Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trondheim Sprintcup, løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup, løp 2
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: torsdag 6 april 2017

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | Åpen K | Åpen L

D -10

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Sigrid HægstadByåsen IL24.4316.28
Anna F. HøysæterWing OK20.3813.45
Live Furmyr JohansenWing OK18.1512.10
Maja Sæterhaug KnudsenFreidig20.2113.34
Ingeborg KolstadWing OK18.2312.15
Vilde Norgård LeirenByåsen IL27.2218.14

D 11-12

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Una KittilsenFreidig10.286.58
2Tora KittilsenFreidig11.34+1.067.42
3Maria Strømdal WikFreidig12.40+2.128.26
4Solveig Louise NissenFreidig13.29+3.018.59
5Ine Bohnhorst TegdanFreidig14.50+4.229.53
6Marita AskeFreidig16.02+5.3410.41
7Hanne Marie TørhaugWing OK16.09+5.4110.46
8Tina UglemsmoSelbu OK27.45+17.1718.30

D 13-14

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig22.568.49

D 15-16

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig21.208.12
2Hedda Hoff HagenByåsen IL21.39+0.198.19
3Tale Tannvik SkeiFreidig24.15+2.559.19
4Maren VikenByåsen IL31.03+9.4311.56
5Hanne Helmine RogstadNidarøst OK31.05+9.4511.57
6Mona Eggen KongsbakWing OK35.55+14.3513.48
7Åsne Stræte OpdahlWing OK37.43+16.2314.30
8Stine Myhr AmundsenWing OK38.14+16.5414.42
9Ingvild Lauvstad SundeWing OK39.02+17.4215.00

D 17-20

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL19.307.30
2Ragnhild EideByåsen IL19.52+0.227.38
3Dorte NarumHamar OK21.59+2.298.27
4Line SølbergOL Trollelg22.26+2.568.37
5Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL22.36+3.068.41
6Marte Lien JohnsenByåsen IL24.40+5.109.29
7Synne Marie KvammeWing OK24.55+5.259.35
8Andrine VikenByåsen IL31.00+11.3011.55
9Marte Myhr AmundsenWing OK32.16+12.4612.24
10Ella Eriksen KongsvikWing OK32.50+13.2012.37
11Martine Klock FletenWing OK34.33+15.0313.17

D 21-

2 600 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Laura RamsteinNTNUI18.477.13
2Kristine FjellangerNTNUI19.34+0.477.31
3Gunhild Rogne HallandNTNUI20.31+1.447.53
4Ingunn Egeberg VáriNTNUI20.33+1.467.54
5Aurora FossøyNTNUI21.12+2.258.09
6Hedvig ÅstebølNTNUI21.47+3.008.22
7Ingrid OkkenhaugNTNUI22.02+3.158.28
8Marte Hoff HagenNTNUI22.20+3.338.35
9Ragnhild HjermstadFossum IF22.42+3.558.43
10Guro TorpeFrol IL23.16+4.298.56
11Elen Katrine SkjerveFrol IL23.22+4.358.59
12Line Hovdenak LyngNidarøst OK23.29+4.429.01
13Hildegunn HeggøyNTNUI23.48+5.019.09
14Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg23.55+5.089.11
15Katrine Barli EvensenNTNUI24.52+6.059.33
16Eva TesarovaWing OK25.06+6.199.39
17Kristine Klock FletenWing OK25.10+6.239.40
18Hanne VefsnmoByåsen IL25.11+6.249.41
19Marit SchmidOL Trollelg25.28+6.419.47
20Kristin ÅstebølWing OK26.02+7.1510.00
21Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK26.19+7.3210.07
22Gina DidriksenNTNUI28.14+9.2710.51
23Elisabeth StørsethSelbu OK30.31+11.4411.44
24Emma EideNTNUI34.54+16.0713.25

D 40-

2 600 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL23.228.59
2Katrine AndersenFreidig23.37+0.159.05
3Margot Bolstad LynumFreidig24.14+0.529.19
4Kari UlsethFreidig24.24+1.029.23
5Kari Solem AuneByåsen IL26.12+2.5010.04
6Tonje BostadNidarøst OK26.14+2.5210.05
7Tina Strømdal WikFreidig26.51+3.2910.19
8Vibeke Klock FletenWing OK26.58+3.3610.22
9Randi LillealternFreidig28.01+4.3910.46
10Mari HoffByåsen IL28.31+5.0910.58
11Kirsti Næss OlsenOL Trollelg31.54+8.3212.16
12Susanna BrynhildsenWing OK32.49+9.2712.37
13Liv TennesWing OK35.53+12.3113.48
0Tone AlmåsIL Leikdiskvalifisert

D 50-

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig22.338.40
2Hilde ForbordMalvik IL25.33+3.009.49
3Anne MelkildFreidig25.44+3.119.53
4Sigrid MelkildFreidig26.18+3.4510.06
5Grete Berge OwrenFreidig28.25+5.5210.55
6Mona J. MølnvikFreidig28.31+5.5810.58
7Hege Solhjem MelhuusMelhus IL29.40+7.0711.24
8Rine HanssenByåsen IL30.37+8.0411.46
9Ingrid Lien JohnsenByåsen IL33.30+10.5712.53
10Ingunn MorsetWing OK38.06+15.3314.39

D 60-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidun Fallan SmaavikFreidig42.1216.13

D 65-

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruth SchmidOL Trollelg38.4314.53
2Stina ElfvingByåsen IL41.58+3.1516.08
3Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK44.06+5.2316.57

D 70-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi HellandWing OK1.13.2028.12

D 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig28.1110.50

H -10

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jens Anton AndresenMalvik IL49.1932.52
Sivert FolgerøFreidig20.0013.20
Erlend GrønliFreidig20.2313.35
Daniel Hope HammerMalvik IL49.3233.01
Dagfinn StenvikByåsen IL37.3025.00
Johannes StordalByåsen IL22.4715.11
Ole Ulseth SylteFreidig17.5811.58
Sivert Sæther LevinFreidig14.199.32

H 11-12

1 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Lereim StorliFreidig10.246.56
2Alf Petter LynumFreidig10.42+0.187.08
3Kristoffer Strømdal WikFreidig11.49+1.257.52
4Hallvard HellevikFreidig12.10+1.468.06
5Jørgen AuneByåsen IL15.25+5.0110.16
6Sondre Furmyr JohansenWing OK17.26+7.0211.37
7Jakob Jøsang WithWing OK17.45+7.2111.50
8Ådne StordalByåsen IL22.18+11.5414.52
9Borgar StavrumWing OK23.27+13.0315.38
10Alfred F. HøysæterWing OK28.29+18.0518.59
0Sven Sigurd DrevdalWing OKutenfor konkurranse
0Eskil KulsetSelbu OKutenfor konkurranse

H 13-14

2 600 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil GrønliFreidig22.098.31
2Petter Andreas LonaWing OK22.28+0.198.38
3Vetle Grønvik EkraFreidig23.48+1.399.09
4Vegard Ulseth SylteFreidig24.28+2.199.24
5Emil LeroyerFreidig27.35+5.2610.36
6Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig27.42+5.3310.39
7Vemund MølnvikFreidig28.56+6.4711.07
8Lars Erik UglemsmoSelbu OK29.07+6.5811.11
9Erlend AuneByåsen IL29.55+7.4611.30
10Sverre HellevikFreidig29.59+7.5011.31
11Sigurd BraathenWing OK32.01+9.5212.18
12Peter Prytz JensenMelhus IL32.11+10.0212.22
13Espen KarlsenMelhus IL32.58+10.4912.40
14Kristoffer LerliMelhus IL34.10+12.0113.08
14Joakim Solberg QvenildMelhus IL34.10+12.0113.08
16Magne GuttvikWing OK34.29+12.2013.15
17Ørjan SæterMelhus IL34.42+12.3313.20
18Oskar StorlerMelhus IL34.49+12.4013.23
19Erik Tofte jrMelhus IL34.58+12.4913.26
20August Hopstad NykvistWing OK35.14+13.0513.33
21Tord RomundstadNidarøst OK41.06+18.5715.48
22Alfred Gilje SanneFreidig43.46+21.3716.50
23Anders TørumSelbu OK56.15+34.0621.38
24Jone Ingebrigt SamlandSelbu OK1.04.40+42.3124.52
0Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert

H 15-16

2 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel HoltFreidig18.447.12
2Jonas VindalWing OK20.22+1.387.50
3Håkon HolstadFreidig21.24+2.408.13
4Trym Nergård RønningOK Skøynar21.32+2.488.16
5Einar EideByåsen IL22.04+3.208.29
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL22.44+4.008.44
7Jostein RøFreidig23.04+4.208.52
8Håkon SæternesByåsen IL25.09+6.259.40
9Kenneth KjelaasMalvik IL25.15+6.319.42
10Øystein MoltumyrMalvik IL25.22+6.389.45
11Henrik BraathenWing OK26.22+7.3810.08
12Erling Eide HustvedtWing OK27.01+8.1710.23
13Johannes LangaasNidarøst OK27.05+8.2110.25
14Håvard SingsaasFreidig29.10+10.2611.13
15Iver OlaussenMalvik IL29.24+10.4011.18
16Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK29.55+11.1111.30
17Gabriel CallananWing OK30.11+11.2711.36
18Brage AsplemFreidig34.14+15.3013.10
19Sander SandmoMelhus IL35.47+17.0313.45
20Nikolai RenolenWing OK36.44+18.0014.07
21Mathias Enebak IversenFreidig54.57+36.1321.08

H 17-20

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL14.435.39
2Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg16.12+1.296.13
3Anders HaugskottOL Trollelg17.00+2.176.32
4Sverre Bang StøengHamar OK17.36+2.536.46
5Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19.03+4.207.19
6Are LodgaardByåsen IL20.20+5.377.49
7Birk GravdahlWing OK22.44+8.018.44
8Martin PedersenWing OK26.56+12.1310.21
9Einar KeiseråsIL Leik35.41+20.5813.43

H 21-

2 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg15.055.48
2Olai Stensland LillevoldNTNUI15.25+0.205.55
3Terje MaroniByåsen IL15.32+0.275.58
4Per Melander OftenNTNUI16.01+0.566.09
5Oskar AndrénIL Leik16.09+1.046.12
6Sindre Østgulen DeiszNTNUI16.13+1.086.14
7Philip Vov ArxNTNUI16.20+1.156.16
8Gustav FiskumNTNUI16.42+1.376.25
9Jan SchmidOL Trollelg16.44+1.396.26
10Håvard VassendenFrol IL17.21+2.166.40
11Lars OwrenNTNUI17.45+2.406.49
12Ole Hartvik SkogstadOL Gaula18.17+3.127.01
13Kristoffer NeslandNTNUI19.03+3.587.19
14Ola KeiseråsIL Leik19.35+4.307.31
15Sigurd StenvikByåsen IL20.10+5.057.45
16Øivind AunøienOK Fjell20.55+5.508.02
17Børge LeirenByåsen IL21.36+6.318.18
18Andreas WahlNTNUI24.14+9.099.19
19Petter LyngNidarøst OK25.49+10.449.55
20Jakob Kalvig SkoganNTNUI29.59+14.5411.31
21Erik FrøsethVerdal OK53.17+38.1220.29
0Mads Nonstad FornesNTNUIdiskvalifisert
0Martin MunkebyNOTEAMdiskvalifisert

H 40-

2 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bård NonstadOL Trollelg17.206.40
2Jørgen TegdanOL Trollelg19.09+1.497.21
3Arild H ClausenFreidig20.03+2.437.42
4Torgeir AuneByåsen IL20.05+2.457.43
5Roar SkulbørstadOL Trollelg20.35+3.157.55
6Lars Martin HafstadByåsen IL21.21+4.018.12
7Ingebrigt FuglemMalvik IL21.49+4.298.23
8Jon HolstadFreidig22.06+4.468.30
9Skjalg StordalByåsen IL22.30+5.108.39
10Kristian StensrudOL Trollelg22.32+5.128.40
11Trygve ReitanMalvik IL23.36+6.169.04
12John Petter GåsvikNidarøst OK23.55+6.359.11
13Øystein BraathenWing OK24.25+7.059.23
14Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering24.51+7.319.33
15Morten KorsvoldWing OK25.02+7.429.37
16Per Ivar SkinderhaugWing OK26.04+8.4410.01
17Jon Olaf OlaussenMalvik IL26.56+9.3610.21
18Eivind LonaWing OK27.05+9.4510.25
19Stein-Erik FletenWing OK27.57+10.3710.45
20Are RogstadNidarøst OK29.25+12.0511.18
0Petter Andreas BerghMalvik ILdiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig18.407.10
2Bjarne LienByåsen IL19.28+0.487.29
3Bernt BrynhildsenWing OK20.34+1.547.54
4Dag StenersenNidarøst OK21.23+2.438.13
5Øystein WiggenByåsen IL21.42+3.028.20
6Knut HagenByåsen IL22.08+3.288.30
7Rune StræteWing OK22.14+3.348.33
8Øyvind SchjelderupFreidig23.12+4.328.55
9Håvard EidnesOL Trollelg23.21+4.418.58
10Dag Erik HellandWing OK23.55+5.159.11
11Lars Erik StrømsnesMalvik IL23.58+5.189.13
12Atle PedersenMelhus IL24.14+5.349.19
13Harald StorrønningByåsen IL24.40+6.009.29
14Inge HafstadVerdal OK24.47+6.079.31
15Agnar RenolenWing OK24.52+6.129.33
16Egil HustvedtWing OK25.02+6.229.37
17Harald FørdedalWing OK28.16+9.3610.52
18Jon VindalWing OK28.35+9.5510.59
19Geir Arne LodgaardByåsen IL28.49+10.0911.05
20Lasse NatvigByåsen IL31.12+12.3212.00
21John LerliMelhus IL33.41+15.0112.57
0Håvard LorangeFreidigdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir OwrenFreidig24.379.28
2Kjell MaroniByåsen IL24.46+0.099.31
3Eirik VefsnmoByåsen IL26.20+1.4310.07
4Inge NørstebøOL Trollelg27.48+3.1110.41
5Rolf Helge RøsandNidarøst OK28.19+3.4210.53
6Jan Erik KofoedNidarøst OK30.21+5.4411.40
7Olav KvittemFreidig32.34+7.5712.31
0Terje SkjeggedalNTNUIdiskvalifisert

H 65-

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn BergerByåsen IL24.389.28
2Jens Øystein GjersvoldNidarøst OK30.42+6.0411.48
3Lars SkrøvsethWing OK32.19+7.4112.25
4Anders WaageFreidig33.31+8.5312.53

H 70-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torleif StephansenNidarøst OK31.1712.01
2Rolf KarsetSteinkjer OK31.37+0.2012.09
3Svein Endre HoveByåsen IL34.33+3.1613.17
4Magnus LandstadFreidig34.43+3.2613.21
5Egil RepvikOL Trollelg39.00+7.4315.00
6Kjell BratbergsengenLillehammer OK39.15+7.5815.05

H 75-

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig26.4710.18
2Eigil SørliMalvik IL33.05+6.1812.43
3Leif EngenNidarøst OK36.06+9.1913.53
4Anders LaugloOL Trollelg36.43+9.5614.07
5Tore BrurokNidarøst OK38.34+11.4714.50
6Finn BjørgumNidarøst OK40.43+13.5615.39
0Robert StrømWing OKdiskvalifisert

Åpen kort

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut HageMelhus IL23.5915.59

Åpen lang

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik SigstadstøNOTEAM27.3810.37
2Julie KilaasNOTEAM53.16+25.3820.29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor