Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Sturla, IF

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jens Normann EidstenH 17-C (7)28.3912.50
1Bjørn W. LudvigsenH 75- (17)41.1514.13
1Anne Maren EidstenD 15-16B (4)26.509.56
2Gisle FagerlandH 17-B (20)33.30+1.0910.30
3Isak FagerlandH 13-16C (7)33.27+1.3515.00
3Roger WiikH 17-A kort (16)37.13+8.339.58
3Martin KaiserH 15-16B (7)44.38+11.3115.59
3Ine Marie FagerlandD 11-12N (5)17.00+5.3811.33
5Ellen Akiko Horni-JohnsenD 17-B (21)57.25+14.5917.59
5Nina EidstenD 17-C (6)1.22.09+42.5436.50
5Julie WoldD 11-12N (5)24.05+12.4316.22
7Peter CarlsenH 17-A kort (16)48.15+19.3512.56
7Adrian FagerlandH 17-B (20)44.53+12.3214.04
7Gry Bruland VråleD 70- (8)1.11.22+29.4727.59
9Tibor VariDirekte A kort (84)35.11+6.4011.18
10Silje CarlsenD 17-A kort (12)1.04.08+28.1517.11
10Svend Kristian EidstenH 17-B (20)51.21+19.0016.05
10Aud Ellen BrevikD 50- (41)40.16+6.0312.09
11Mina Akiko JohnsenD 15-16 (42)41.00+10.5411.19Last ned GPS-spor i gpx-format
15Johan Kristian UndelandH 17-18E (48)32.01+5.228.59
16Mats JohnsenH 13-14 (35)33.16+11.4911.55
17Lasse VråleH 75- (17)1.37.48+56.3333.43
19Anders JohnsenH 17-B (20)1.26.42+54.2127.10Last ned GPS-spor i gpx-format
24Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (35)45.16+23.4916.13
27Mathias Skourup RognebakkeH 17-18E (48)37.51+11.1210.37
28Marie KvarmeD 15-16 (42)51.17+21.1114.10
30Helle Egeberg VariDirekte A kort (84)47.28+18.5715.15
32Jens WoldH 13-14 (35)1.15.27+54.0027.02
32Marthe Graff-WiikD 13-14 (39)43.49+23.3816.13
32Snorre FrydenlundDirekte A kort (84)47.52+19.2115.23
36Charlotte SkourupD 50- (41)1.14.18+40.0522.26
38Merete UndelandD 50- (41)1.24.29+50.1625.31
45Ingeborg KvarmeD 17-18 E (48)1.08.10+42.1324.10
46Stine KaiserDirekte A kort (84)54.41+26.1017.34
52Jon Erik KvarmeH 50- (62)1.07.11+30.1714.19
52Øystein RognebakkeH 45- (58)1.10.10+33.3314.02
55Thomas KaiserH 50- (62)1.14.47+37.5315.56
57Karl Anton UndelandH 50- (62)2.11.03+1.34.0927.56
Kristian KaiserH -10 (17)16.2711.35
Inger-Helene CarlsenD 17-C (6)diskvalifisert
Henrik KaiserH 13-14 (35)diskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (41)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor