Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

OK Moss

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jakob Tungesvik HøstmarkH 13-16N (1)46.5218.44
1Aurora GjølsjøD 19-20 E (22)28.549.26
1Alvar EvensenH 11-12N (3)12.238.25
5Christoffer GzylH 13-16C (7)38.44+6.5217.22
5Emma Aune JakobsenD 11-12 (26)30.56+12.1014.52
5Alfred BjørnerødH 15-16 (55)36.39+2.048.44
8Selma KristiansenD 21-A (14)55.28+15.4813.52
10Selmer LøkenH 11-12 (35)30.59+13.1614.53
11Sofie Holm NedrebøD 11-12 (26)39.56+21.1019.11
11Adam KristiansenH 21-A (12)1.57.04+1.16.3022.35
14Sondre LadimH 15-16 (55)40.14+5.399.36
14Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (35)33.25+15.4216.03
16Erika Lind-LarsenD 13-14 (39)31.20+11.0911.36
19Erle Pedersen WetterhusD 11-12 (26)49.34+30.4823.49
19Marie Lindløv JensenD 17-18 E (48)34.30+8.3312.14
21Johanne Bratland TjernshaugenD 21-E2 (46)49.46+13.4411.34
24Erle Elise WoldD 11-12 (26)56.01+37.1526.55
24Tore Lind-LarsenH 11-12 (35)43.22+25.3920.50
24Frida Hovgaard EisvangD 15-16 (42)46.43+16.3712.54
26Birk BreimoH 13-14 (35)50.00+28.3317.55
31Julie Sophie WoldD 15-16 (42)52.01+21.5514.22
39Tor Erling GjølsjøH 15-16 (55)52.14+17.3912.27
42Christopher LadimH 17-18E (48)54.34+27.5515.19
Sondre Davidsen HåvakN-åpen (70)fullført
Sofia HansenN-åpen (70)fullført
Elise Holm NedrebøN-åpen (70)fullført
Kristian Lind-LarsenN-åpen (70)fullført
Mira LundsrudN-åpen (70)fullført
Solan LøkenN-åpen (70)fullført
Eline PedersenN-åpen (70)fullført
Mia PedersenN-åpen (70)fullført
Marion Lie RedalenN-åpen (70)fullført
Tuva LundsrudD -10 (7)16.0811.21
Trym BreimoH -10 (17)20.3114.26
Brage KristiansenH 11-12 (35)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor