Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

NTNUI

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre Østgulen DeiszH 21-E2 (96)33.316.22
2Ane DyrkornD 21-E2 (46)36.38+0.368.31
4Håkon Fruseth ChristiansenH 21-E2 (96)35.40+2.096.46
6Camilla ÖhmanD 17-A kort (12)49.11+13.1813.11
7Anu TuomistoD 21-E (56)37.19+4.168.18
7Marius PyttenH 21-E2 (96)36.14+2.436.53
8Trine D. KihleD 17-A kort (12)52.14+16.2114.00
9Audun HeimdalH 21-E (82)35.21+1.566.20
11Tord HaflanDirekte A lang (48)51.19+12.3610.00
12Tonje VassendD 21-E2 (46)42.48+6.469.57
14Thea DyrkornD 21-E2 (46)44.46+8.4410.24
15Ingrid LundanesD 21-E (56)39.09+6.068.43
15Jonas Madslien BakkenH 21-E2 (96)38.31+5.007.19
16Simen AamodtH 21-E2 (96)38.46+5.157.22
17Margrethe WisløffD 21-E2 (46)45.22+9.2010.33
17Tobias KristensenH 21-E2 (96)38.59+5.287.24
20Marit Melby JacobsenDirekte A kort (84)43.24+14.5313.57
24August Asheim BirkelandH 21-E2 (96)39.35+6.047.31
26Elias T. MølnvikH 21-E (82)38.17+4.526.51
27Silje ArntzenD 21-E2 (46)51.34+15.3211.59
28Tonje Aasheim NymarkD 21-E2 (46)52.18+16.1612.09
29Ingrid GulbrandsenD 21-E (56)42.51+9.489.32
30Åsne Skram TrømborgD 21-E (56)42.56+9.539.33
31Anne Willkommen EikenD 21-E2 (46)57.06+21.0413.16
32Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (82)38.57+5.326.58
34Sunniva OmdalD 21-E2 (46)58.50+22.4813.40
35Erik GustafssonH 21-E2 (96)41.01+7.307.47
37Elin GranstedtD 21-E (56)44.26+11.239.53
37Ingeborg Ellegaard MelbyD 21-E2 (46)1.03.40+27.3814.48
39Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (82)40.59+7.347.20
39Aurora FossøyD 21-E2 (46)1.11.29+35.2716.37
39Jostein TandbergH 21-E2 (96)41.33+8.027.53
40Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (82)41.05+7.407.21
40Karoline Dahl FosbyD 21-E2 (46)1.13.28+37.2617.05
42Idunn HaavengenD 21-E2 (46)1.16.06+40.0417.41
44Malena Asheim BirkelandD 21-E2 (46)1.21.47+45.4519.01
44Anna UlvensøenD 21-E (56)45.58+12.5510.14
44Ingunn Egeberg VáriD 21-E (56)45.58+12.5510.14
45Olav Milian Schmitt GranH 21-E2 (96)42.29+8.588.04
45Maria Dahl FosbyD 21-E2 (46)1.39.45+1.03.4323.11
47Håkon Raadal BjørloH 21-E (82)42.36+9.117.38
49Simen Eid NielsenH 21-E2 (96)43.19+9.488.14
50Mathias BjuganH 21-E2 (96)43.26+9.558.15
53Jonas Klausen EspedalH 21-E (82)44.11+10.467.55
55Thorstein WangH 21-E2 (96)43.52+10.218.20
58Anders Felde OlaussenH 21-E (82)45.10+11.458.05
61Are WigaardH 21-E2 (96)45.00+11.298.33
68Kristian Nilsen SandnesH 21-E2 (96)47.09+13.388.57
70František KolovskýH 21-E (82)54.47+21.229.49
70Peter NordbrødenH 21-E2 (96)47.14+13.438.58
72Åsmund Aamodt ResellH 21-E2 (96)48.31+15.009.13
74Adrian OpheimH 21-E2 (96)50.51+17.209.40
76Bjørn LundanesH 21-E2 (96)52.41+19.1010.00
77Sturla FrydenlundH 21-E2 (96)52.45+19.1410.01
78Lavran ThorstensenH 21-E2 (96)53.11+19.4010.06
85Ole Jørgen Bogen ArenthH 21-E2 (96)57.46+24.1510.58
Herman Ryen MartinsenH 21-E (82)diskvalifisert
Gaute FriestadH 21-E (82)diskvalifisert
Eirik Langedal BreivikH 21-E (82)diskvalifisert
Sebastian TorgersenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Tilla Farnes HennumD 21-E (56)ikke startet
Martin Borge HeirH 21-E2 (96)ikke startet
Gustav FiskumH 21-E2 (96)ikke startet
Tarjei HoloH 21-E2 (96)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor