Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Ås-NMBU Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3May Bente BrurbergD 55- (30)40.41+4.4512.17
4Per Henning BjervaH 50- (62)39.20+2.268.23
6Sille WinsnesD 55- (30)42.41+6.4512.53
7Ina Catharina StorrønningD 17-A kort (12)49.56+14.0313.23
7Ann-Kristin StokkeD 40- (13)46.29+10.3011.37
7Håkon DanevadH 50- (62)41.58+5.048.56
8Synne Schei DanevadD 11-12 (26)37.17+18.3117.55
8Eirik NordhagenH 55- (43)41.49+5.429.46
10Judit BanfiD 17-B (21)1.03.51+21.2520.00
11Nils TveiteH 17-18E (48)29.48+3.098.22
11Ingunn BergetD 45- (28)52.07+16.2513.32
16Anne NilsenD 45- (28)57.53+22.1115.02
18Robert BanfiH 40- (18)1.08.00+28.5413.07
20Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (56)40.39+7.369.03
20Linus OlhansH 19-20E (25)38.11+10.389.34
24Ellen-Christine KorenD 55- (30)1.11.33+35.3721.36
25Kinga BanfiD 11-12 (26)1.13.04+54.1835.07
26Ingrid TveiteD 55- (30)1.20.45+44.4924.23
27Gunnar BjervaH 11-12 (35)48.15+30.3223.11
28Ingunn ScheiDirekte A kort (84)45.50+17.1914.44
33Johanne MoenD 13-14 (39)44.45+24.3416.34
41Rannveig W. NordhagenD 21-E2 (46)1.15.36+39.3417.34
44Vincent EijsinkDirekte A kort (84)53.53+25.2217.19
46Idar BrekkeH 50- (62)1.02.37+25.4313.21
53Henrik UpsalH 21-E2 (96)43.35+10.048.17
58Vegard Fiane PedersenH 21-E2 (96)44.46+11.158.30
58Gry Merete OlaisenDirekte A kort (84)1.07.06+38.3521.34
Jørgen BjervaN-åpen (70)fullført
Dyre Stokke MeenN-åpen (70)fullført
Erlend Stokke MeenN-åpen (70)fullført
Pål MoenH -10 (17)28.5320.20
Ivar Aukrust OsmoenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Ivar MaalenH 60- (37)diskvalifisert
Odin Schei DanevadN-åpen (70)ikke startet
Sigrid MoenD -10 (7)ikke startet
Wilma MoenD -10 (7)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival