsborg OL1.33.12+53.19

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje HolmOK Moss1.05.09

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bente LineIndre Østfold OK49.31

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Philip Orud HovlandHalden SK24.51

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL26.14
2Sondre LadimOK Moss27.06+0.52
3Liam Viggo WingstedtHalden SK43.42+17.28
Isak HoltHalden SKdiskvalifisert

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christopher LadimOK Moss51.20
2Tore Herman KirkebøenHalden SK1.18.16+26.56

H 17-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL41.06

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK33.52
2Thomas RoskifteOK Moss44.58+11.06

H 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole IngesenSarpsborg OL37.23
2Trygve LeivestadSarpsborg OL41.03+3.40
3Roy GjerdingOK Moss55.09+17.46
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.06.20+28.57

Direkte N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Britt-Heidi KopperudIndre Østfold OK15.48
2Anna Elisabeth AarbuVarteig OL21.45+5.57

Direkte C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mai TranHalden SK49.08

Direkte B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine RoskifteOK Moss53.25

Direkte A-kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Remi JohannesenHalden SK50.08
Oddbjørn KrageSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor