Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 28 oktober 2017

Hulder herrer

18 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering2.09.357.08
2Njaal Ellegaard MelbyVang OL2.12.53+3.187.19
3Jostein Svaland DaleVang OL2.30.23+20.488.16
0Yngve VoldenLøten o-lagdiskvalifisert

Hulder damer

18 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag2.19.347.41
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.19.36+0.027.41
3Heidi Therese WiestVang OL3.10.29+50.5510.29

Pyse herrer

9 220 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius WikstrømRingsaker OK55.045.58
2Kenneth BilstadVang OL55.05+0.015.58
3Sander H. RogndokkenNydalens SK55.21+0.176.00
4Eskil FrøislandVang OL55.48+0.446.03
5Tom BerganFet OL56.27+1.236.07
6Sveinung SyversenHamar OK1.01.50+6.466.42
7Øyvind LienGjø-Vard OL1.01.55+6.516.42
8Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.02.04+7.006.43
9Ove Antvord HaugereidLøten o-lag1.02.13+7.096.44
10Elias ØhmanGjø-Vard OL1.03.16+8.126.51
11Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.04.24+9.206.59
12Audun FingarsenElverum OK1.04.26+9.226.59
13Trond OlsenLøten o-lag1.04.30+9.266.59
14Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK1.04.40+9.367.00
15Asgeir LiumFet OL1.07.25+12.217.18
16Andreas MeyerNOTEAM1.07.35+12.317.19
17Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.07.52+12.487.21
18Marius StaffOL Toten-Troll1.14.42+19.388.06
19Ole Johan BråtenVang OL1.14.45+19.418.06
19Mats LindaasElverum OK1.14.45+19.418.06
21Petter EllingsbøVang OL1.14.48+19.448.06
22Jan-Petter EngelundNOTEAM1.15.06+20.028.08
23Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.15.10+20.068.09
24Henning WernøeHamar OK1.15.13+20.098.09
25Øystein Kambo TangeråsNOTEAM1.15.14+20.108.09
26Iver HyttebakkLøten o-lag1.15.18+20.148.10
27Jarle BusterudElverum OK1.15.37+20.338.12
28Tore Borchgrevink AluHamar OK1.16.11+21.078.15
29Håkon BeitnesHamar OK1.16.27+21.238.17
30Stein Arne NegårdVang OL1.17.15+22.118.22
31Kjetil LivenLøten o-lag1.17.18+22.148.23
32Harald ØstbyeElverum OK1.17.20+22.168.23
33Simen Gran BlystadLøten o-lag1.17.22+22.188.23
34Odd Arne BlystadLøten o-lag1.17.29+22.258.24
35Terje GudbrandsenHamar OK1.17.31+22.278.24
36Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.21.54+26.508.52
37Martin AlfeiLøten o-lag1.22.00+26.568.53
38Jon LahlumIL GeoForm1.27.38+32.349.30
39Morten StenbergVang OL1.27.42+32.389.30
40Einar LundHamar OK1.31.45+36.419.57
41Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.32.55+37.5110.04
42Ole Hans ØieLøten o-lag1.33.21+38.1710.07
43Svein ThorsbergGrue IL1.34.59+39.5510.18
44Bjarne HarkinnHamar OK1.39.40+44.3610.48
45John HofossHadeland OL1.42.30+47.2611.07
46Trond ØieLøten o-lag1.48.50+53.4611.48
47Stig WiestVang OL1.57.42+1.02.3812.45
0Svein GodagerLøten o-lagdiskvalifisert

Pyse damer

9 220 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi TronbølFet OL1.14.548.07
2Anna-Thekla TonjerElverum OK1.16.20+1.268.16
3Wenche BjørnstadRingsaker OK1.17.26+2.328.23
4Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag1.17.35+2.418.24
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.22.04+7.108.54
6Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.27.52+12.589.31
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.46.27+31.3311.32
8Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.46.42+31.4811.34
9Mona HesselbergLøten o-lag1.59.06+44.1212.55
10Eli StensliLøten o-lag2.10.56+56.0214.12
11Turid GiilRond OL2.20.19+1.05.2515.13

Mini herrer

4 270 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne ArnesenHamar OK36.308.32
2Knut SkjesetVang OL36.35+0.058.34
3Erik HaugenRingsaker OK37.48+1.188.51
4Arvid BratlieLøten o-lag38.09+1.398.56
5Trond FeiringHamar OK38.13+1.438.57
6Lars SkramstadLøten o-lag39.09+2.399.10
7Terje MalmHamar OK39.47+3.179.19
8Karl Petter OpsahlLøten o-lag40.09+3.399.24
9Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering40.35+4.059.30
10Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering41.21+4.519.41
11Einar StensbyLøten o-lag41.26+4.569.42
12Per AasRaumar Orientering44.11+7.4110.20
13Knut WikstrømRingsaker OK46.12+9.4210.49
14Jan SveenRaumar Orientering46.19+9.4910.50
15Oddvar GravingenGrue IL46.27+9.5710.52
16Johnny JohansenLøten o-lag46.34+10.0410.54
17Ottar EvensenElverum OK48.13+11.4311.17
18Harald HaugenRingsaker OK56.23+19.5313.12
19Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.00.15+23.4514.06
20Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering1.00.19+23.4914.07
21Halstein ØdegårdLøten o-lag1.00.27+23.5714.09

Mini damer

4 270 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrethe NilsenHamar OK36.338.33
2Hanne Marie LiumElverum OK40.03+3.309.22
3Maiken EllingsenHamar OK46.41+10.0810.55
4Stine AustadRaumar Orientering54.42+18.0912.48
5Gro EllegaardVang OL55.01+18.2812.53
6Oddveig Anne SagbakkenLøten o-lag1.02.17+25.4414.35
7Selma TonjerNydalens SK1.47.51+1.11.1825.15
8Lea-Rebekka TonjerOslostudentenes IK1.47.53+1.11.2025.15

Mini gutt

4 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK36.258.31
2Gjermund Taje SkeieRaumar Orientering41.20+4.559.40
3Tobias Tronbøl LiumIL Koll59.59+23.3414.02

Mini jente

4 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1June Rogstad BekkevoldLøten o-lag39.029.08
2Henriette BergLøten o-lag39.03+0.019.08
3Oline HyttebakkLøten o-lag46.06+7.0410.47
4Johanne BergLøten o-lag59.56+20.5414.02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor