Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Tyrving IL

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Cassie TrewinD 17-A kort (12)41.13+5.2011.03
2Trygve Hem OlsenH 21-A (12)41.41+1.078.02
2Karl Rein RådahlH 11-12N (3)15.27+3.0410.30
3Wenche HultgreenD 60- (12)43.21+3.5214.56
3Karoline AndersenD 21-A (14)44.13+4.3311.03
3Karl FremstadH 21-E2 (96)35.31+2.006.45
3Kjell StenstadvoldH 75- (17)45.49+4.3415.47
3Inger TiltnesD 65- (9)1.05.06+20.1022.26
4Kjell Gorm RøkkeH 75- (17)47.55+6.4016.31
4Hege FeiringD 50- (41)36.44+2.3111.05
5Svein S JacobsenH 65- (20)44.40+10.2711.36
5Kjersti SkantzeD 55- (30)41.47+5.5112.37
7Hasse BergstrømH 70- (18)43.18+2.5013.04
8Are KristiansenH 50- (62)42.05+5.118.58
9Stine NjåsteinD 17-A kort (12)1.00.15+24.2216.09
9Morten Severin SaueDirekte A lang (48)48.30+9.479.27
9Anders TiltnesH 21-E2 (96)36.45+3.146.59
9Else GrandalD 55- (30)43.37+7.4113.10
12Silje SlungaardD 17-A kort (12)1.12.47+36.5419.30
12Maren Jansson HaverstadD 21-E (56)38.34+5.318.35
13Espen JakobsenH 21-E2 (96)38.16+4.457.16
14Synne SkjærsteinD 19-20 E (22)39.57+11.0313.03
14Torgeir NørbechH 21-E (82)36.18+2.536.30
14Lars-Erik FiskumH 60- (37)45.59+8.2310.44
16Bjørn EkebergH 21-E (82)36.42+3.176.34
17Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (25)35.20+7.478.51
17Bjørn Henning GrandalH 55- (43)46.11+10.0410.47
17Tore HoffH 50- (62)45.04+8.109.36
18Max KrammerH 17-B (20)1.14.35+42.1423.22
18Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (82)36.59+3.346.37
19Maren NorderudD 19-20 E (22)48.07+19.1315.43
19Marianne NjåsteinD 50- (41)44.31+10.1813.26
20Marion AebiD 21-E2 (46)48.41+12.3911.19
20Christian GrotnesH 50- (62)45.31+8.379.42
21Jim Øystein NybråtenH 21-E2 (96)39.21+5.507.28
22Eline DrageD 21-E2 (46)49.51+13.4911.35
22Lukas PetersonH 21-E2 (96)39.34+6.037.31
22Morten KongsbergDirekte A kort (84)44.08+15.3714.11
22Per SlungaardH 55- (43)48.24+12.1711.18
23Hallvard BergDirekte A lang (48)1.07.08+28.2513.05
24Sven Reidar TonjerDirekte A lang (48)1.09.41+30.5813.35
27Anna GöhlmanD 55- (30)1.23.47+47.5125.18
29Elin-Kristin Hem OlsenD 21-E2 (46)53.22+17.2012.24
30Espen Hultgreen WeltzienH 21-E2 (96)40.17+6.467.39
33Ida Feiring HaltiaD 21-E2 (46)58.10+22.0813.31
34Skjalg Hundseid KamsvågDirekte A lang (48)1.24.04+45.2116.23
35Ivar LundanesH 21-E (82)39.25+6.007.03
36Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (48)44.03+18.0615.37
38Tom RådahlH 55- (43)1.15.03+38.5617.32
41Mina JørgensenD 17-18 E (48)48.48+22.5117.18
43Duncan CoombsH 21-E2 (96)41.59+8.287.58
48Olle BoströmH 21-E (82)42.53+9.287.41
50Erik ThorssonH 21-E2 (96)43.26+9.558.15
52Kristine FjeldboD 21-E (56)49.51+16.4811.06
55Solveig BlandkjennD 21-E (56)1.01.59+28.5613.48
73Vegard Brun SagaH 21-E2 (96)49.45+16.149.27
Esten Valentin NybråtenN-åpen (70)fullført
Max Alexander NybråtenN-åpen (70)fullført
Frode KamsvågDirekte A lang (48)diskvalifisert
Torkil Eide SolstadH 21-E2 (96)diskvalifisert
Helle HundseidDirekte A kort (84)diskvalifisert
Gunnar A FiskumH 21-E2 (96)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 17-18E (48)diskvalifisert
Are NjåsteinH 55- (43)diskvalifisert
Ida TiltnesD 21-E (56)brutt
Solveig Eline BergD 19-20 E (22)utenfor konkurranse
Linn HokholtD 21-E2 (46)ikke startet
Lise Østlid BagstevoldD 21-E2 (46)ikke startet
Oda J SikkelandD 21-E2 (46)ikke startet
Eivind HoffH 55- (43)ikke startet
Arne TiltnesH 65- (20)ikke startet
Solveig SikkelandD 55- (30)ikke startet
Don SkantzeH 60- (37)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor