Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Halden SK

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Åse Valero KjerkreitD 13-16C (5)41.5918.49
1Balder Hasvik LarsenH 13-16C (7)31.5214.17
1Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (13)35.598.59
1Fredrik EliassonH 35- (3)40.117.45
1Olav LundanesH 21-E (82)33.255.59
2Anne Julsrud HaugenD 60- (12)43.01+3.3214.50
2Lacho IlievH 35- (3)45.46+5.358.50
3Josefin EylertsenD 13-16C (5)56.12+14.1325.12
3Minna Sofie WingstedtD 11-12 (26)22.52+4.0610.59
3Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (28)37.47+2.059.48
3Tore SandvikH 45- (58)39.11+2.347.50
3Elena RoosD 21-E (56)36.15+3.128.04
3Aksel Johan SandvikH 11-12N (3)15.51+3.2810.46
4Heidi StoksethD 40- (13)43.12+7.1310.48
4Karianne HaugeDirekte A kort (84)31.14+2.4310.02
4Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (55)36.32+1.578.43
4Magne DæhliH 21-E (82)34.10+0.456.07
5Marius BjuganDirekte A lang (48)41.39+2.568.07
5Terje LarsenDirekte A kort (84)31.42+3.1110.11
6Magnus NordbrødenH 40- (18)48.20+9.149.19
7Jon PedersenDirekte A lang (48)44.55+6.128.45
7Thor PalmgrenH 75- (17)53.07+11.5218.18
9Hanne Lerche RaadalD 50- (41)39.50+5.3712.02
9Kine Hallan SteiwerD 21-E (56)37.32+4.298.21
9Guro BryggenD 40- (13)48.31+12.3212.07
10Lene SandvikD 40- (13)53.39+17.4013.24
13Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (22)37.44+8.5012.19
13Eirik NordbrødenH 60- (37)45.14+7.3810.34
14Øyvind StoksethH 45- (58)45.05+8.289.01
16Marika TeiniD 21-E (56)39.10+6.078.43
16Herman Lien BackstrømH 15-16 (55)41.28+6.539.53
17Sebastian Bøhn-BryntesenH 13-14 (35)33.50+12.2312.07
18AneLedig BjørgulDirekte A lang (48)1.03.10+24.2712.18
18Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (22)45.46+16.5214.57
20Sigrid Schmitt GranD 13-14 (39)33.12+13.0112.17
22Emil WingstedtH 21-E2 (96)39.34+6.037.31
23Martin BryggenH 13-14 (35)42.54+21.2715.22
25Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (56)41.37+8.349.16
26Geir TorgersenH 50- (62)48.44+11.5010.23
26Bodil HelgerudD 21-E (56)41.53+8.509.19
27Jørn NordbrødenH 60- (37)1.00.13+22.3714.04
28Sverre SandvikH 13-14 (35)59.46+38.1921.25
28Alf Kristian HelleH 17-18E (48)38.46+12.0710.53
30Espen BergstrømH 45- (58)52.18+15.4110.27
33Jakob TorgersenH 17-18E (48)42.40+16.0111.59
34Riccardo ScaletH 21-E (82)39.07+5.427.00
37Espen OlsenDirekte A lang (48)1.30.01+51.1817.32
38Inger Anne Svendsby BraarudD 13-14 (39)1.22.47+1.02.3630.39
39Iliana IlievaDirekte A lang (48)1.34.38+55.5518.26
40Emma Helene OlsenD 15-16 (42)59.21+29.1516.23
41Martin BrækkeH 17-18E (48)52.15+25.3614.40
43Jo ShepherdD 21-E (56)45.46+12.4310.11
49Synne Malene BrekkeDirekte A kort (84)56.16+27.4518.05
50Jonathan EylertsenH 15-16 (55)1.06.54+32.1915.57
51Peder BryggenH 15-16 (55)1.16.27+41.5218.14
54Irene Felde OlaussenDirekte A kort (84)1.03.52+35.2120.32
62Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (82)46.13+12.488.16
Elias Hauge BjuganN-åpen (70)fullført
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (70)fullført
Håkon BryggenN-åpen (70)fullført
Troy Victor StoksethN-åpen (70)fullført
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (17)16.0311.18
Ville Emil WingstedtH -10 (17)10.067.06
Sigurd Myhre AndreassenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Anja WingstedtD 40- (13)diskvalifisert
Monica NordbrødenD 55- (30)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor