Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Det 84. Merkeløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Det 84. Merkeløpet
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Oddersjaa SSK
Dato: søndag 14 mai 2017

Birkenes IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Asgeir Reiersen JensenH 15-16 (6)40.29+2.0110.39
4Siri BjorvandD 35- (5)1.37.40+50.1425.42
0Magnus MosfjellH 15-16 (6)diskvalifisert

Flosta IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Åge AashamarH 17-B (1)diskvalifisert

Hisøy OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Widar Taxth LølandH 70- (3)40.4214.02
1Malin HaugeD 15-16 (2)32.1211.06
1Gerd YttervikD 17-C (2)54.4020.14

IK Grane Arendal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ine MikkelsenD 13-14 (3)52.2020.56
2Christine MikkelsenD 21- (4)1.02.34+10.1812.30
3Lise MikkelsenD 13-14 (3)56.21+4.0122.32

IL Imås

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingeborg BøbelD 70- (2)46.1818.31
1Øyvin SimonsenH 65- (1)35.4712.20
2Kjell SandåkerH 60- (3)1.00.21+13.1315.52

IL Vindbjart

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arild TelstøH 75- (3)43.1917.19
2Hege IsaksenD 17-C (2)1.03.43+9.0323.35
2Finn Ole HonnemyrH 70- (3)51.18+10.3617.41
12Arild IsaksenH 21- (14)1.39.57+38.1613.19
0Bjørn SyvertsenH 75- (3)diskvalifisert

Kristiansand OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marta StødleD 13-16N (2)20.079.08
1Marius AurebekkH 19-20 (4)1.01.258.11
1Martin HaugenH 13-16C (1)1.15.4228.02
1Brage TakleH 13-14 (4)33.3611.35
1David RundeH 15-16 (6)38.2810.07
1Inga Vestøl StødleD 17-18 (1)1.20.4021.13
1John HansenH 60- (3)47.0812.24
1Kristian PyttenH 17-18 (2)54.4710.57
1Thorbjørn VærpH 17-A kort (6)55.1914.33
1Håvard IrgensH 21- (14)1.01.418.13
1Morten HulløenH 55- (3)59.5015.44
2Sereina SnerthammerD 11-12N (2)29.33+11.5013.25
2Maria StødleD 13-16N (2)20.11+0.049.10
2Johannes Bakke AashamarH 19-20 (4)1.02.46+1.218.22
2Aileen RundeD 17-B (2)1.31.53+40.3436.45
2Målfrid KonstD 35- (5)1.09.42+22.1618.20
2Jan BlandkjennH 21- (14)1.08.00+6.199.04
2Jonas MyhreH 17-18 (2)1.23.02+28.1516.36
3Trygve Børte NomelandH 13-14 (4)43.10+9.3414.53
3Linn Carina DalandD 35- (5)1.10.44+23.1818.36
3Vetle Elias LynnebakkenH 19-20 (4)1.08.00+6.359.04
5Arne BujordetH 21- (14)1.12.49+11.089.42
5Geir KristiansenH 17-A kort (6)1.32.15+36.5624.16
6Jon BjørgumH 21- (14)1.18.03+16.2210.24
7Jack BjørnsenH 21- (14)1.20.48+19.0710.46
9Dag MoeH 21- (14)1.28.33+26.5211.48
14Tor ÅmdalH 21- (14)1.44.12+42.3113.53
0Simon Beckmann KristiansenH 15-16 (6)diskvalifisert
0Øyvind MikkelsenH 45- (4)diskvalifisert
0John RundeH 17-A kort (6)diskvalifisert
Per LarsenH 60- (3)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Julie BøbelD 21- (4)1.11.37+19.2114.19

Oddersjaa SSK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Frode JensenH 17-C (1)1.16.4728.26
1Tone WigemyrD 21- (4)52.1610.27
2Sigrid EkelandD 15-16 (2)34.42+2.3011.57
4Einar EkelandH 19-20 (4)1.11.57+10.329.35
4Ole Gunnar Lund JensenH 15-16 (6)1.27.41+49.1323.04
13Jon Terje EkelandH 21- (14)1.41.57+40.1613.35

OK Sør

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandD 75- (1)51.5920.47
2Einar JørundlandH 75- (3)48.02+4.4319.12
3Magne MoyH 70- (3)53.13+12.3118.21
3Helge KristensenH 55- (3)1.13.22+13.3219.18
8Kjell Arne HålandH 21- (14)1.25.34+23.5311.24

Otra IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Idar TveitH 45- (4)1.00.2812.05
2Håvard EndalH 35- (2)2.09.43+1.02.2025.56
0Erik LindebergH 11-12N (1)diskvalifisert

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenD 35- (5)47.2612.28
4Oskar KaaløyH 17-A kort (6)1.26.53+31.3422.51

Søgne og Songdalen OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Selma WhiteD 11-12N (2)17.438.03
1Lene Næss BirkelandD 17-B (2)51.1920.31
1Svein SundeH 35- (2)1.07.2313.28
2Astrid WhiteD 13-14 (3)53.57+1.3721.34
2Øystein DybeslandH 55- (3)1.03.15+3.2516.38
2Roy BirkelandH 45- (4)1.15.55+15.2715.11
2Svein Erik WiigH 17-A kort (6)1.00.01+4.4215.47
3Christina WhiteD 21- (4)1.06.05+13.4913.13
3Aksel SlettebøeH 45- (4)1.15.57+15.2915.11
3Jesse WhiteH 17-A kort (6)1.12.44+17.2519.08
3Kjell Erik RøislandH 21- (14)1.08.14+6.339.05
10Reidar HeivollH 21- (14)1.32.49+31.0812.22
11Ståle ThortveitH 21- (14)1.34.40+32.5912.37
Sigurd Wold SundeN-åpen (2)11.128.00
0Vibeke Wold SundeD 35- (5)diskvalifisert
0Else-Margrethe BredlandD 70- (2)diskvalifisert

Torridal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mette MestadD 55- (2)38.2213.13
2Bente MestadD 55- (2)46.03+7.4115.52
4Jostein MoeH 21- (14)1.09.36+7.559.16
Dag Jørgen MoeN-åpen (2)30.1921.39

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders VestølH 15-16 (6)40.31+2.0310.39

Øvrebø IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders EllingsbergH 13-14 (4)41.24+7.4814.16
4Simon AasenH 13-14 (4)43.53+10.1715.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor