Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Fredrikstad SK

71 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Carl Christian StrømbergDirekte C (19)33.4515.08
1Linda SolbergD 17-A kort (12)35.539.37
1Emil Husebye AamodtH 13-14 (35)21.277.41
1Jenny DanevadD 11-12 (26)18.469.01
1Marianne Riddervold KahrsD 21-E2 (46)36.028.22
1Marianne AndersenD 21-E (56)33.037.21
1Bent Olav AamodtH 45- (58)36.377.19
2Birgitte HusebyeDirekte A kort (84)29.06+0.359.21
2Fredrik  GlødmestadDirekte C (19)34.35+0.5015.30
2Vidar SolbergH 17-A kort (16)32.58+4.188.50
2Karin Skedsmo DanevadD 40- (13)39.35+3.369.53
2Christian Riddervold KahrsH 21-E2 (96)35.22+1.516.43
3Sivert PoppeH 15-16 (55)35.02+0.278.21
3Gaute Hallan SteiwerH 21-E (82)34.02+0.376.05
4Espen DanevadH 45- (58)39.17+2.407.51
4Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (35)25.53+8.1012.26
5Kristin OttesenD 17-A kort (12)45.31+9.3812.12
6Sivert FinstadH 13-16C (7)40.05+8.1317.58
6Emma Sofie SteinslandD 15-16 (42)35.46+5.409.52
6Håvard LucasenH 21-E2 (96)35.57+2.266.50
6Øystein RuudH 65- (20)45.27+11.1411.48
7Marit KahrsD 21-E2 (46)40.17+4.159.22
8Gunn Astrid JakobsenD 60- (12)54.53+15.2418.55
8Marte Hox BrynildsenD 13-14 (39)25.26+5.159.25
8Heidi Østlid BagstevoldD 21-E2 (46)40.25+4.239.23
10Malin Husebye AamodtD 11-12 (26)39.41+20.5519.04
10Per StensethH 65- (20)55.24+21.1114.23
12Britt Stine StrandD 17-B (21)1.05.39+23.1320.34
12Olli-Markus TaivainenH 21-E (82)36.07+2.426.28
13Anne-Sofie Hox BrynildsenDirekte C (19)49.57+16.1222.23
15Hilde StrømbergDirekte C (19)57.21+23.3625.43
15Henrik OttesenH 45- (58)46.54+10.179.22
16Bernt Inge SteinslandDirekte A kort (84)42.25+13.5413.38
16Vegar ArnesenH 17-A kort (16)1.07.52+39.1218.11
17Sigrid Saur ModahlDirekte A kort (84)42.31+14.0013.40
17Dyre Martin GulbrandsenH 45- (58)47.15+10.389.27
20Betina ArnesenD 11-12 (26)50.21+31.3524.12
23Runar Saur ModahlH 17-18E (48)36.42+10.0310.18
23Thomas BlomkvistH 15-16 (55)44.28+9.5310.36
24Oliver Hagaseth MydskeH 19-20E (25)53.18+25.4513.21
24Hans Petter MathisenH 21-E (82)38.00+4.356.48
26Espen Nordbrøden FiskumH 21-E2 (96)39.52+6.217.34
26Eirik ImrikH 17-18E (48)37.11+10.3210.26
27Ludvik SætherH 15-16 (55)45.06+10.3110.45
29Mattias KarlssonH 21-E2 (96)40.13+6.427.38
29Sondre OttesenH 17-18E (48)40.01+13.2211.14
30Axel BromanderH 60- (37)1.01.01+23.2514.15
31Kjell Arild KarlsenH 21-E2 (96)40.19+6.487.39
32Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (42)52.02+21.5614.22
33Martin HubmannH 21-E (82)39.03+5.386.59
35Adine Blakkestad IngesenD 17-18 E (48)43.30+17.3315.25
36Håvard WedegeH 21-E (82)40.08+6.437.11
36Torben Christian WendlerH 21-E2 (96)41.19+7.487.51
39Jan Edvin BlomkvistH 55- (43)1.19.56+43.4918.40
44Pål AngvollH 45- (58)1.03.29+26.5212.41
53Hilde  R. PoppeDirekte A kort (84)1.02.52+34.2120.12
55Kjell Reidar MydskeH 45- (58)1.18.54+42.1715.46
57Bjørn-Wiggo N. HusebyeDirekte A kort (84)1.06.18+37.4721.19
70Camilla ImrikDirekte A kort (84)1.44.02+1.15.3133.27
Eva Riddervold KahrsN-åpen (70)fullført
Henrik Riddervold KahrsN-åpen (70)fullført
Lotta Ringstad HoltN-åpen (70)fullført
Selmer Ringstad HoltN-åpen (70)fullført
Aksel SolbergN-åpen (70)fullført
Trym StrømbergN-åpen (70)fullført
Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (7)13.459.40
Vilma DanevadD -10 (7)18.3513.05
Isak SolbergH -10 (17)11.228.00
Sondre StrømbergH -10 (17)15.3010.54
Ingunn Saur ModahlDirekte A kort (84)diskvalifisert
Sindre ØsthagenH 21-E2 (96)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Audun Bjerkreim NilsenH 21-E2 (96)ikke startet
Audun NordbyH 13-14 (35)ikke startet
Alexandra AngvollD 17-18 E (48)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival