Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Nydalens SK

105 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Halvar .T HaldenDirekte A lang (48)38.437.32
1Katja MjøsundD 45- (28)35.429.16
1Sofie AarnesD 21-A (14)39.409.55
1Halvor SaunesH 21-A (12)40.347.49
1Oda ScheeleD 17-18 E (48)25.579.12
2Linus MjøsundH 13-16C (7)32.41+0.4914.39
2Helene ScheeleD 11-12 (26)20.08+1.229.40
2Maja Mo HjelsethD 13-14 (39)22.40+2.298.23
2Marie LilandD 17-18 E (48)26.20+0.239.20
2Marie Rygh HoltenD 35- (11)45.48+5.3711.27
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (55)34.59+0.248.20
3Marie ScheeleD 13-14 (39)22.54+2.438.28
3Pia Young VikD 15-16 (42)31.51+1.458.47
3Elisabeth IngvaldsenDirekte A kort (84)29.36+1.059.31
3Rune ScheeleH 40- (18)42.54+3.488.16
3Sören JonssonH 60- (37)40.01+2.259.20
4Marit OwrenD 17-A kort (12)43.06+7.1311.33
4Øystein PettersenDirekte A lang (48)41.32+2.498.05
4Eira Skaarer WiklundD 13-14 (39)23.12+3.018.35
4Berit Sofie WiklundD 45- (28)37.51+2.099.49
5Maria JonssonD 50- (41)36.48+2.3511.07
5Frida GuerreroD 35- (11)58.57+18.4614.44
6Marianne BakkenD 21-A (14)51.59+12.1912.59
6Ragne WiklundD 19-20 E (22)31.25+2.3110.16
7Jon Aukrust OsmoenH 21-E (82)34.54+1.296.15
8Sverre Waaler KaasDirekte A lang (48)45.08+6.258.47
8Else Kari Nordli ScheeleD 45- (28)48.49+13.0712.40
8Pål WinsentsH 17-A kort (16)49.16+20.3613.12
9Lars Young VikH 17-18E (48)29.34+2.558.18
9Per Øyvind SteneH 45- (58)43.45+7.088.45
9Per Noah SommerheinH 13-14 (35)27.57+6.3010.01
10Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18E (48)29.40+3.018.20
10Lukas LilandH 21-E2 (96)37.01+3.307.02
10Inga Skaarer WiklundD 15-16 (42)40.27+10.2111.10
10Jostein AndersenH 40- (18)49.40+10.349.35
11Rolf BergH 17-B (20)52.36+20.1516.29
11Siri UlvestadD 21-E (56)38.02+4.598.28
11Marte Madslien BakkenD 17-18 E (48)32.32+6.3511.32
12Kasper Bakken UlsethH 15-16 (55)39.10+4.359.20
13Cecilie Wærp HaugeD 17-B (21)1.12.31+30.0522.43
13Isak JonssonH 17-18E (48)31.04+4.258.43
13Marie SaugestadD 15-16 (42)41.26+11.2011.26
13Malin SørensenD 21-E2 (46)43.34+7.3210.07
13Ada WulfsbergD 17-18 E (48)33.49+7.5211.59
14Børge PedersenDirekte A lang (48)1.00.52+22.0911.51
14Kari MadslienD 50- (41)42.23+8.1012.48
14Einar LunøeH 50- (62)44.49+7.559.33
15Mari AarsethD 13-14 (39)29.28+9.1710.54Last ned GPS-spor i gpx-format
16Ottar WiklundH 50- (62)44.54+8.009.34
16Einar JensenH 60- (37)46.18+8.4210.49
17Anne Johanne Lind NørbechD 21-E (56)39.25+6.228.46
17Gaute BerganH 15-16 (55)41.55+7.2010.00
18Audun BerganH 19-20E (25)36.00+8.279.01
19Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (35)37.36+16.0913.28
19Helena AxelssonDirekte A kort (84)43.02+14.3113.50
19Per Melander OftenH 21-E2 (96)39.00+5.297.24
19Håvard HagaH 21-E (82)37.02+3.376.38
19Jon Iver BakkenH 50- (62)45.23+8.299.40
21Magne OmestadH 45- (58)49.22+12.459.52
21Eirik Kamstrup HovindH 21-E (82)37.17+3.526.40
21Anne DahlD 55- (30)1.02.23+26.2718.50
22Anders VisterH 21-E (82)37.41+4.166.45
23Malin EijsinkD 21-E2 (46)49.59+13.5711.37
24Jo WiklundH 55- (43)49.44+13.3711.37
25Tore KjølsethH 55- (43)49.56+13.4911.40
26Rolf Andreas BergH 15-16 (55)44.53+10.1810.42
27Asgeir MjøsundH 21-E2 (96)39.53+6.227.34
29Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (35)1.03.13+41.4622.39
29Kathrine LunøeD 50- (41)59.11+24.5817.52
29Theo Winsents SæterH 11-12 (35)49.14+31.3123.40
29Elise Wærp HaugeD 15-16 (42)51.56+21.5014.20
30Emilie WestinD 21-E2 (46)53.55+17.5312.32
30Peer StiansenH 55- (43)54.40+18.3312.46
30Aleksander Rygh HoltenDirekte A lang (48)1.16.38+37.5514.56
31Hanne Wærp HaugeD 13-14 (39)43.26+23.1516.05
32Ea LunøeD 17-18 E (48)38.36+12.3913.41
33Yngvild Langedal BreivikD 17-18 E (48)41.53+15.5614.51
33Beat RothH 21-E2 (96)40.57+7.267.47
34Axel AaldeH 15-16 (55)48.45+14.1011.38
35Per Ole DahlsrudH 55- (43)1.04.52+28.4515.09
36Anders Håvard LarsenH 15-16 (55)48.54+14.1911.40
37Elias JonssonH 21-E (82)40.45+7.207.18
39Bjørn HaugeH 45- (58)58.01+21.2411.36
40Elias StubberudH 15-16 (55)52.33+17.5812.32
41Nils BerganH 50- (62)57.37+20.4312.17
46Andreas G. PoldenH 21-E2 (96)42.35+9.048.05
48Jonas AarsethH 15-16 (55)1.03.39+29.0415.11
48Fredrik SaugestadH 45- (58)1.05.59+29.2213.11
59Inge LindsethH 21-E2 (96)44.55+11.248.32
61Bojan BlumensteinH 21-E (82)45.39+12.148.10
62Monica T. HaldenDirekte A kort (84)1.13.40+45.0923.41
65Øyvind EngerH 21-E2 (96)46.06+12.358.45
Isak AndersenN-åpen (70)fullført
Felix Fabricius ByeN-åpen (70)fullført
Jone Rygh HoltenN-åpen (70)fullført
Oskar SteneN-åpen (70)fullført
Iver AarsethH -10 (17)11.518.20
Rasmus MjøsundH -10 (17)12.448.58
Alma Rygh HoltenD 11-12 (26)diskvalifisert
Sjur LangedalDirekte A kort (84)diskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (82)diskvalifisert
Øystein SørensenDirekte A lang (48)diskvalifisert
Sander H. RogndokkenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Selma Størmer-AntonsenD 13-14 (39)brutt
Alan CherryH 21-E (82)ikke startet
Ellen Marie TurterD 60- (12)ikke startet
Maiken Skirstad MoD 45- (28)ikke startet
Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (55)ikke startet
Silje Ekroll JahrenD 21-E (56)ikke startet
Egil RundbergetH 60- (37)ikke startet
Theo SkjærgårdN-åpen (70)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor