Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Alta OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Rolf Arvid Leijon PedersenH 80- (11)diskvalifisert

Angelniemen Ankkuri

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
71Colin KolbeH 21-E (82)55.08+21.439.52

Asker Skiklubb

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Selma Aure SkogedalD 11-12N (5)11.227.43
2Anne Lise ØfsthusD 75- (6)1.07.40+18.3426.32
2Synne StrandD 19-20 E (22)29.29+0.359.38
2Jan Richard EriksenH 55- (43)37.02+0.558.39
3Kjersti Fuglseth OlsenD 17-A kort (12)42.07+6.1411.17
3Bjørn GunnerødH 80- (11)59.21+21.0723.16
3Hilda ØfsthusD 50- (41)36.15+2.0210.57
4Pål SkogedalH 21-A (12)54.49+14.1510.34
4Jon Arvid FossumH 65- (20)42.22+8.0911.00
4Synne KjernsmoD 11-12N (5)23.04+11.4215.41
5Sondre YtterbøH 17-18E (48)28.03+1.247.52
6Vegard LøvliH 17-A kort (16)46.33+17.5312.28
6Jorun RuudD 50- (41)37.51+3.3811.26
6Ellen Aure SkogedalD 45- (28)45.54+10.1211.55
6Simen Dalen EriksenH 11-12 (35)29.09+11.2614.00
8Sander ArntzenH 19-20E (25)32.24+4.518.07
9Thomas OlsenH 17-A kort (16)49.22+20.4213.14
9Sigve Nygård FagervoldH 11-12 (35)30.49+13.0614.48
10Ragnhild Øfsthus GravirD 13-14 (39)26.55+6.449.58
11Mikael BirkelundH 15-16 (55)39.05+4.309.19
11Astrid YtterbøD 13-14 (39)27.26+7.1510.09
11Øyvind HoveidH 70- (18)51.52+11.2415.40
11Jens Erik MortensenH 40- (18)50.14+11.089.41
11Margrete EngzeliusD 55- (30)46.48+10.5214.08
13Gunnar BrattliH 50- (62)43.44+6.509.19
14Per Anders YtterbøH 17-B (20)54.10+21.4916.58
14Øystein RastadH 40- (18)51.42+12.369.58
15Arne FossheimH 55- (43)45.37+9.3010.39
15Anders ØpstadDirekte A kort (84)39.23+10.5212.39
15Marianne ArnesenD 55- (30)52.49+16.5315.57
16Erlend Hellerud ØpstadH 11-12 (35)35.20+17.3716.59
16Håkon LøvliH 55- (43)45.46+9.3910.41
17Nora Christine HansenD 13-14 (39)32.19+12.0811.58
19Maren Aure SkogedalD 13-14 (39)33.00+12.4912.13
19Unni RyeD 55- (30)59.46+23.5018.03
20Simen Aure SkogedalH 15-16 (55)42.44+8.0910.11
20Ann Katrin OlsenD 55- (30)1.00.10+24.1418.10
20Per SchancheH 60- (37)53.54+16.1812.35
23Karin Halsaa DolvenD 13-14 (39)35.49+15.3813.15
25Nora Synnøve WoxholthD 21-E2 (46)50.53+14.5111.50
26Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (48)35.54+9.5712.43
27Gjermund GravirH 50- (62)48.46+11.5210.23
29Sara MartiniD 13-14 (39)39.13+19.0214.31
29Bjørn MartiniH 50- (62)49.47+12.5310.36
29Ina MartiniD 17-18 E (48)36.29+10.3212.56
30Silje Ruud FossheimD 13-14 (39)42.43+22.3215.49
32Brage Fuglseth OlsenH 11-12 (35)51.53+34.1024.56
33Øyvind GylverH 60- (37)1.07.05+29.2915.40
35Martin Johannessen LinneboH 15-16 (55)48.46+14.1111.38
39Steinar LågH 50- (62)57.02+20.0812.09
42Nina BirkelundDirekte A lang (48)1.47.41+1.08.5820.59
43Ole Henrik WoxholthH 17-18E (48)1.00.24+33.4516.57
44Jakob RastadH 15-16 (55)53.48+19.1312.50
52Emil Ruud FossheimH 15-16 (55)1.16.59+42.2418.22
54Vegard GulbrandsenH 21-E2 (96)43.48+10.178.19
58Haakon DolvenDirekte A kort (84)1.07.06+38.3521.34
80Bjørnar LøvliH 21-E2 (96)53.37+20.0610.11
Eivind KjernsmoN-åpen (70)fullført
Trym Fuglseth OlsenN-åpen (70)fullført
Helene Hellerud ØpstadN-åpen (70)fullført
Julie Hellerud ØpstadN-åpen (70)fullført
Gaute Fuglseth OlsenH -10 (17)32.3422.56
Mikkel RastadH 13-14 (35)diskvalifisert
Kjetil KjernsmoDirekte A kort (84)diskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboH 55- (43)diskvalifisert
Randi NicolaisenD 55- (30)diskvalifisert
Sigrun Hernes YtterbøD 50- (41)ikke startet
Maria PerssonD 50- (41)ikke startet

Belgium Team

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Mathias BlaiseH 21-E (82)45.20+11.558.07
63Francois Van Der OuderaaH 21-E (82)46.49+13.248.23
73Clement DemeuseH 21-E (82)57.46+24.2110.21
Pierre DemeuseH 50- (62)ikke startet

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Andreas DaleH 15-16 (55)38.39+4.049.13

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
67Martin HosetH 21-E2 (96)46.29+12.588.50

Botne SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Magnar ØvreåsH 75- (17)57.26+16.1119.48
12Thorolf TrolsrudH 75- (17)1.01.09+19.5421.05
27Ingrid MobråthenDirekte A lang (48)1.12.25+33.4214.06
Hjørdis ØvreåsD 75- (6)diskvalifisert

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øivind Magne RogndalenH 70- (18)41.00+0.3212.23
5Ingeborg EideD 21-E (56)37.09+4.068.16
18Petter Liabakk EriksenH 17-18E (48)34.10+7.319.35
36Helge EriksenDirekte A kort (84)50.01+21.3016.04
Ragnhild EideD 19-20 E (22)ikke startet

Bækkelagets SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odd KletteliH 80- (11)38.1414.59
3Kristian RuudH 35- (3)57.56+17.4511.11
4Kine GulliksenD 21-E2 (46)38.31+2.298.57
5Lene Godager KaasD 21-E2 (46)40.05+4.039.19
14Eskil Sande GullordH 21-E2 (96)38.24+4.537.18
15Ralph StreetH 21-E (82)36.31+3.066.32
17Agnethe HasliD 19-20 E (22)42.11+13.1713.47
17Magne JutulstadH 21-E2 (96)38.59+5.287.24
18Louise OramD 21-E2 (46)46.24+10.2210.47
21Ingeborg ØderudD 50- (41)45.28+11.1513.44
27Lone BrochmannD 21-E (56)41.57+8.549.20
29Carl Godager KaasH 21-E (82)38.45+5.206.56
32Simen Hjalmar WästlundH 21-E2 (96)40.27+6.567.41
33Maria TorgersenD 50- (41)1.03.35+29.2219.12
38Håvard MyhreH 21-E2 (96)41.25+7.547.52
40Wolfgang KampelH 21-E2 (96)41.34+8.037.54
43Thomas NipenH 21-E2 (96)41.59+8.287.58
44Matthew SpeakeH 21-E (82)42.12+8.477.33
46Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (82)42.26+9.017.36
48Marthe GløersenD 21-E (56)47.58+14.5510.40
49Jan Erik AalbergH 50- (62)1.03.54+27.0013.37
63Martin SchälliH 21-E2 (96)45.01+11.308.33
66Anders StorbratenH 21-E2 (96)46.15+12.448.47
69Mathias GløersenH 21-E2 (96)47.11+13.408.58
71Eirik RustadH 21-E2 (96)47.49+14.189.05
81Vegard Ølstad DalbergH 21-E2 (96)54.27+20.5610.21
Karen Johanne StrømstadD 50- (41)ikke startet
Lars Øderud VatneH 17-18E (48)ikke startet

Bærums Skiklub

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Geir ArnesenH 70- (18)47.37+7.0914.23
23Tore Voss FagervoldH 55- (43)48.53+12.4611.25

Bø O-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Dag Steinar RagvinDirekte A kort (84)28.319.10

Czech national team

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Barbora VyhnálkováD 21-E2 (46)38.20+2.188.54
5Vojt¿ch KrálH 21-E (82)34.35+1.106.11
7Jan PotštejnskýH 40- (18)48.33+9.279.22
11Daniel VandasH 21-E2 (96)37.09+3.387.03
13Adela IndrakovaD 21-E (56)38.38+5.358.36
14Denisa KosováD 21-E (56)38.53+5.508.39
19Tereza CechovaD 21-E2 (46)48.10+12.0811.12
19Vendula HorcickovaD 21-E (56)40.26+7.239.00
20Jakub GlonekH 21-E2 (96)39.19+5.487.28
20Daniel HájekH 21-E (82)37.08+3.436.39
23Lenka MechlovaD 21-E (56)41.24+8.219.13
28Otakar HirsH 21-E2 (96)40.09+6.387.37
30Jonáš Hubá¿ekH 21-E (82)38.48+5.236.57
31Barbora ZhanalovaD 21-E (56)43.01+9.589.34
34Jan BendákH 21-E2 (96)40.58+7.277.47
40Tomas KubelkaH 21-E (82)41.05+7.407.21
52Jan SedivyH 21-E (82)43.53+10.287.51
67Simon NavratilH 21-E (82)49.02+15.378.47
Matouš FürstH 21-E2 (96)ikke startet

Dansk Orienterings-Forbund

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kenneth BuchH 40- (18)43.59+4.538.29
10Miri Thrane ØdumD 21-E (56)37.35+4.328.22
10Tue LassenH 21-E (82)35.40+2.156.23
21Cecilie Friberg KlysnerD 21-E (56)40.56+7.539.06
32Caroline GjøtterupD 21-E (56)43.24+10.219.39
35Line CederbergD 21-E (56)44.05+11.029.49
45Søren BobachH 21-E (82)42.24+8.597.35
56Emil ØbroH 21-E (82)45.06+11.418.04
74Björn CederbergH 21-E (82)1.00.51+27.2610.54
Camilla Louise BevenseeD 21-E2 (46)diskvalifisert
Kristian VadH 21-E2 (96)diskvalifisert
Torbjørn GasbjergH 21-E2 (96)ikke startet
Jakob Ekhard EdsenH 21-E (82)ikke startet

Drangedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Odd AureH 75- (17)52.33+11.1818.07

Driv IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Per-Erik ØstlieH 70- (18)41.44+1.1612.36
10Nils-Petter WiikH 70- (18)49.39+9.1115.00
14Trond WettergreenH 70- (18)1.00.25+19.5718.15

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Geir FrøytlogH 55- (43)52.21+16.1412.13

Eiker OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Amanda AxelsonD 15-16B (4)54.09+27.1920.03
12Martin SørensenH 17-A kort (16)55.20+26.4014.50
13Anne Marthe PeveriD 21-A (14)1.04.38+24.5816.09
13Rolf LundeH 65- (20)1.00.33+26.2015.43
14Abelone Josefine AxelsonD 11-12 (26)43.22+24.3620.50
17Ellen Sofie RuudDirekte C (19)1.32.57+59.1241.40
17Alf Johan HjelmtvedtH 70- (18)1.10.58+30.3021.26
20Mathias AxelsonH 13-14 (35)38.52+17.2513.55
40Oda Isnes TyseD 17-18 E (48)45.52+19.5516.15
86Kenneth SandvoldH 21-E2 (96)1.00.56+27.2511.35
Marina SandvoldN-åpen (70)fullført
Solveig Moen LetmolieD 17-18 E (48)diskvalifisert
Helga PeveriD 65- (9)diskvalifisert
Aud KjemperudD 65- (9)diskvalifisert
Torun DyrkornDirekte A kort (84)diskvalifisert
Jan SølvbergH 55- (43)ikke startet

Elverum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Mats LindaasH 15-16 (55)53.37+19.0212.47
Steinar MariussenH 17-C (7)diskvalifisert
Kari UndrumD 65- (9)diskvalifisert
Harald ØstbyeH 60- (37)diskvalifisert
Gaute LindaasH 15-16 (55)diskvalifisert

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Lars Roger LundanesH 60- (37)43.50+6.1410.14
25Kristin LundanesD 15-16 (42)48.58+18.5213.31
41Marit Sylte LundanesDirekte A kort (84)52.33+24.0216.53
Emma JohanssonD 21-E (56)ikke startet

Fana IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Kristine Bog VikaneD 15-16 (42)42.07+12.0111.38
17Birk Bell LysakerH 17-18E (48)33.23+6.449.22
38Brage Bell LysakerH 15-16 (55)50.58+16.2312.09

Fet OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne-Marthe HansenD 17-C (6)53.45+14.3024.06
4Amalie SkjønhaugD 13-16C (5)1.05.22+23.2329.18
8Heidi TronbølD 40- (13)47.23+11.2411.50
15Gaute SkjønhaugH 11-12 (35)34.24+16.4116.32
23Asgeir LiumH 45- (58)50.00+13.2310.00
37Kyrre GranH 45- (58)56.29+19.5211.17
Harald MansaasH 15-16 (55)ikke startet
Per-Jacob ØlstadH 55- (43)ikke startet
Torgeir SkjønhaugH 45- (58)ikke startet

Fossum IF

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erlend SommerheinH 11-12 (35)17.438.31
2Leif StørmerH 50- (62)37.30+0.367.59
3Ingrid G. KvålsgardD 19-20 E (22)29.47+0.539.43
5Ask Felland SætnanH 11-12 (35)29.03+11.2013.57
5Øystein HoloH 55- (43)39.30+3.239.13
5Charles HalaasH 45- (58)40.36+3.598.07
7Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (35)29.44+12.0114.17
7Åsne Naadland HoloD 19-20 E (22)31.46+2.5210.22
7Bodil NordenströmD 45- (28)48.18+12.3612.32
7Morten FismenH 45- (58)42.13+5.368.26
7Kjersti HovD 55- (30)42.57+7.0112.58
8Harald BakkeH 45- (58)43.14+6.378.38
10Gunvor Hov HøydalD 21-E2 (46)41.57+5.559.45
10Arild AndresenH 50- (62)42.19+5.259.01
10Marianne HjermstadD 55- (30)45.03+9.0713.36
12Signe HoloD 13-14 (39)28.03+7.5210.23
13Philip Lehmann RomørenH 15-16 (55)39.38+5.039.27
14Hanne BrendeD 17-B (21)1.13.47+31.2123.07
14Kathinka Zahl HagenD 15-16 (42)41.38+11.3211.30
16Frode StrislandDirekte A lang (48)1.02.26+23.4312.10
16Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (22)41.38+12.4413.36
16Magnhild T. MølnvikD 55- (30)52.57+17.0115.59
19Katrine BakkeD 45- (28)1.00.47+25.0515.47
20Heidi Kristina SebjørnsenD 15-16 (42)45.01+14.5512.26
21Charlotte HopsnesD 11-12 (26)50.54+32.0824.28
21Julie BakkeD 19-20 E (22)59.17+30.2319.22
22Silje Andresen SkotteD 11-12 (26)54.23+35.3726.08
23Sondre Zahl HagenH 17-18E (48)36.42+10.0310.18
24Sigbjørn ModalsliH 60- (37)58.11+20.3513.35
25Håkon JendalH 50- (62)48.30+11.3610.20
26Sven Arne GylterudDirekte A lang (48)1.11.04+32.2113.51
26Kristin FalkD 45- (28)1.32.51+57.0924.07
26Helene Bjørkvold JendalD 15-16 (42)49.07+19.0113.34
30Erlend BakkeH 13-14 (35)1.05.31+44.0423.28
31Vebjørn Blom-HagenH 17-18E (48)41.33+14.5411.40
31Pål SommerheinH 45- (58)52.46+16.0910.33
31Birk Felland SætnanH 15-16 (55)47.40+13.0511.22
32Bjørn HallanH 50- (62)50.13+13.1910.42
33Olaf Blom-HagenH 11-12 (35)1.13.56+56.1335.32
35Ragnhild Blom-HagenD 15-16 (42)55.12+25.0615.14
36Knut Jostein SætnanH 45- (58)55.46+19.0911.09
37Eldri HoloD 50- (41)1.15.43+41.3022.52
37Mikkel KatlaH 17-18E (48)44.27+17.4812.29
39Marius BakkeH 17-18E (48)48.09+21.3013.31
40Trond  BrevikDirekte A lang (48)1.35.37+56.5418.38
41Erling HjermstadH 21-E2 (96)41.47+8.167.56
41Sindre Vie StrislandH 15-16 (55)52.40+18.0512.34
42Morten HeirH 50- (62)58.04+21.1012.22
42Ståle HeitmannH 45- (58)59.37+23.0011.55
45Eirik Vie StrislandH 15-16 (55)54.07+19.3212.54
47Gustav Andresen SkotteH 15-16 (55)1.02.56+28.2115.01
48Bente Kristin HopsnesDirekte A kort (84)55.39+27.0817.53
54Håkon BørliH 50- (62)1.11.04+34.1015.09
64Øyvind HjermstadH 21-E2 (96)45.41+12.108.41
Anne Siri Halaas AppenzellerN-åpen (70)fullført
Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (70)fullført
Per KaarbyDirekte A kort (84)diskvalifisert
Terje MelsomDirekte A lang (48)diskvalifisert
Tanja AppenzellerD 17-B (21)diskvalifisert
Einar MelsomH 21-E (82)diskvalifisert
Oskar StørmerH 21-E (82)diskvalifisert
Erlend BørliH 17-18E (48)diskvalifisert
Stein H. HagenH 50- (62)diskvalifisert
Einar GisholtH 50- (62)ikke startet
Torbjørn Blom-hagenH 45- (58)ikke startet
Mari BrendeD 15-16 (42)ikke startet

Fredrikstad SK

71 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Carl Christian StrømbergDirekte C (19)33.4515.08
1Linda SolbergD 17-A kort (12)35.539.37
1Emil Husebye AamodtH 13-14 (35)21.277.41
1Jenny DanevadD 11-12 (26)18.469.01
1Marianne Riddervold KahrsD 21-E2 (46)36.028.22
1Marianne AndersenD 21-E (56)33.037.21
1Bent Olav AamodtH 45- (58)36.377.19
2Birgitte HusebyeDirekte A kort (84)29.06+0.359.21
2Fredrik  GlødmestadDirekte C (19)34.35+0.5015.30
2Vidar SolbergH 17-A kort (16)32.58+4.188.50
2Karin Skedsmo DanevadD 40- (13)39.35+3.369.53
2Christian Riddervold KahrsH 21-E2 (96)35.22+1.516.43
3Sivert PoppeH 15-16 (55)35.02+0.278.21
3Gaute Hallan SteiwerH 21-E (82)34.02+0.376.05
4Espen DanevadH 45- (58)39.17+2.407.51
4Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (35)25.53+8.1012.26
5Kristin OttesenD 17-A kort (12)45.31+9.3812.12
6Sivert FinstadH 13-16C (7)40.05+8.1317.58
6Emma Sofie SteinslandD 15-16 (42)35.46+5.409.52
6Håvard LucasenH 21-E2 (96)35.57+2.266.50
6Øystein RuudH 65- (20)45.27+11.1411.48
7Marit KahrsD 21-E2 (46)40.17+4.159.22
8Gunn Astrid JakobsenD 60- (12)54.53+15.2418.55
8Marte Hox BrynildsenD 13-14 (39)25.26+5.159.25
8Heidi Østlid BagstevoldD 21-E2 (46)40.25+4.239.23
10Malin Husebye AamodtD 11-12 (26)39.41+20.5519.04
10Per StensethH 65- (20)55.24+21.1114.23
12Britt Stine StrandD 17-B (21)1.05.39+23.1320.34
12Olli-Markus TaivainenH 21-E (82)36.07+2.426.28
13Anne-Sofie Hox BrynildsenDirekte C (19)49.57+16.1222.23
15Hilde StrømbergDirekte C (19)57.21+23.3625.43
15Henrik OttesenH 45- (58)46.54+10.179.22
16Bernt Inge SteinslandDirekte A kort (84)42.25+13.5413.38
16Vegar ArnesenH 17-A kort (16)1.07.52+39.1218.11
17Sigrid Saur ModahlDirekte A kort (84)42.31+14.0013.40
17Dyre Martin GulbrandsenH 45- (58)47.15+10.389.27
20Betina ArnesenD 11-12 (26)50.21+31.3524.12
23Runar Saur ModahlH 17-18E (48)36.42+10.0310.18
23Thomas BlomkvistH 15-16 (55)44.28+9.5310.36
24Oliver Hagaseth MydskeH 19-20E (25)53.18+25.4513.21
24Hans Petter MathisenH 21-E (82)38.00+4.356.48
26Espen Nordbrøden FiskumH 21-E2 (96)39.52+6.217.34
26Eirik ImrikH 17-18E (48)37.11+10.3210.26
27Ludvik SætherH 15-16 (55)45.06+10.3110.45
29Mattias KarlssonH 21-E2 (96)40.13+6.427.38
29Sondre OttesenH 17-18E (48)40.01+13.2211.14
30Axel BromanderH 60- (37)1.01.01+23.2514.15
31Kjell Arild KarlsenH 21-E2 (96)40.19+6.487.39
32Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (42)52.02+21.5614.22
33Martin HubmannH 21-E (82)39.03+5.386.59
35Adine Blakkestad IngesenD 17-18 E (48)43.30+17.3315.25
36Håvard WedegeH 21-E (82)40.08+6.437.11
36Torben Christian WendlerH 21-E2 (96)41.19+7.487.51
39Jan Edvin BlomkvistH 55- (43)1.19.56+43.4918.40
44Pål AngvollH 45- (58)1.03.29+26.5212.41
53Hilde  R. PoppeDirekte A kort (84)1.02.52+34.2120.12
55Kjell Reidar MydskeH 45- (58)1.18.54+42.1715.46
57Bjørn-Wiggo N. HusebyeDirekte A kort (84)1.06.18+37.4721.19
70Camilla ImrikDirekte A kort (84)1.44.02+1.15.3133.27
Eva Riddervold KahrsN-åpen (70)fullført
Henrik Riddervold KahrsN-åpen (70)fullført
Lotta Ringstad HoltN-åpen (70)fullført
Selmer Ringstad HoltN-åpen (70)fullført
Aksel SolbergN-åpen (70)fullført
Trym StrømbergN-åpen (70)fullført
Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (7)13.459.40
Vilma DanevadD -10 (7)18.3513.05
Isak SolbergH -10 (17)11.228.00
Sondre StrømbergH -10 (17)15.3010.54
Ingunn Saur ModahlDirekte A kort (84)diskvalifisert
Sindre ØsthagenH 21-E2 (96)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Audun Bjerkreim NilsenH 21-E2 (96)ikke startet
Audun NordbyH 13-14 (35)ikke startet
Alexandra AngvollD 17-18 E (48)ikke startet

Freidig

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oskar Spets StorhovH 19-20E (25)27.336.54
1Vegard KittilsenH 17-18E (48)26.397.29
2Tomas EidsmoH 45- (58)38.16+1.397.39
5Grete Berge OwrenD 60- (12)46.50+7.2116.08
6Lars SandstadH 17-18E (48)28.20+1.417.57
10Vera MelkildD 19-20 E (22)34.36+5.4211.18
12Mari EidsmoD 15-16 (42)41.09+11.0311.22
14Simen Spets StorhovH 17-18E (48)31.51+5.128.56
19Håkon HolstadH 17-18E (48)34.53+8.149.47
21Jo Even KolstadH 17-18E (48)35.06+8.279.51
25Mikkel HoltH 17-18E (48)36.59+10.2010.23
42Hanne SandstadD 21-E (56)45.45+12.4210.11
48Lars OwrenH 21-E2 (96)42.51+9.208.08
60Jørgen FiskumH 21-E2 (96)44.56+11.258.32
69Håvard Sandstad EidsmoH 21-E (82)49.29+16.048.52
Mats EidsmoH 19-20E (25)diskvalifisert
Jonas GrønliH 17-18E (48)ikke startet
Kristian Fredrik LynumH 19-20E (25)ikke startet
Gunn Kari HygenD 70- (8)ikke startet
Gro Sandstad EidsmoD 50- (41)ikke startet

Frol IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simon JakobssonH 21-E2 (96)35.40+2.096.46
7Magnus AlstadH 13-14 (35)26.30+5.039.29
8Tobias AlstadH 17-18E (48)28.36+1.578.02
8Yngve SkogstadH 21-E (82)34.58+1.336.15
12Jonas AlstadH 11-12 (35)32.53+15.1015.48
21Rolf AlstadDirekte A kort (84)43.29+14.5813.58
42Isak BergsetH 21-E (82)41.31+8.067.26
49Jo Forseth IndgaardH 21-E (82)43.01+9.367.42
51Carl Petter LyngenH 21-E (82)43.25+10.007.46
Lena Lyngsaunet AlstadDirekte A kort (84)diskvalifisert

Ganddal IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna TaksdalD 13-14 (39)20.117.28
2Aud Hognestad TaksdalD 45- (28)36.20+0.389.26
9Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (48)31.14+5.1711.04
12Clemens Sundby ØxnevadH 17-18E (48)31.01+4.228.42
12Oddvar TaksdalH 50- (62)43.01+6.079.10
22Tobias RøddeH 17-18E (48)35.27+8.489.57
23Ingrid LamarkD 17-18 E (48)35.17+9.2012.30
30Markus Andreas BreivoldH 17-18E (48)40.10+13.3111.16
34Ole Kristian TaksdalH 17-18E (48)42.43+16.0411.59
Ann Karin TjørhomD 55- (30)diskvalifisert

Gimle IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Willy GrønstadH 70- (18)40.2812.13
2Johanna YtterbølD 80- (2)1.06.01+9.0025.53
16Trygve FosseH 75- (17)1.32.12+50.5731.47
Liv Edle GrønstadDirekte A kort (84)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Marie KravdalD 13-14 (39)23.23+3.128.39
6Astrid KravdalD 40- (13)44.42+8.4311.10
6Kristine KravdalD 17-18 E (48)30.07+4.1010.40
8Even LienH 13-14 (35)26.35+5.089.31
9Eiril Erlien SolerødD 11-12 (26)37.51+19.0518.11
13Sigmund HansenH 45- (58)44.38+8.018.55
16Hege SolerødD 50- (41)43.30+9.1713.08Last ned GPS-spor i gpx-format
16Torbjørn KravdalH 40- (18)52.54+13.4810.12
18Øyvind LienH 45- (58)47.33+10.569.30
20Martin ØhmanH 45- (58)48.18+11.419.39
22Lars LienH 15-16 (55)44.13+9.3810.33
25Eli Ringstad LienD 45- (28)1.19.18+43.3620.35
27Emma Visted-HansenD 15-16 (42)49.54+19.4813.47
30Annar Erlien SolerødH 15-16 (55)47.13+12.3811.16
56Even ErlienH 45- (58)1.20.27+43.5016.05
Eline KravdalD -10 (7)15.0510.37
Josef ÖhmanH 11-12 (35)diskvalifisert

Guildford Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Keiko ConwayDirekte A kort (84)diskvalifisert

Hadeland OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Paul SkjakerH 70- (18)42.45+2.1712.54Last ned GPS-spor i gpx-format
11Jurijus SiskovasH 17-A kort (16)52.19+23.3914.01
12Stefani PopovaD 21-A (14)1.04.28+24.4816.07
21Nikolai TesloH 11-12 (35)38.54+21.1118.42
31Trygve RognstadH 55- (43)57.57+21.5013.32
33Ola TellesbøH 50- (62)50.32+13.3810.46
38Berthe TesloD 17-18 E (48)44.56+18.5915.56
39Astrid RognstadD 15-16 (42)55.49+25.4315.25
51Gunn Elin RudiDirekte A kort (84)1.01.21+32.5019.43
51Einar TesloH 50- (62)1.05.35+28.4113.59

Halden SK

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åse Valero KjerkreitD 13-16C (5)41.5918.49
1Balder Hasvik LarsenH 13-16C (7)31.5214.17
1Ingrid Kronborg BronebakkD 40- (13)35.598.59
1Fredrik EliassonH 35- (3)40.117.45
1Olav LundanesH 21-E (82)33.255.59
2Anne Julsrud HaugenD 60- (12)43.01+3.3214.50
2Lacho IlievH 35- (3)45.46+5.358.50
3Josefin EylertsenD 13-16C (5)56.12+14.1325.12
3Minna Sofie WingstedtD 11-12 (26)22.52+4.0610.59
3Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (28)37.47+2.059.48
3Tore SandvikH 45- (58)39.11+2.347.50
3Elena RoosD 21-E (56)36.15+3.128.04
3Aksel Johan SandvikH 11-12N (3)15.51+3.2810.46
4Heidi StoksethD 40- (13)43.12+7.1310.48
4Karianne HaugeDirekte A kort (84)31.14+2.4310.02
4Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (55)36.32+1.578.43
4Magne DæhliH 21-E (82)34.10+0.456.07
5Marius BjuganDirekte A lang (48)41.39+2.568.07
5Terje LarsenDirekte A kort (84)31.42+3.1110.11
6Magnus NordbrødenH 40- (18)48.20+9.149.19
7Jon PedersenDirekte A lang (48)44.55+6.128.45
7Thor PalmgrenH 75- (17)53.07+11.5218.18
9Hanne Lerche RaadalD 50- (41)39.50+5.3712.02
9Kine Hallan SteiwerD 21-E (56)37.32+4.298.21
9Guro BryggenD 40- (13)48.31+12.3212.07
10Lene SandvikD 40- (13)53.39+17.4013.24
13Hedda Raadal BjørloD 19-20 E (22)37.44+8.5012.19
13Eirik NordbrødenH 60- (37)45.14+7.3810.34
14Øyvind StoksethH 45- (58)45.05+8.289.01
16Marika TeiniD 21-E (56)39.10+6.078.43
16Herman Lien BackstrømH 15-16 (55)41.28+6.539.53
17Sebastian Bøhn-BryntesenH 13-14 (35)33.50+12.2312.07
18AneLedig BjørgulDirekte A lang (48)1.03.10+24.2712.18
18Idun Kristine Felde OlaussenD 19-20 E (22)45.46+16.5214.57
20Sigrid Schmitt GranD 13-14 (39)33.12+13.0112.17
22Emil WingstedtH 21-E2 (96)39.34+6.037.31
23Martin BryggenH 13-14 (35)42.54+21.2715.22
25Ida Marie Næss BjørgulD 21-E (56)41.37+8.349.16
26Geir TorgersenH 50- (62)48.44+11.5010.23
26Bodil HelgerudD 21-E (56)41.53+8.509.19
27Jørn NordbrødenH 60- (37)1.00.13+22.3714.04
28Sverre SandvikH 13-14 (35)59.46+38.1921.25
28Alf Kristian HelleH 17-18E (48)38.46+12.0710.53
30Espen BergstrømH 45- (58)52.18+15.4110.27
33Jakob TorgersenH 17-18E (48)42.40+16.0111.59
34Riccardo ScaletH 21-E (82)39.07+5.427.00
37Espen OlsenDirekte A lang (48)1.30.01+51.1817.32
38Inger Anne Svendsby BraarudD 13-14 (39)1.22.47+1.02.3630.39
39Iliana IlievaDirekte A lang (48)1.34.38+55.5518.26
40Emma Helene OlsenD 15-16 (42)59.21+29.1516.23
41Martin BrækkeH 17-18E (48)52.15+25.3614.40
43Jo ShepherdD 21-E (56)45.46+12.4310.11
49Synne Malene BrekkeDirekte A kort (84)56.16+27.4518.05
50Jonathan EylertsenH 15-16 (55)1.06.54+32.1915.57
51Peder BryggenH 15-16 (55)1.16.27+41.5218.14
54Irene Felde OlaussenDirekte A kort (84)1.03.52+35.2120.32
62Thomas Natvig ÅrstadH 21-E (82)46.13+12.488.16
Elias Hauge BjuganN-åpen (70)fullført
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (70)fullført
Håkon BryggenN-åpen (70)fullført
Troy Victor StoksethN-åpen (70)fullført
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (17)16.0311.18
Ville Emil WingstedtH -10 (17)10.067.06
Sigurd Myhre AndreassenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Anja WingstedtD 40- (13)diskvalifisert
Monica NordbrødenD 55- (30)diskvalifisert

Hamar OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv FeiringD 70- (8)41.3516.18
2Kjersti RønningD 55- (30)36.55+0.5911.09
5Anine LomeD 19-20 E (22)30.18+1.249.54
11Trond FeiringH 75- (17)58.30+17.1520.10
12Terje MalmH 70- (18)54.24+13.5616.26
15Mona LomeD 50- (41)42.36+8.2312.52
17Vegard RanestadH 15-16 (55)41.55+7.2010.00
26Andreas HuberH 55- (43)52.03+15.5612.09
39Mari Ovidia RanestadD 13-14 (39)1.23.49+1.03.3831.02
Marianne MyklebustD 50- (41)ikke startet

Hamok

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
66Benjamin AnciauxH 21-E (82)48.58+15.338.46
72Thomas van der KleijH 21-E (82)57.08+23.4310.14

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tor DrageH 80- (11)56.32+18.1822.10
15Øystein MadsenH 75- (17)1.13.30+32.1525.20
Ørnulf FremmingH 85-ikke startet
Unni DrageD 80- (2)ikke startet

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Sigurd Paulsen VieH 17-18E (48)28.32+1.538.00
28Aleksander JørgensenH 15-16 (55)45.39+11.0410.53

Hedrum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sindre R HoltH 19-20E (25)29.29+1.567.23
23Rikke Kristin GåsholtD 45- (28)1.13.59+38.1719.12
27Anders Kristian HoltH 45- (58)51.16+14.3910.15
32Henrik R HoltH 17-18E (48)41.39+15.0011.41
45Tor RingstadH 45- (58)1.03.33+26.5612.42

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Topi SyrjäläinenH 21-E (82)36.07+2.426.28

Heming Orientering

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Magnus Eide-FredriksenH 17-18E (48)27.57+1.187.51
4Runa SkyttersæterD 55- (30)41.29+5.3312.31
5Lukas Jones ArnesenH 13-14 (35)26.16+4.499.24
5Helge BjaalandH 75- (17)48.18+7.0316.39
5Elle M. MelbyeD 65- (9)1.07.51+22.5523.23
7Øystein ØstermannH 55- (43)41.00+4.539.34
10Ingrid KjerkreitDirekte C (19)47.21+13.3621.13
13Astrid ReuschD 11-12 (26)42.12+23.2620.17
14Bjørn SandelienH 75- (17)1.12.37+31.2225.02
14Ann Elin FlågenD 45- (28)54.22+18.4014.07
15Bjørn Anders FlågenH 19-20E (25)34.15+6.428.35
18Egil W. IversenDirekte A kort (84)42.54+14.2313.47
18Maya Jones ArnesenD 17-18 E (48)34.28+8.3112.13
19Bjørn WilladssenH 60- (37)48.23+10.4711.18
21Ida Marie FlågenD 15-16 (42)45.03+14.5712.26
21Knut Erling ØenH 50- (62)46.29+9.359.54
27Hanne Marthe ØstvoldD 45- (28)1.43.40+1.07.5826.55
29Fridtjof ReuschH 15-16 (55)46.04+11.2910.59
31Einar ØstvoldH 13-14 (35)1.13.35+52.0826.22
31Hanna Eckhardt AndersenD 17-18 E (48)37.08+11.1113.10
34Anne ØstvoldD 13-14 (39)46.05+25.5417.04
34Live ØstvoldD 17-18 E (48)42.56+16.5915.13
35Marianne ReuschD 50- (41)1.11.54+37.4121.43
37Hans Henrik FremmingDirekte A kort (84)50.13+21.4216.08
38Kasper FosserH 21-E (82)40.57+7.327.20
38August Syrdal ØenH 17-18E (48)46.16+19.3712.59
42Per FosserDirekte A kort (84)53.28+24.5717.11
45Kimme ArnesenH 50- (62)1.01.15+24.2113.03
50Anders FlågenH 50- (62)1.04.38+27.4413.46
51Christian ReuschH 45- (58)1.10.09+33.3214.01
Jørgen ReuschN-åpen (70)fullført
Kristian ØstermannH 17-18E (48)diskvalifisert
Hannah Syrdal ØenD 15-16 (42)diskvalifisert
Malene Teresia JebsenD 17-18 E (48)diskvalifisert
Roger ØstvoldDirekte A lang (48)brutt

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Malin HaugeD 17-18 E (48)30.49+4.5210.55

Idd Sportsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Remi JohannesenH 17-A kort (16)58.08+29.2815.35
19Frank SvarødH 55- (43)46.16+10.0910.48
33Vilhelm SvarødH 13-14 (35)1.33.10+1.11.4333.23

Idefjordens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriella AxelssonD 65- (9)44.5615.29

Idrettslaget Dyre Vaa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Randi Fugleneb AamandD 11-12N (5)16.34+5.1211.16
5Nils Albert AamandH 17-A kort (16)41.28+12.4811.07
7Sigrid Fugleneb AamandD 11-12 (26)32.22+13.3615.33

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eskil KinnebergH 21-E (82)33.51+0.266.03
4Kirsi NurmiD 21-E (56)36.49+3.468.11

IFK Lidingö SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Elisabeth HanssonD 21-E2 (46)45.05+9.0310.29
55Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (82)44.54+11.298.02
60Felix SpäthH 21-E (82)45.35+12.108.10

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Marek MinarH 21-E (82)36.47+3.226.35
31Vojtech KettnerH 21-E (82)38.49+5.246.57

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Lise MikkelsenD 15-16 (42)55.28+25.2215.19
Christine MikkelsenD 40- (13)ikke startet

IL BUL-Tromsø

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund UrsetH 50- (62)36.547.52
1Hans UrsetH 15-16 (55)34.358.15
12Anne UrsetD 45- (28)53.33+17.5113.54
16Jonatan GraversenH 17-18E (48)32.51+6.129.13
20Anna KarlqvistD 45- (28)1.01.34+25.5215.59
23Klara GraversenD 15-16 (42)45.40+15.3412.36
39Arntraut GötschD 21-E (56)44.38+11.359.56
KyongSa RiH 21-E2 (96)diskvalifisert

IL GeoForm

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Audrun UtskarpenD 45- (28)48.54+13.1212.42
13Ivar SeierstadH 40- (18)51.37+12.319.57
26Jon LahlumH 60- (37)59.36+22.0013.55
35Guttorm EggeH 50- (62)55.17+18.2311.47
Kristin SletnerD 35- (11)diskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenH 60- (37)ikke startet

IL Hauken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Henrik Repstad StoremyrH 13-14 (35)35.07+13.4012.35

IL Imås

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Therese NilsenD 17-B (21)1.40.33+58.0731.31
40Per Kristian TømtH 45- (58)58.27+21.5011.41
Sandra Sofie TømtD 13-16C (5)diskvalifisert
Henrik Andreas TømtH 15-16B (7)diskvalifisert

IL Koll

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jarl Magnus BergeDirekte A lang (48)40.30+1.477.53
3Fredrik WulfsbeergDirekte C (19)35.43+1.5816.00
4Bo EngdahlH 55- (43)37.25+1.188.44
8Marte BalchenDirekte A kort (84)34.55+6.2411.13
10Christian Fredrik BorgH 15-16 (55)38.51+4.169.16
12Tobias Tronbøl LiumH 13-14 (35)30.26+8.5910.54
13Trude FixdalD 55- (30)51.51+15.5515.39
14Pauline MyklebustD 13-14 (39)28.53+8.4210.41
15Harald AulieH 17-B (20)58.48+26.2718.25
34Odd Arne LianH 50- (62)51.41+14.4711.01
66Pål MyklebustDirekte A kort (84)1.20.04+51.3325.44
Ludvig Balchen LudvigsenN-åpen (70)fullført
Erlend Bråten BergeN-åpen (70)fullført
Simen Lian MortensenN-åpen (70)fullført
Ole Jacob MyklebustH -10 (17)18.3813.07
Hege AndersenD 17-C (6)ikke startet
Martin Christoffer BorgH 13-14 (35)ikke startet

IL Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Andreas SølbergH 21-E (82)38.35+5.106.54

Indre Østfold OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders TaraldrudH 75- (17)44.26+3.1115.19
5Roger TorperH 80- (11)1.03.20+25.0624.50
7Håkon GjerdeH 40- (18)48.33+9.279.22
8Ina BlågestadD 17-B (21)1.02.33+20.0719.36
8Bent GalborgenH 65- (20)53.37+19.2413.55
9Anne SørumD 60- (12)1.07.35+28.0623.18
10Linda M. Torper BystrømD 45- (28)49.01+13.1912.43
12Sture OttesenH 60- (37)44.57+7.2110.30
18Hildegunn Hoff SagliDirekte C (19)2.02.35+1.28.5054.58
19Stian OverskeidDirekte A lang (48)1.04.10+25.2712.30
25Lars Petter GlomsrudDirekte A lang (48)1.10.17+31.3413.42
25Rune BlågestadH 45- (58)51.09+14.3210.13
28Elma Sagli GudimD 13-14 (39)38.43+18.3214.20
37Peder Aabogen HaugaardH 15-16 (55)50.49+16.1412.07
39Gea Øiseth BedinD 17-18 E (48)45.25+19.2816.06
40Kent KopperudH 50- (62)57.05+20.1112.10
43Øyvind ThømtH 45- (58)1.01.53+25.1612.22
Pauline Gudim ValsgårdD -10 (7)13.589.50
Fredrik LarsenDirekte A lang (48)diskvalifisert

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Pavel KubatH 21-E (82)35.55+2.306.26

Kolbotn og Skimt OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sissel OlaisenD 70- (8)56.40+15.0522.13
2Knut BjørkeloH 60- (37)39.55+2.199.19
4Jon FærdenH 70- (18)42.35+2.0712.51Last ned GPS-spor i gpx-format
6Cathrine PalmgrenDirekte C (19)36.45+3.0016.28
6Geir TrøanH 70- (18)42.55+2.2712.57
7Aase LøvlandD 60- (12)50.35+11.0617.26
7Alva Marika NiklassonD 15-16 (42)36.43+6.3710.08
8Anne Marit FærdenD 70- (8)1.16.14+34.3929.53
9Bjørnar GammelsæterH 55- (43)42.14+6.079.52
10Bengt NiklassonDirekte A lang (48)51.03+12.209.57
13Henrik HarstadH 11-12 (35)33.20+15.3716.01
13Bjørn NordvikH 17-B (20)53.18+20.5716.42
14Pamela ÅstenDirekte A kort (84)39.21+10.5012.39
15Linda GammelsæterD 19-20 E (22)40.21+11.2713.11
15Lars-Evan PetterssonH 70- (18)1.00.52+20.2418.23
15Håvard HarstadH 40- (18)52.47+13.4110.11
28Tor LahlumDirekte A lang (48)1.12.56+34.1314.13
28Per Arne AndresenH 60- (37)1.00.17+22.4114.05
32John YtternesH 55- (43)1.02.11+26.0414.31
44Celine YtternesD 17-18 E (48)1.04.51+38.5422.59
Helene HarstadD -10 (7)15.5011.09
Veronica Elena SvindsethD 17-B (21)diskvalifisert
Bengt NiklassonDirekte A lang (48)ikke startet

Kongsberg OL

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ane Kristine EidD 13-16C (5)48.06+6.0721.34
2Linnea OlofssonD 21-A (14)40.34+0.5410.08
3Odd StrandH 50- (62)39.13+2.198.21
4Vegard Østlid BagstevoldH 17-A kort (16)39.48+11.0810.40
5Karoline BredlandD 40- (13)44.41+8.4211.10
6Elise RenardD 11-12 (26)31.53+13.0715.19
6Adam ConwayH 15-16 (55)36.42+2.078.45
6Ingjerd MyhreD 21-E (56)37.15+4.128.17
8Kjersti Tønnessen BergstølD 19-20 E (22)32.16+3.2210.32
8Ingvild LangeggenD 17-18 E (48)31.04+5.0711.00
8Johan EgerH 15-16 (55)37.33+2.588.57
11Kjersti MyhreD 17-A kort (12)1.10.04+34.1118.47
11Marlin HaavengenD 19-20 E (22)35.32+6.3811.36
12Helene EgerD 19-20 E (22)35.42+6.4811.40
12Ingrid KvistadD 50- (41)41.16+7.0312.28
12Kari StrandD 40- (13)1.00.44+24.4515.11
14Hilde StorløkkenD 55- (30)52.29+16.3315.51
15Hilde MoholthD 17-B (21)1.22.38+40.1225.54
15Anders HvasshovdH 17-A kort (16)1.07.41+39.0118.08
16Ingvild GustafssonD 15-16 (42)41.45+11.3911.31
17Marte EgerD 11-12 (26)45.21+26.3521.48
17Jan Olav BerganH 11-12 (35)35.34+17.5117.05
17Tale StrandD 17-18 E (48)34.26+8.2912.12
18Jon StrandH 11-12 (35)36.49+19.0617.42
18Ellen GustafssonD 45- (28)1.00.29+24.4715.42
19Konstanse MoholthD 15-16 (42)43.47+13.4112.05
20Aurora MoholthD 19-20 E (22)50.58+22.0416.39
20Bjørn Victor LarsenH 55- (43)47.06+10.5911.00
21Kristin EgerD 45- (28)1.05.00+29.1816.52
22Ingvild Tronstad AndersenD 19-20 E (22)1.07.52+38.5822.10
23Arne BisethH 11-12 (35)42.40+24.5720.30
28Per Øivind EgerH 50- (62)48.58+12.0410.26
29Are BisethH 45- (58)52.09+15.3210.25
36Mari ØverbyD 15-16 (42)55.14+25.0815.15
36Roar TønnessenH 55- (43)1.09.14+33.0716.10
39Phil ConwayDirekte A kort (84)50.22+21.5116.11
40Torgeir BrandalH 55- (43)1.22.03+45.5619.10
42Arne BerganH 15-16 (55)53.12+18.3712.41
43Damien RenardH 21-E (82)41.40+8.157.28
47Pål Martin EidH 45- (58)1.04.57+28.2012.59
53Ingar Tollum AndersenH 50- (62)1.07.36+30.4214.24
Erik BerganN-åpen (70)fullført
Olai BisethN-åpen (70)fullført
Jakob Bredland EidH -10 (17)12.238.43
Mathias Bredland EidH -10 (17)10.387.29
Mathis RenardH -10 (17)12.438.57
Tord StrandH 19-20E (25)ikke startet

Konnerud IL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Isa HeggedalD 50- (41)34.1310.20
2Aslak HeimdalH 19-20E (25)29.03+1.307.16
2Emma Grete Feyling HaareD 65- (9)53.50+8.5418.33
3Jenny BaklidD 17-18 E (48)26.37+0.409.26
4Mille Vasshaug JægtvikD 15-16 (42)33.16+3.109.11
8Pål PedersenDirekte C (19)42.53+9.0819.13
8Erik Feyling HaareH 21-A (12)1.00.54+20.2011.45
9Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (22)33.29+4.3510.56
9Håvard HågårdH 50- (62)42.13+5.199.00
10Jørgen BaklidH 19-20E (25)33.00+5.278.16
11Tove HeimdalD 50- (41)40.46+6.3312.18
11Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (35)31.26+13.4315.06
12Veslemøy SolbergD 55- (30)50.09+14.1315.09
14Anniken RanvikD 17-18 E (48)33.51+7.5412.00
15Geir Holm GundersenH 60- (37)46.14+8.3810.48
21Andrea RanvikD 17-18 E (48)34.33+8.3612.15
22André JægtvikH 45- (58)49.24+12.479.52
24Hanna SpangbergD 13-14 (39)36.46+16.3513.37
26Toini SkyttersæterD 50- (41)51.11+16.5815.27
26Maiken Økern HågårdD 21-E2 (46)51.17+15.1511.55
29Sven OhrvikH 55- (43)53.47+17.4012.33
33Hedda SpangbergD 15-16 (42)54.40+24.3415.06
34Mette SpangbergD 50- (41)1.05.10+30.5719.41
35Bjørn BaklidDirekte A kort (84)49.57+21.2616.03
36Johanne StorhaugD 13-14 (39)47.49+27.3817.42
37Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (48)44.06+18.0915.38
42Nora Småge HilsenD 17-18 E (48)49.13+23.1617.27
Julie Økern HågårdN-åpen (70)fullført
Steinar RuudH 80- (11)diskvalifisert
Hans Lyder HaareH 65- (20)diskvalifisert

Kristiansand OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marius AurebekkDirekte A lang (48)40.56+2.137.58
5Sebastian DalandH 19-20E (25)30.42+3.097.41
5John RundeH 21-A (12)56.04+15.3010.49
11Thorbjørn VærpDirekte A kort (84)35.52+7.2111.31
12Christiane Ruud BøckmanD 17-18 E (48)32.49+6.5211.38
17Jack BjørnsenH 60- (37)47.23+9.4711.04
23Vegard DanielsenH 21-E (82)37.53+4.286.47
43Julie ChristiansenD 17-18 E (48)56.55+30.5820.10
60Linn Carina DalandDirekte A kort (84)1.10.32+42.0122.40
Eline DalandsN-åpen (70)fullført
Dag BlandkjennH 21-E (82)diskvalifisert

Lahden Suunnistajat -37

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Laura RamsteinD 21-E (56)45.16+12.1310.04

Lardal OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin Melby JacobsenD 15-16 (42)30.068.18
9Eline SchjervenD 15-16 (42)39.22+9.1610.52
11Liv SchjervenD 40- (13)58.23+22.2414.35
30Tollef TjentlandH 11-12 (35)50.28+32.4524.15
30Mina SchjervenD 17-18 E (48)36.58+11.0113.06
32Jens TjentlandH 45- (58)52.49+16.1210.33
46Hallvard TjentlandH 15-16 (55)57.41+23.0613.46

Larvik OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørn SundbyH 40- (18)39.067.32
3Kari BergD 17-C (6)1.02.27+23.1228.00
3Gerd LangsethD 70- (8)58.06+16.3122.47
3Elin BjervaD 40- (13)41.24+5.2510.21
8Rolf GjølbergH 70- (18)46.46+6.1814.07
10Ida Sofie HjortlandD 17-18 E (48)32.00+6.0311.20
11Terje LudvigsenH 65- (20)56.59+22.4614.48
13Kåre ThorbjørnsenH 70- (18)1.00.01+19.3318.07
17Torstein LyeH 17-B (20)1.04.03+31.4220.04
19Henrik Kaupang LyeH 15-16 (55)42.04+7.2910.02
20Iver RingheimH 17-18E (48)35.01+8.229.50
22Per Olav GulbrandsenH 50- (62)46.35+9.419.55
30Ida Vår KierulfD 50- (41)1.00.50+26.3718.22
Christopher David EriksenN-åpen (70)fullført
Mathias SundbyN-åpen (70)fullført
Anne Berg GjølbergD 17-B (21)diskvalifisert
Heidi EriksenD 17-B (21)diskvalifisert
Kristian Kaupang LyeH 11-12 (35)ikke startet

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (12)39.2913.36
6Gunhild HennumD 60- (12)46.54+7.2516.10
6Kim Farnes HansenH 55- (43)39.42+3.359.16
6Vidar StrandDirekte A kort (84)32.23+3.5210.24
6Ingemar Jansson HaverstadH 60- (37)42.05+4.299.49
37Bjørn-Willy ArntzenH 50- (62)56.00+19.0611.56

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (42)35.20+5.149.45
18Martine SkjelsvikD 15-16 (42)43.06+13.0011.54
57Tormod KleppaH 45- (58)1.30.26+53.4918.05
Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15-16 (55)ikke startet

Lillomarka OL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (2)22.549.09
3Boye WangensteenH 11-12 (35)24.32+6.4911.47
5Hallvard FjærH 60- (37)41.55+4.199.47
10Vebjørn Emil BlindheimH 13-14 (35)28.00+6.3310.02
11Ole Kjell LangmyrenH 45- (58)44.21+7.448.52
11Martin GranlyH 60- (37)44.18+6.4210.21
14Elias Skjolden SørensenH 19-20E (25)33.38+6.058.25
17Frøy GrøndahlD 55- (30)53.21+17.2516.07
25Ingrid BlindheimD 17-18 E (48)35.39+9.4212.38
25Johan MattssonH 60- (37)58.30+20.5413.40
26Bjørn WangensteenH 45- (58)51.13+14.3610.14
31Hege WangD 50- (41)1.02.30+28.1718.52
41Steinar KollerudH 21-E2 (96)41.47+8.167.56
41Elena GrandDirekte A lang (48)1.41.56+1.03.1319.52
43Aase MestadDirekte A lang (48)1.57.46+1.19.0322.57
43Dorthe Kühl PetersenD 21-E2 (46)1.21.15+45.1318.53
55Jørn SønsterudbråtenDirekte A kort (84)1.04.00+35.2920.34
56Dag WangH 50- (62)1.18.22+41.2816.42
Natalie KollerudN-åpen (70)fullført
Charlotte WatsonD 21-E (56)diskvalifisert
Stian LillegårdH 17-N (2)ikke startet
Reidunn HallanD 60- (12)ikke startet

Luftkrigsskolen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Markus Gran StiansenDirekte A lang (48)1.01.07+22.2411.54

Lunderseter IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lene Margrethe SætabergetD 35- (11)1.03.14+23.0315.48

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliH 65- (20)34.138.53
6Lis DæhliD 65- (9)1.14.08+29.1225.33
49Evine Westli AndersenD 21-E (56)48.22+15.1910.46
51Emilie Westli AndersenD 21-E (56)49.43+16.4011.04
57Marius ØieH 21-E2 (96)44.06+10.358.23

MAROC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Roger CoombsH 60- (37)1.00.23+22.4714.06

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Oskar StorlerH 15-16B (7)38.13+5.0613.41
18Atle PedersenH 50- (62)45.15+8.219.38

Modum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hedda Kind KjellevoldD 15-16B (4)1.31.45+1.04.5533.58
16John Ivar KjellevoldH 70- (18)1.06.50+26.2220.11
37Roar ByeH 55- (43)1.09.35+33.2816.15

MS Parma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Maija SianojaD 21-E (56)44.31+11.289.54

Måren OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (2)57.0122.21
1Tove StrandD 55- (30)35.5610.51
4Aase Tove GoldenD 75- (6)1.17.05+27.5930.13
4Inger HalckD 70- (8)58.57+17.2223.07
5Aud Margret KirkhornD 75- (6)1.30.03+40.5735.18
7Kjersti Holt HanssenD 50- (41)37.52+3.3911.26
7Morten DueH 60- (37)42.17+4.419.52
14Stein TurtumøygardH 65- (20)1.01.09+26.5615.52
17Kine DirroDirekte A lang (48)1.02.57+24.1412.16
22Gro Hege LudvigsenD 55- (30)1.04.54+28.5819.36
23Morten KarlsenH 60- (37)56.59+19.2313.18
29Beate StrandDirekte A kort (84)47.22+18.5115.13
33Trond HolterH 55- (43)1.02.52+26.4514.41
33Mona StrandDirekte A kort (84)47.53+19.2215.23
50Audun BjerknesH 45- (58)1.09.43+33.0613.56
Grete BerntsenD 60- (12)diskvalifisert
Asbjørg LykkjenDirekte A kort (84)diskvalifisert
Ingeborg BakkenD 65- (9)brutt
Malin GjetangerD 11-12 (26)ikke startet
Andreas GjetangerH 15-16B (7)ikke startet

National Team Germany

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ole HennselerH 21-E2 (96)36.42+3.116.58
12Erik DöhlerH 21-E2 (96)38.08+4.377.14
34Birte FriedrichsD 21-E (56)43.48+10.459.45
50Paula StarkeD 21-E (56)48.38+15.3510.49
50Bjarne FriedrichsH 21-E (82)43.08+9.437.43
53Patricia NiekeD 21-E (56)50.05+17.0211.09
54Dorothea MüllerD 21-E (56)1.00.14+27.1113.24
57Matthias KretzschmarH 21-E (82)45.07+11.428.05
64Moritz DöllgastH 21-E (82)47.42+14.178.32
79Josef NeumannH 21-E2 (96)53.33+20.0210.10

Nittedal OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kari LundD 17-B (21)44.32+2.0613.57
7Terje ThrondsenDirekte C (19)42.36+8.5119.06
11Simen Gløgård StensrudH 13-14 (35)28.48+7.2110.19
25Kristin FleisjeD 55- (30)1.17.15+41.1923.20
38Ingvild C. FleisjeD 21-E2 (46)1.08.59+32.5716.02
38Tor BrennaH 45- (58)57.27+20.5011.29
82Haakon IngvaldsenH 21-E2 (96)55.13+21.4210.29
Petter Brenna-LundN-åpen (70)fullført
Christian GløgårdH 50- (62)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Viktoria EbeltoftN-åpen (70)fullført

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tore SkjærgårdDirekte N (2)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin RamstedtDirekte N (2)38.3826.16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigvald MarholmDirekte C (19)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Petteri KähäriDirekte A kort (84)utenfor konkurranse

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Hanne Cecilie MesselDirekte A kort (84)44.19+15.4814.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Ragnar Maalen-JohansenDirekte A kort (84)44.44+16.1314.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Tonje WiersdalenDirekte A kort (84)1.19.48+51.1725.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68Henning RørvikDirekte A kort (84)1.25.54+57.2327.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Paul A. TorvundDirekte A lang (48)1.05.26+26.4312.45

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Christer AnderssonDirekte A lang (48)1.28.22+49.3917.13

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Synne SandvenD 13-14 (39)24.50+4.399.11
10Robert FredriksenH 21-A (12)1.14.53+34.1914.27
23Kristin SandvenD 50- (41)48.42+14.2914.42
Sveinung RekaaH 65- (20)diskvalifisert

NTNUI

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre Østgulen DeiszH 21-E2 (96)33.316.22
2Ane DyrkornD 21-E2 (46)36.38+0.368.31
4Håkon Fruseth ChristiansenH 21-E2 (96)35.40+2.096.46
6Camilla ÖhmanD 17-A kort (12)49.11+13.1813.11
7Anu TuomistoD 21-E (56)37.19+4.168.18
7Marius PyttenH 21-E2 (96)36.14+2.436.53
8Trine D. KihleD 17-A kort (12)52.14+16.2114.00
9Audun HeimdalH 21-E (82)35.21+1.566.20
11Tord HaflanDirekte A lang (48)51.19+12.3610.00
12Tonje VassendD 21-E2 (46)42.48+6.469.57
14Thea DyrkornD 21-E2 (46)44.46+8.4410.24
15Ingrid LundanesD 21-E (56)39.09+6.068.43
15Jonas Madslien BakkenH 21-E2 (96)38.31+5.007.19
16Simen AamodtH 21-E2 (96)38.46+5.157.22
17Margrethe WisløffD 21-E2 (46)45.22+9.2010.33
17Tobias KristensenH 21-E2 (96)38.59+5.287.24
20Marit Melby JacobsenDirekte A kort (84)43.24+14.5313.57
24August Asheim BirkelandH 21-E2 (96)39.35+6.047.31
26Elias T. MølnvikH 21-E (82)38.17+4.526.51
27Silje ArntzenD 21-E2 (46)51.34+15.3211.59
28Tonje Aasheim NymarkD 21-E2 (46)52.18+16.1612.09
29Ingrid GulbrandsenD 21-E (56)42.51+9.489.32
30Åsne Skram TrømborgD 21-E (56)42.56+9.539.33
31Anne Willkommen EikenD 21-E2 (46)57.06+21.0413.16
32Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (82)38.57+5.326.58
34Sunniva OmdalD 21-E2 (46)58.50+22.4813.40
35Erik GustafssonH 21-E2 (96)41.01+7.307.47
37Elin GranstedtD 21-E (56)44.26+11.239.53
37Ingeborg Ellegaard MelbyD 21-E2 (46)1.03.40+27.3814.48
39Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (82)40.59+7.347.20
39Aurora FossøyD 21-E2 (46)1.11.29+35.2716.37
39Jostein TandbergH 21-E2 (96)41.33+8.027.53
40Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (82)41.05+7.407.21
40Karoline Dahl FosbyD 21-E2 (46)1.13.28+37.2617.05
42Idunn HaavengenD 21-E2 (46)1.16.06+40.0417.41
44Malena Asheim BirkelandD 21-E2 (46)1.21.47+45.4519.01
44Anna UlvensøenD 21-E (56)45.58+12.5510.14
44Ingunn Egeberg VáriD 21-E (56)45.58+12.5510.14
45Olav Milian Schmitt GranH 21-E2 (96)42.29+8.588.04
45Maria Dahl FosbyD 21-E2 (46)1.39.45+1.03.4323.11
47Håkon Raadal BjørloH 21-E (82)42.36+9.117.38
49Simen Eid NielsenH 21-E2 (96)43.19+9.488.14
50Mathias BjuganH 21-E2 (96)43.26+9.558.15
53Jonas Klausen EspedalH 21-E (82)44.11+10.467.55
55Thorstein WangH 21-E2 (96)43.52+10.218.20
58Anders Felde OlaussenH 21-E (82)45.10+11.458.05
61Are WigaardH 21-E2 (96)45.00+11.298.33
68Kristian Nilsen SandnesH 21-E2 (96)47.09+13.388.57
70František KolovskýH 21-E (82)54.47+21.229.49
70Peter NordbrødenH 21-E2 (96)47.14+13.438.58
72Åsmund Aamodt ResellH 21-E2 (96)48.31+15.009.13
74Adrian OpheimH 21-E2 (96)50.51+17.209.40
76Bjørn LundanesH 21-E2 (96)52.41+19.1010.00
77Sturla FrydenlundH 21-E2 (96)52.45+19.1410.01
78Lavran ThorstensenH 21-E2 (96)53.11+19.4010.06
85Ole Jørgen Bogen ArenthH 21-E2 (96)57.46+24.1510.58
Herman Ryen MartinsenH 21-E (82)diskvalifisert
Gaute FriestadH 21-E (82)diskvalifisert
Eirik Langedal BreivikH 21-E (82)diskvalifisert
Sebastian TorgersenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Tilla Farnes HennumD 21-E (56)ikke startet
Martin Borge HeirH 21-E2 (96)ikke startet
Gustav FiskumH 21-E2 (96)ikke startet
Tarjei HoloH 21-E2 (96)ikke startet

Nydalens SK

105 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Halvar .T HaldenDirekte A lang (48)38.437.32
1Katja MjøsundD 45- (28)35.429.16
1Sofie AarnesD 21-A (14)39.409.55
1Halvor SaunesH 21-A (12)40.347.49
1Oda ScheeleD 17-18 E (48)25.579.12
2Linus MjøsundH 13-16C (7)32.41+0.4914.39
2Helene ScheeleD 11-12 (26)20.08+1.229.40
2Maja Mo HjelsethD 13-14 (39)22.40+2.298.23
2Marie LilandD 17-18 E (48)26.20+0.239.20
2Marie Rygh HoltenD 35- (11)45.48+5.3711.27
2Teodor Mo HjelsethH 15-16 (55)34.59+0.248.20
3Marie ScheeleD 13-14 (39)22.54+2.438.28
3Pia Young VikD 15-16 (42)31.51+1.458.47
3Elisabeth IngvaldsenDirekte A kort (84)29.36+1.059.31
3Rune ScheeleH 40- (18)42.54+3.488.16
3Sören JonssonH 60- (37)40.01+2.259.20
4Marit OwrenD 17-A kort (12)43.06+7.1311.33
4Øystein PettersenDirekte A lang (48)41.32+2.498.05
4Eira Skaarer WiklundD 13-14 (39)23.12+3.018.35
4Berit Sofie WiklundD 45- (28)37.51+2.099.49
5Maria JonssonD 50- (41)36.48+2.3511.07
5Frida GuerreroD 35- (11)58.57+18.4614.44
6Marianne BakkenD 21-A (14)51.59+12.1912.59
6Ragne WiklundD 19-20 E (22)31.25+2.3110.16
7Jon Aukrust OsmoenH 21-E (82)34.54+1.296.15
8Sverre Waaler KaasDirekte A lang (48)45.08+6.258.47
8Else Kari Nordli ScheeleD 45- (28)48.49+13.0712.40
8Pål WinsentsH 17-A kort (16)49.16+20.3613.12
9Lars Young VikH 17-18E (48)29.34+2.558.18
9Per Øyvind SteneH 45- (58)43.45+7.088.45
9Per Noah SommerheinH 13-14 (35)27.57+6.3010.01
10Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17-18E (48)29.40+3.018.20
10Lukas LilandH 21-E2 (96)37.01+3.307.02
10Inga Skaarer WiklundD 15-16 (42)40.27+10.2111.10
10Jostein AndersenH 40- (18)49.40+10.349.35
11Rolf BergH 17-B (20)52.36+20.1516.29
11Siri UlvestadD 21-E (56)38.02+4.598.28
11Marte Madslien BakkenD 17-18 E (48)32.32+6.3511.32
12Kasper Bakken UlsethH 15-16 (55)39.10+4.359.20
13Cecilie Wærp HaugeD 17-B (21)1.12.31+30.0522.43
13Isak JonssonH 17-18E (48)31.04+4.258.43
13Marie SaugestadD 15-16 (42)41.26+11.2011.26
13Malin SørensenD 21-E2 (46)43.34+7.3210.07
13Ada WulfsbergD 17-18 E (48)33.49+7.5211.59
14Børge PedersenDirekte A lang (48)1.00.52+22.0911.51
14Kari MadslienD 50- (41)42.23+8.1012.48
14Einar LunøeH 50- (62)44.49+7.559.33
15Mari AarsethD 13-14 (39)29.28+9.1710.54Last ned GPS-spor i gpx-format
16Ottar WiklundH 50- (62)44.54+8.009.34
16Einar JensenH 60- (37)46.18+8.4210.49
17Anne Johanne Lind NørbechD 21-E (56)39.25+6.228.46
17Gaute BerganH 15-16 (55)41.55+7.2010.00
18Audun BerganH 19-20E (25)36.00+8.279.01
19Vetle Frydenlund NorlingH 13-14 (35)37.36+16.0913.28
19Helena AxelssonDirekte A kort (84)43.02+14.3113.50
19Per Melander OftenH 21-E2 (96)39.00+5.297.24
19Håvard HagaH 21-E (82)37.02+3.376.38
19Jon Iver BakkenH 50- (62)45.23+8.299.40
21Magne OmestadH 45- (58)49.22+12.459.52
21Eirik Kamstrup HovindH 21-E (82)37.17+3.526.40
21Anne DahlD 55- (30)1.02.23+26.2718.50
22Anders VisterH 21-E (82)37.41+4.166.45
23Malin EijsinkD 21-E2 (46)49.59+13.5711.37
24Jo WiklundH 55- (43)49.44+13.3711.37
25Tore KjølsethH 55- (43)49.56+13.4911.40
26Rolf Andreas BergH 15-16 (55)44.53+10.1810.42
27Asgeir MjøsundH 21-E2 (96)39.53+6.227.34
29Sigurd Størmer-AntonsenH 13-14 (35)1.03.13+41.4622.39
29Kathrine LunøeD 50- (41)59.11+24.5817.52
29Theo Winsents SæterH 11-12 (35)49.14+31.3123.40
29Elise Wærp HaugeD 15-16 (42)51.56+21.5014.20
30Emilie WestinD 21-E2 (46)53.55+17.5312.32
30Peer StiansenH 55- (43)54.40+18.3312.46
30Aleksander Rygh HoltenDirekte A lang (48)1.16.38+37.5514.56
31Hanne Wærp HaugeD 13-14 (39)43.26+23.1516.05
32Ea LunøeD 17-18 E (48)38.36+12.3913.41
33Yngvild Langedal BreivikD 17-18 E (48)41.53+15.5614.51
33Beat RothH 21-E2 (96)40.57+7.267.47
34Axel AaldeH 15-16 (55)48.45+14.1011.38
35Per Ole DahlsrudH 55- (43)1.04.52+28.4515.09
36Anders Håvard LarsenH 15-16 (55)48.54+14.1911.40
37Elias JonssonH 21-E (82)40.45+7.207.18
39Bjørn HaugeH 45- (58)58.01+21.2411.36
40Elias StubberudH 15-16 (55)52.33+17.5812.32
41Nils BerganH 50- (62)57.37+20.4312.17
46Andreas G. PoldenH 21-E2 (96)42.35+9.048.05
48Jonas AarsethH 15-16 (55)1.03.39+29.0415.11
48Fredrik SaugestadH 45- (58)1.05.59+29.2213.11
59Inge LindsethH 21-E2 (96)44.55+11.248.32
61Bojan BlumensteinH 21-E (82)45.39+12.148.10
62Monica T. HaldenDirekte A kort (84)1.13.40+45.0923.41
65Øyvind EngerH 21-E2 (96)46.06+12.358.45
Isak AndersenN-åpen (70)fullført
Felix Fabricius ByeN-åpen (70)fullført
Jone Rygh HoltenN-åpen (70)fullført
Oskar SteneN-åpen (70)fullført
Iver AarsethH -10 (17)11.518.20
Rasmus MjøsundH -10 (17)12.448.58
Alma Rygh HoltenD 11-12 (26)diskvalifisert
Sjur LangedalDirekte A kort (84)diskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenH 21-E (82)diskvalifisert
Øystein SørensenDirekte A lang (48)diskvalifisert
Sander H. RogndokkenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Selma Størmer-AntonsenD 13-14 (39)brutt
Alan CherryH 21-E (82)ikke startet
Ellen Marie TurterD 60- (12)ikke startet
Maiken Skirstad MoD 45- (28)ikke startet
Martin Størmer-AntonsenH 15-16 (55)ikke startet
Silje Ekroll JahrenD 21-E (56)ikke startet
Egil RundbergetH 60- (37)ikke startet
Theo SkjærgårdN-åpen (70)diskvalifisert

Odal OL - Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tristan ZainalH 17-N (2)1.16.47+53.5330.42
2Bjørn SteinbekkenH 65- (20)40.33+6.2010.31
4Mikkel AasnessH 13-16C (7)38.21+6.2917.11
5Kari VikerhaugenD 70- (8)1.08.44+27.0926.57
5Emil SkytterenH 15-16B (7)45.42+12.3516.22
17Øyvind SteinbekkenH 40- (18)56.47+17.4110.57
23Sondre SkytterenH 19-20E (25)52.44+25.1113.12
36Henrik Åserud SørensenH 17-18E (48)43.55+17.1612.20
45Martin SkytterenDirekte A kort (84)54.08+25.3717.24
Per Ivar SveheimH 50- (62)diskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenH 70- (18)diskvalifisert

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Einar EkelandH 19-20E (25)33.19+5.468.21

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anne Marte PensgaardDirekte C (19)43.31+9.4619.30

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Ken PeetersH 21-E (82)48.27+15.028.40

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Stefan RingH 40- (18)50.43+11.379.47

OK Moss

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jakob Tungesvik HøstmarkH 13-16N (1)46.5218.44
1Aurora GjølsjøD 19-20 E (22)28.549.26
1Alvar EvensenH 11-12N (3)12.238.25
5Christoffer GzylH 13-16C (7)38.44+6.5217.22
5Emma Aune JakobsenD 11-12 (26)30.56+12.1014.52
5Alfred BjørnerødH 15-16 (55)36.39+2.048.44
8Selma KristiansenD 21-A (14)55.28+15.4813.52
10Selmer LøkenH 11-12 (35)30.59+13.1614.53
11Sofie Holm NedrebøD 11-12 (26)39.56+21.1019.11
11Adam KristiansenH 21-A (12)1.57.04+1.16.3022.35
14Sondre LadimH 15-16 (55)40.14+5.399.36
14Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (35)33.25+15.4216.03
16Erika Lind-LarsenD 13-14 (39)31.20+11.0911.36
19Erle Pedersen WetterhusD 11-12 (26)49.34+30.4823.49
19Marie Lindløv JensenD 17-18 E (48)34.30+8.3312.14
21Johanne Bratland TjernshaugenD 21-E2 (46)49.46+13.4411.34
24Erle Elise WoldD 11-12 (26)56.01+37.1526.55
24Tore Lind-LarsenH 11-12 (35)43.22+25.3920.50
24Frida Hovgaard EisvangD 15-16 (42)46.43+16.3712.54
26Birk BreimoH 13-14 (35)50.00+28.3317.55
31Julie Sophie WoldD 15-16 (42)52.01+21.5514.22
39Tor Erling GjølsjøH 15-16 (55)52.14+17.3912.27
42Christopher LadimH 17-18E (48)54.34+27.5515.19
Sondre Davidsen HåvakN-åpen (70)fullført
Sofia HansenN-åpen (70)fullført
Elise Holm NedrebøN-åpen (70)fullført
Kristian Lind-LarsenN-åpen (70)fullført
Mira LundsrudN-åpen (70)fullført
Solan LøkenN-åpen (70)fullført
Eline PedersenN-åpen (70)fullført
Mia PedersenN-åpen (70)fullført
Marion Lie RedalenN-åpen (70)fullført
Tuva LundsrudD -10 (7)16.0811.21
Trym BreimoH -10 (17)20.3114.26
Brage KristiansenH 11-12 (35)diskvalifisert

OK Skeidi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Tore H. HvidebergH 45- (58)51.57+15.2010.23
34Morten AndresenH 55- (43)1.03.50+27.4314.54
Helge GisholtH 50- (62)ikke startet

OK Södertörn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Catherine TaylorD 21-E (56)37.27+4.248.20

OK Tisaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Niklas GustafssonDirekte A lang (48)43.59+5.168.34

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Kerstin UiboupinD 21-E (56)45.04+12.0110.02

OL Toten-Troll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marte Bjørke SollienD 17-B (21)55.27+13.0117.22
6Marius StaffH 21-A (12)56.19+15.4510.52
8Vanja StaffD 55- (30)43.31+7.3513.08
16Sjur GjestvangH 65- (20)1.04.22+30.0916.43
21Johannes Bjørke SollienH 13-14 (35)39.01+17.3413.59
21Simen BallangrudH 19-20E (25)39.38+12.059.55
21Nils Harald StaffH 55- (43)48.18+12.1111.17
25Amund FlaskerudH 13-14 (35)46.46+25.1916.45
25Lars FlaskerudH 11-12 (35)43.46+26.0321.02
29Kristine Sollien FlaskerudDirekte A lang (48)1.16.22+37.3914.53
33Anders SollienH 45- (58)52.50+16.1310.34

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anders HaugskottH 19-20E (25)32.50+5.178.13
13Henry SundsetvikH 75- (17)1.02.44+21.2921.37
24Frida HaugskottD 17-18 E (48)35.24+9.2712.33
36Frode HaugskottH 50- (62)55.59+19.0511.56

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Jan BøhleH 65- (20)54.13+20.0014.04

OL Tønsberg og omegn

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tonje RasmussenD 35- (11)40.1110.02
2Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (41)35.23+1.1010.41
3Jannicke ØdegårdD 35- (11)48.24+8.1312.06
4Wilma EvensenD 11-12 (26)26.13+7.2712.36
4Anne-Berit RasmussenD 65- (9)1.06.13+21.1722.50
6Per Jarle EikelandH 17-B (20)43.03+10.4213.29
7Egil RyghH 80- (11)1.18.16+40.0230.41
8Mathea GløersenD 15-16 (42)39.13+9.0710.50
9Linnea EvensenD 17-B (21)1.02.55+20.2919.43
12Ida Kristine BueD 11-12 (26)41.17+22.3119.50
13Gløer GløersenDirekte A lang (48)1.00.01+21.1811.41
22Sindre MathisenH 13-14 (35)42.25+20.5815.12
24Sondre EvensenH 15-16 (55)44.31+9.5610.37
27Lars Emil BueH 13-14 (35)51.58+30.3118.37
28Henrik MathisenH 11-12 (35)48.59+31.1623.32
30Tor Ivar ChristiansenH 50- (62)49.53+12.5910.38
34Tore WatterdalDirekte A kort (84)49.21+20.5015.52
34Trond EvensenH 45- (58)53.32+16.5510.42
34Maria GrovanD 15-16 (42)54.59+24.5315.11
35Odd Harald NilsenH 60- (37)1.24.40+47.0419.46
41Lerke HjelsethD 15-16 (42)1.04.06+34.0017.42
43Roar MathisenH 50- (62)59.08+22.1412.36
52Anne Sofie Forseth BueDirekte A kort (84)1.01.48+33.1719.52
Fredrik BueN-åpen (70)fullført
Ada Josefine KnoopN-åpen (70)fullført
Marlene KnoopN-åpen (70)fullført
Emma ÅsheimerN-åpen (70)fullført
Turid ØdegårdD 60- (12)diskvalifisert
Tore S. RasmussenH 80- (11)diskvalifisert
Helge StenerudH 50- (62)diskvalifisert
Julie EikelandD 17-18 E (48)diskvalifisert

OL Vallset/Stange

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger SvalandD 17-B (21)42.2613.18
4Mona Bugge HaugD 60- (12)45.57+6.2815.50
8Magnus Svaland DaleH 11-12 (35)30.12+12.2914.31
10Arnstein DaleH 17-A kort (16)51.36+22.5613.50
15Knut HaugH 65- (20)1.02.04+27.5116.07

OMEGA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68Evert LeeuwsH 21-E (82)49.18+15.538.50

Oppsal Orientering

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Thomas RuudH 17-A kort (16)28.407.41
2Sondre OlaussenH 13-14 (35)21.57+0.307.52
3Frida van MegenD 17-B (21)48.18+5.5215.08
3Ram RayamajhiH 17-B (20)39.42+7.2112.26
3Inger Lise BjordalD 75- (6)1.15.50+26.4429.44
3Petter NæssH 65- (20)42.18+8.0510.59
4Ane Sofie KroghD 17-18 E (48)29.06+3.0910.19
5Sigurd HobølDirekte C (19)36.15+2.3016.15
6Martin Aasen WrightH 17-C (7)1.37.46+1.09.0743.50
6Ingeborg Roll MoslandD 13-14 (39)24.36+4.259.06
7Lars KlyveH 65- (20)53.27+19.1413.52
8Lina Undrum MariussenD 35- (11)1.03.18+23.0715.49
9John Harald JohansenH 17-B (20)49.00+16.3915.21
9Roar BjordalH 75- (17)57.11+15.5619.43
10Anne-Elise Jensrud EdstrømD 60- (12)1.14.08+34.3925.33
11Beate UndebergetD 17-B (21)1.04.48+22.2220.18
11Sturla Rognskog MellaDirekte C (19)48.53+15.0821.55
11Vigdis HobølD 21-E2 (46)42.47+6.459.56
12Kari-Ann ÅnensenDirekte A kort (84)36.33+8.0211.45
12Carl Erik WasbergH 55- (43)43.06+6.5910.04
13Arnhild KroghD 45- (28)54.18+18.3614.06
14Marie VegganDirekte C (19)53.56+20.1124.11
14Jan Andreas EdstrømH 17-A kort (16)1.03.11+34.3116.56
14Christoffer ÅnensenH 13-14 (35)31.43+10.1611.22
15Jakob A. GjedeboH 13-14 (35)32.30+11.0311.38
15Tina KallesonD 17-18 E (48)33.55+7.5812.01
15Ask OlaussenH 15-16 (55)41.13+6.389.50
16Tuva Berger GjelstadD 11-12 (26)44.43+25.5721.29
16Morten MoslandH 45- (58)46.59+10.229.23
17Elin KallesonD 45- (28)59.31+23.4915.27
18Sofie Solheim UndebergetD 13-14 (39)32.25+12.1412.00
18Iben Johansen-BarliD 11-12 (26)47.47+29.0122.58
19Snorre VegganH 45- (58)47.36+10.599.31
22Eskil OlaussenH 11-12 (35)41.01+23.1819.43
22Ingrid Johansen-BarliD 13-14 (39)34.57+14.4612.56
22Heidi BjordalD 45- (28)1.10.19+34.3718.15
24Dagrun Brox RayamajhiD 21-E2 (46)50.19+14.1711.42
25Ola NilsenDirekte A kort (84)44.48+16.1714.24
26Olav Solheim UndebergetH 11-12 (35)45.57+28.1422.05
31Alfred NikolaisenH 11-12 (35)50.47+33.0424.24
32Anne Karin ThorstensenD 50- (41)1.03.28+29.1519.10
33Sigurd RødnesH 15-16 (55)48.28+13.5311.34
35Synne Utseth BøhlerengenD 13-14 (39)47.25+27.1417.33
35Ingvild Maalen-JohansenD 21-E2 (46)58.56+22.5413.42
35Vidar GjelstadH 45- (58)54.20+17.4310.52
36Roger MostueDirekte A lang (48)1.28.34+49.5117.15
36Olav Johannes DeelstraH 21-E2 (96)41.19+7.487.51
37Mari KallesonD 13-14 (39)54.37+34.2620.13
38Katrine Bjordal VegganD 15-16 (42)55.45+25.3915.24
38Helge Grenager SolheimDirekte A lang (48)1.32.32+53.4918.02
38Stein MellaH 50- (62)57.00+20.0612.09
40Arild AndersenDirekte A kort (84)51.45+23.1416.38
47Arne KongsnesDirekte A kort (84)54.56+26.2517.39
47Thor MellaH 21-E2 (96)42.44+9.138.07
52Ludvig RødnesH 21-E2 (96)43.32+10.018.16
56Kristoffer Fiane PedersenH 21-E2 (96)43.54+10.238.20
64Petter FureDirekte A kort (84)1.18.45+50.1425.19
69Frøydis OlaussenDirekte A kort (84)1.32.33+1.04.0229.45
84Per-Ivar NikolaisenH 21-E2 (96)56.46+23.1510.47
87Sveinung SyversenH 21-E2 (96)1.11.28+37.5713.35
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (70)fullført
Simen ÅnensenH -10 (17)15.5311.11
Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (7)diskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenH 50- (62)diskvalifisert
Jan-Henrik NilsenDirekte A kort (84)ikke startet
Ingrid Solheim UndebergetD 17-18 E (48)ikke startet
Simen ÅnensenH -10 (17)ikke startet

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Matthew NgH 17-B (20)53.00+20.3916.36
Magne VollenH 65- (20)diskvalifisert
Are EriksenH 65- (20)ikke startet

Porsgrunn OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin AusenH 15-16B (7)33.0711.52
1Knut Wiig MathisenH 60- (37)37.368.47
4Hanne VassendD 19-20 E (22)30.17+1.239.53
6Rasmus MathisenH 19-20E (25)31.26+3.537.52
7Kristine AusenD 21-A (14)53.39+13.5913.24
7Tobias MathisenH 15-16 (55)36.59+2.248.49
7Håvard SkriubakkenDirekte A kort (84)34.26+5.5511.04
15Anine Kjørholt LieD 15-16 (42)41.41+11.3511.30
17Hilde VassendD 50- (41)43.53+9.4013.15
19Alexander Repstad StoremyrH 19-20E (25)37.09+9.369.18
22Hilde Kristine RosenvoldD 50- (41)48.11+13.5814.33
22Elise AusenD 17-18 E (48)34.45+8.4812.19
23Tove Evensen MathisenD 55- (30)1.10.11+34.1521.12
24Magne Wiig MathisenH 45- (58)51.05+14.2810.13
24Dag AusenH 50- (62)48.21+11.2710.18
36Kjersti Adéla WestinD 21-E2 (46)1.01.08+25.0614.13
47Jon SkriubakkenH 50- (62)1.03.20+26.2613.30
Sara MathisenD 45- (28)diskvalifisert
Anniken AusenD 50- (41)diskvalifisert

Raumar Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tina BjørnstadD 17-N (2)40.4216.16
5Kristine Eide RappD 17-18 E (48)29.35+3.3810.29
6Vetle Ruud BråtenH 21-E (82)34.41+1.166.12
8Christopher G HøeH 17-B (20)45.35+13.1414.17
13Stine Ølstad DalbergDirekte A kort (84)39.13+10.4212.36
13Anders KronbergH 55- (43)43.37+7.3010.11
16Per SørbergH 17-B (20)1.03.25+31.0419.52
25Nora SørbergD 13-14 (39)36.52+16.4113.39
31Emil Bjørnstad StrandDirekte A lang (48)1.17.27+38.4415.05
32Tor-Arve Bjørnstad StrandDirekte A lang (48)1.19.54+41.1115.34
33Tor StrandDirekte A lang (48)1.22.28+43.4516.04
40Christoffer SlettenH 17-18E (48)49.53+23.1414.00
44Anders HorveiH 17-18E (48)1.07.39+41.0019.00
Gaute FosstveitH 17-18E (48)ikke startet

Ringerike OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Aina VienaD 21-A (14)51.42+12.0212.55
7Anders Beyer BrattliH 21-A (12)56.52+16.1810.58
8Anne-Kristin KvammeD 50- (41)39.31+5.1811.56
9Kristine GrønlundD 21-A (14)56.48+17.0814.12
10Tonje Kvamme DahlD 21-A (14)57.38+17.5814.24
12Stig MellingH 45- (58)44.30+7.538.54
20Torunn Økern JensenD 50- (41)44.54+10.4113.33
21Martin Nøkleby MellingH 15-16 (55)43.08+8.3310.17
Per Gunnar DahlH 60- (37)ikke startet

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marius WikstrømH 40- (18)43.01+3.558.18

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Petter GullikstadH 60- (37)47.31+9.5511.06Last ned GPS-spor i gpx-format

Røyken OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirill DalanD 17-C (6)39.1517.36
1Birgitte BekkelundD 75- (6)49.0619.15
3Eirik Holth JohannessenH 21-A (12)52.57+12.2310.13
4Solveig SletnerD 21-A (14)47.20+7.4011.50
4Eivind Bøhn HeiebråtenH 17-B (20)40.55+8.3412.49
4Øyvind Roger HansenH 60- (37)41.13+3.379.37
9Torgeir StrandhagenH 60- (37)43.47+6.1110.13
11Hege Holth RekaaD 21-A (14)1.03.32+23.5215.53
16Tom SletnerDirekte C (19)1.29.12+55.2740.00
24Ida SyversenD 50- (41)49.32+15.1914.57
75Knut Sveinung Holth RekaaH 21-E2 (96)50.54+17.239.40
Daniel NystuenH 15-16 (55)diskvalifisert
Morten JohannessenH 65- (20)diskvalifisert
Per Ove TransethH 65- (20)ikke startet

Sandefjord OK

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gabriel GjoneH 13-14 (35)23.32+2.058.26
4Cornelius BjørkH 17-18E (48)27.58+1.197.51
6Sigrun GjoneD 17-B (21)57.43+15.1718.05
6Ellen Strøm JuliussenD 35- (11)59.10+18.5914.47
23Daniella GjoneD 11-12 (26)55.17+36.3126.34
23Trond GjelstadH 50- (62)47.05+10.1110.02
25Benjamin GjoneH 15-16 (55)44.38+10.0310.39
31Mai Britt BjørkDirekte A kort (84)47.36+19.0515.18
32Kjetil KløvstadH 60- (37)1.06.41+29.0515.34
50Hilde KløvstadDirekte A kort (84)1.00.02+31.3119.18
56Stine ArntzenDirekte A kort (84)1.04.58+36.2720.53
67Knut GjoneDirekte A kort (84)1.24.12+55.4127.04
Anna Strøm JuliussenD -10 (7)10.487.36
Oddvar GjelstadH 80- (11)diskvalifisert
Trond FossDirekte A kort (84)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten AamodtH 55- (43)36.078.26
3Njål F. VadlaH 55- (43)37.18+1.118.42
6Tom FurlandH 50- (62)41.36+4.428.52
15Marie Line FurlandD 21-E2 (46)44.59+8.5710.27
24Margrethe RoalsøD 45- (28)1.17.04+41.2220.01

Sarpsborg OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Øivind BergetH 65- (20)1.00.16+26.0315.39
18Wenche LindløvD 50- (41)44.13+10.0013.21
19Eskil Pehrsen-LundeH 11-12 (35)37.10+19.2717.52
21Sigrid HaugeD 13-14 (39)33.45+13.3412.29Last ned GPS-spor i gpx-format
26Bjørn Ketil HansenDirekte A kort (84)44.53+16.2214.25
28Tone Karina IngesenD 50- (41)54.24+20.1116.26
31Espen SvaeH 50- (62)49.58+13.0410.39
34Bjørn ÅstorpH 60- (37)1.14.35+36.5917.25
Elise HaugeN-åpen (70)fullført
Jens Vonen SvaeN-åpen (70)fullført
Øystein JensenH 55- (43)diskvalifisert
Ingrid Kristine HansenDirekte A kort (84)diskvalifisert
Helena ÅsbergD 21-A (14)ikke startet
Jesper Vonen SvaeH 11-12 (35)ikke startet

Sever

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Aleksandar DimitrovH 21-A (12)1.13.41+33.0714.13
14Greta DimitrovaD 21-A (14)1.04.47+25.0716.11

SK Pohjantähti

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sari AnttonenD 21-E (56)35.24+2.217.53
9Sara NivaD 21-E2 (46)41.46+5.449.42
18Heini WennmanD 21-E (56)39.26+6.238.46
20Anna GomanD 17-18 E (48)34.32+8.3512.14
21Juha HaajanenH 60- (37)55.12+17.3612.53
22Anna HaatajaD 21-E (56)41.10+8.079.10
28Sofia HaajanenD 21-E (56)42.24+9.219.26
47Maiju OksanenD 21-E (56)46.36+13.3310.22

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nina Irene Guttormsen SørumD 17-N (2)45.32+4.5018.12
4Arnfinn SørumH 17-C (7)44.09+15.3019.47
16Skjalg NysæterH 19-20E (25)34.38+7.058.40
Silje Borge HoviD 21-A (14)ikke startet
Grete S B HoviD 60- (12)ikke startet
Eirik LarsenH 21-E2 (96)ikke startet
Harald HoviH 60- (37)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erik HasliH 17-B (20)40.59+8.3812.50
13Unn Mette KlopbakkenD 50- (41)41.42+7.2912.35
44Michael SætvedtH 50- (62)1.00.27+23.3312.53

Stavanger Orienteringsklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vilde Margrethe SæbbøD 15-16 (42)31.07+1.018.35
7Johan Christie ØrkeH 19-20E (25)32.00+4.278.01
27Sara Nystrøm OlsenD 17-18 E (48)36.06+10.0912.48
28Stein Arne OlsenH 55- (43)52.58+16.5112.22
30Dina TorgersenD 15-16 (42)52.00+21.5414.21
32Arne Jacob Nystrøm OlsenH 15-16 (55)48.14+13.3911.30
61Harald KalagerH 21-E2 (96)45.00+11.298.33

Stokke IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus SigurdssonH 11-12 (35)21.24+3.4110.17
8Lars Martin GjeinH 75- (17)56.53+15.3819.36
15Bjørnar OlsrødH 50- (62)44.50+7.569.33
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (70)fullført
Sturla SigurdssonN-åpen (70)fullført
Sigurdur Freyr SigurdssonH 17-B (20)diskvalifisert

Stord Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Jørgen WesterheimH 15-16B (7)44.42+11.3516.01
6Kenneth WesterheimH 45- (58)41.08+4.318.13

Sturla, IF

42 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jens Normann EidstenH 17-C (7)28.3912.50
1Bjørn W. LudvigsenH 75- (17)41.1514.13
1Anne Maren EidstenD 15-16B (4)26.509.56
2Gisle FagerlandH 17-B (20)33.30+1.0910.30
3Isak FagerlandH 13-16C (7)33.27+1.3515.00
3Roger WiikH 17-A kort (16)37.13+8.339.58
3Martin KaiserH 15-16B (7)44.38+11.3115.59
3Ine Marie FagerlandD 11-12N (5)17.00+5.3811.33
5Ellen Akiko Horni-JohnsenD 17-B (21)57.25+14.5917.59
5Nina EidstenD 17-C (6)1.22.09+42.5436.50
5Julie WoldD 11-12N (5)24.05+12.4316.22
7Peter CarlsenH 17-A kort (16)48.15+19.3512.56
7Adrian FagerlandH 17-B (20)44.53+12.3214.04
7Gry Bruland VråleD 70- (8)1.11.22+29.4727.59
9Tibor VariDirekte A kort (84)35.11+6.4011.18
10Silje CarlsenD 17-A kort (12)1.04.08+28.1517.11
10Svend Kristian EidstenH 17-B (20)51.21+19.0016.05
10Aud Ellen BrevikD 50- (41)40.16+6.0312.09
11Mina Akiko JohnsenD 15-16 (42)41.00+10.5411.19Last ned GPS-spor i gpx-format
15Johan Kristian UndelandH 17-18E (48)32.01+5.228.59
16Mats JohnsenH 13-14 (35)33.16+11.4911.55
17Lasse VråleH 75- (17)1.37.48+56.3333.43
19Anders JohnsenH 17-B (20)1.26.42+54.2127.10Last ned GPS-spor i gpx-format
24Magnus Skourup RognebakkeH 13-14 (35)45.16+23.4916.13
27Mathias Skourup RognebakkeH 17-18E (48)37.51+11.1210.37
28Marie KvarmeD 15-16 (42)51.17+21.1114.10
30Helle Egeberg VariDirekte A kort (84)47.28+18.5715.15
32Jens WoldH 13-14 (35)1.15.27+54.0027.02
32Marthe Graff-WiikD 13-14 (39)43.49+23.3816.13
32Snorre FrydenlundDirekte A kort (84)47.52+19.2115.23
36Charlotte SkourupD 50- (41)1.14.18+40.0522.26
38Merete UndelandD 50- (41)1.24.29+50.1625.31
45Ingeborg KvarmeD 17-18 E (48)1.08.10+42.1324.10
46Stine KaiserDirekte A kort (84)54.41+26.1017.34
52Jon Erik KvarmeH 50- (62)1.07.11+30.1714.19
52Øystein RognebakkeH 45- (58)1.10.10+33.3314.02
55Thomas KaiserH 50- (62)1.14.47+37.5315.56
57Karl Anton UndelandH 50- (62)2.11.03+1.34.0927.56
Kristian KaiserH -10 (17)16.2711.35
Inger-Helene CarlsenD 17-C (6)diskvalifisert
Henrik KaiserH 13-14 (35)diskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (41)diskvalifisert

Swansea Bay OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Benjamin DohertyH 21-A (12)diskvalifisert

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Mathias PeterH 21-E (82)38.24+4.596.52

Torridal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Fredrik PyttenH 13-16C (7)56.19+24.2725.15
53Ernst PyttenH 45- (58)1.10.37+34.0014.07
Sølvi MartiniDirekte A kort (84)diskvalifisert

Trol

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Anna SerrallongaD 21-E (56)41.28+8.259.14
Desmond FranssenH 21-E (82)diskvalifisert

Trøsken IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Johannes HedlundDirekte C (19)35.57+2.1216.07
6Bodil BerbyD 70- (8)1.10.53+29.1827.47
8Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (39)25.26+5.159.25
12Henrik FjelleDirekte C (19)49.28+15.4322.10
13Ingrid Pedersen HolmskauD 13-14 (39)28.52+8.4110.41
15Cathrine LillestrandD 45- (28)56.17+20.3514.37
20Håkon Lillegraven LangsæterH 11-12 (35)38.16+20.3318.23
38Sofie FjelleDirekte A kort (84)50.18+21.4716.10
46Runar StangH 45- (58)1.04.29+27.5212.53
53Mathias Pedersen HolmskauH 15-16 (55)1.20.26+45.5119.11
61Marit Pedersen HolmskauDirekte A kort (84)1.11.16+42.4522.54
Celine Agnalt HeggenesN-åpen (70)fullført
Emma Berby BraathenN-åpen (70)fullført
Live Ek HedlundN-åpen (70)fullført
Milla SkalandN-åpen (70)fullført
Caspian SkålandN-åpen (70)fullført
Halvor Ek HedlundH -10 (17)22.1115.37
Sander Agnalt HeggenesH -10 (17)47.3933.33
Sigrun SvartedalDirekte A kort (84)diskvalifisert
Sigrun SvartedalDirekte A kort (84)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Robert MerlH 21-E (82)38.00+4.356.48

Tverlandet IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Benjamin August VikenH 15-16 (55)1.06.38+32.0315.54
54Kenneth VikenH 45- (58)1.16.56+40.1915.23

Tyrving IL

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Cassie TrewinD 17-A kort (12)41.13+5.2011.03
2Trygve Hem OlsenH 21-A (12)41.41+1.078.02
2Karl Rein RådahlH 11-12N (3)15.27+3.0410.30
3Wenche HultgreenD 60- (12)43.21+3.5214.56
3Karoline AndersenD 21-A (14)44.13+4.3311.03
3Karl FremstadH 21-E2 (96)35.31+2.006.45
3Kjell StenstadvoldH 75- (17)45.49+4.3415.47
3Inger TiltnesD 65- (9)1.05.06+20.1022.26
4Kjell Gorm RøkkeH 75- (17)47.55+6.4016.31
4Hege FeiringD 50- (41)36.44+2.3111.05
5Svein S JacobsenH 65- (20)44.40+10.2711.36
5Kjersti SkantzeD 55- (30)41.47+5.5112.37
7Hasse BergstrømH 70- (18)43.18+2.5013.04
8Are KristiansenH 50- (62)42.05+5.118.58
9Stine NjåsteinD 17-A kort (12)1.00.15+24.2216.09
9Morten Severin SaueDirekte A lang (48)48.30+9.479.27
9Anders TiltnesH 21-E2 (96)36.45+3.146.59
9Else GrandalD 55- (30)43.37+7.4113.10
12Silje SlungaardD 17-A kort (12)1.12.47+36.5419.30
12Maren Jansson HaverstadD 21-E (56)38.34+5.318.35
13Espen JakobsenH 21-E2 (96)38.16+4.457.16
14Synne SkjærsteinD 19-20 E (22)39.57+11.0313.03
14Torgeir NørbechH 21-E (82)36.18+2.536.30
14Lars-Erik FiskumH 60- (37)45.59+8.2310.44
16Bjørn EkebergH 21-E (82)36.42+3.176.34
17Styrk Hundseid KamsvågH 19-20E (25)35.20+7.478.51
17Bjørn Henning GrandalH 55- (43)46.11+10.0410.47
17Tore HoffH 50- (62)45.04+8.109.36
18Max KrammerH 17-B (20)1.14.35+42.1423.22
18Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (82)36.59+3.346.37
19Maren NorderudD 19-20 E (22)48.07+19.1315.43
19Marianne NjåsteinD 50- (41)44.31+10.1813.26
20Marion AebiD 21-E2 (46)48.41+12.3911.19
20Christian GrotnesH 50- (62)45.31+8.379.42
21Jim Øystein NybråtenH 21-E2 (96)39.21+5.507.28
22Eline DrageD 21-E2 (46)49.51+13.4911.35
22Lukas PetersonH 21-E2 (96)39.34+6.037.31
22Morten KongsbergDirekte A kort (84)44.08+15.3714.11
22Per SlungaardH 55- (43)48.24+12.1711.18
23Hallvard BergDirekte A lang (48)1.07.08+28.2513.05
24Sven Reidar TonjerDirekte A lang (48)1.09.41+30.5813.35
27Anna GöhlmanD 55- (30)1.23.47+47.5125.18
29Elin-Kristin Hem OlsenD 21-E2 (46)53.22+17.2012.24
30Espen Hultgreen WeltzienH 21-E2 (96)40.17+6.467.39
33Ida Feiring HaltiaD 21-E2 (46)58.10+22.0813.31
34Skjalg Hundseid KamsvågDirekte A lang (48)1.24.04+45.2116.23
35Ivar LundanesH 21-E (82)39.25+6.007.03
36Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (48)44.03+18.0615.37
38Tom RådahlH 55- (43)1.15.03+38.5617.32
41Mina JørgensenD 17-18 E (48)48.48+22.5117.18
43Duncan CoombsH 21-E2 (96)41.59+8.287.58
48Olle BoströmH 21-E (82)42.53+9.287.41
50Erik ThorssonH 21-E2 (96)43.26+9.558.15
52Kristine FjeldboD 21-E (56)49.51+16.4811.06
55Solveig BlandkjennD 21-E (56)1.01.59+28.5613.48
73Vegard Brun SagaH 21-E2 (96)49.45+16.149.27
Esten Valentin NybråtenN-åpen (70)fullført
Max Alexander NybråtenN-åpen (70)fullført
Frode KamsvågDirekte A lang (48)diskvalifisert
Torkil Eide SolstadH 21-E2 (96)diskvalifisert
Helle HundseidDirekte A kort (84)diskvalifisert
Gunnar A FiskumH 21-E2 (96)diskvalifisert
Ådne SkjærsteinH 17-18E (48)diskvalifisert
Are NjåsteinH 55- (43)diskvalifisert
Ida TiltnesD 21-E (56)brutt
Solveig Eline BergD 19-20 E (22)utenfor konkurranse
Linn HokholtD 21-E2 (46)ikke startet
Lise Østlid BagstevoldD 21-E2 (46)ikke startet
Oda J SikkelandD 21-E2 (46)ikke startet
Eivind HoffH 55- (43)ikke startet
Arne TiltnesH 65- (20)ikke startet
Solveig SikkelandD 55- (30)ikke startet
Don SkantzeH 60- (37)ikke startet

Vang OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne FrøislandD 15-16B (4)35.22+8.3213.05
4Njaal Ellegaard MelbyH 19-20E (25)30.13+2.407.34
6Sofie JohanssonD 21-E2 (46)40.08+4.069.20
7Gro EllegaardD 17-B (21)59.33+17.0718.40
10Kenneth BilstadH 45- (58)43.59+7.228.47
11Eskil FrøislandH 19-20E (25)33.08+5.358.18
12Ove Antvord HaugereidDirekte A lang (48)53.08+14.2510.21
13Even LindaasH 19-20E (25)33.26+5.538.22
18Stein Arne NegårdH 55- (43)46.13+10.0610.47
22Jostein Svaland DaleH 19-20E (25)46.52+19.1911.44
26Maren HenriksenD 13-14 (39)38.09+17.5814.07
41Per Olav AndersenH 45- (58)59.08+22.3111.49

Varegg Fleridrett

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vyacheslav MukhidinovH 40- (18)40.10+1.047.45
5Tore NymarkH 50- (62)40.20+3.268.35
5Karianne StrømmeD 45- (28)38.56+3.1410.06
16Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (48)34.10+8.1312.06
27Tove AasheimD 50- (41)54.17+20.0416.23
28Mari Strømme LidD 17-18 E (48)36.09+10.1212.49
32Ingunn MartinsenD 21-E2 (46)57.30+21.2813.22
35Erik BohneH 17-18E (48)42.45+16.0612.00
46Christiane TrösseD 21-E (56)46.05+13.0210.15
49Vidar HardelandH 45- (58)1.07.54+31.1713.34
53Oskar RøenH 21-E (82)44.11+10.467.55
83Markus Kjærner-SembH 21-E2 (96)55.42+22.1110.35
Mathias Kjærner-SembH 17-18E (48)diskvalifisert
Magnus Strømme LidH 15-16 (55)ikke startet

Varteig OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders EspenesH 17-C (7)33.11+4.3214.52
3Sindre EspenesH 17-C (7)35.38+6.5915.58
4Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (35)23.47+2.208.31
5Roy Roger EspenesH 17-C (7)46.29+17.5020.50
9Lea TaraldsvikD 35- (11)1.26.46+46.3521.41
9Anders LundeH 40- (18)49.07+10.019.28
10Dag BrenåsH 55- (43)42.18+6.119.52
15Eline Noelia LarsenD 11-12 (26)43.38+24.5220.58
22Kjell Einar AndersenDirekte A lang (48)1.05.42+26.5912.48
26Julie BrenåsD 13-14 (39)38.09+17.5814.07
43Bård AndersenDirekte A kort (84)53.36+25.0517.14
63Elsie BrenneDirekte A kort (84)1.15.27+46.5624.15
Mats AndersenN-åpen (70)fullført
Elida EspenesN-åpen (70)fullført
Milli EspenesN-åpen (70)fullført
Enya Marie LarsenN-åpen (70)fullført

Vegårshei IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders VestølH 17-18E (48)26.50+0.117.32
11Sten Åge NygårdseterH 50- (62)42.57+6.039.09
25Emma Smeland NygårdseterD 50- (41)50.25+16.1215.13
36Synnøve BråtenD 21-E (56)44.17+11.149.51

Vehkalahden Veikot

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Janne WeckmanH 21-E2 (96)39.39+6.087.32

Vestre Akers SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Per OsenH 60- (37)56.44+19.0813.15
31Tormod ØvergaardH 60- (37)1.04.02+26.2614.57
Arne KildalH 60- (37)ikke startet

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Susen LöschD 21-E (56)43.26+10.239.40

Østmarka OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik NæssH 17-B (20)32.2110.08
4Ping OuyangD 17-C (6)1.22.04+42.4936.48
4Heidi VogtD 35- (11)55.21+15.1013.50Last ned GPS-spor i gpx-format
6Mathias LinløkkenH 13-14 (35)26.18+4.519.25
6Arne Chr. ScheieH 80- (11)1.12.29+34.1528.25
8Øystein KildahlH 60- (37)43.37+6.0110.11
10Erik RosenvoldDirekte A kort (84)35.43+7.1211.29
10Helena GranbergD 35- (11)1.32.40+52.2923.10
11Knut Edvard HellandH 55- (43)42.41+6.349.58
13Erlend OtterleiH 13-14 (35)31.33+10.0611.18
14Rune TeiglandH 55- (43)44.42+8.3510.26
18Ingrid NermoenD 55- (30)53.49+17.5316.15
20Bjørn ChristensenDirekte A lang (48)1.04.33+25.5012.34
22Sigrid NermoenD 15-16 (42)45.22+15.1612.31
27Tore RuudDirekte A kort (84)45.13+16.4214.32
39Katrine HolenD 50- (41)1.29.18+55.0526.58
48Vemund KongsnesH 50- (62)1.03.45+26.5113.35
Even Vogt KortnerN-åpen (70)fullført
Amund Kortner VogtN-åpen (70)fullført
Jonas Kortner VogtN-åpen (70)fullført
Eldrid Odden OtterleiD 17-B (21)diskvalifisert
Siv Susanne JystadDirekte A lang (48)diskvalifisert
Svein OtterleiH 50- (62)ikke startet
Per Arne KarlsenH 55- (43)ikke startet
Hans Olav HygenH 45- (58)ikke startet
Ingrid Marie Stubban HygenD 17-18 E (48)ikke startet
Alexandra LinløkkenD 17-18 E (48)ikke startet
Solveig Ruud TednesN-åpen (70)ikke startet

Årstad IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Svein F. KvalheimH 80- (11)1.00.14+22.0023.37

Ås IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sebastian PetersH 45- (58)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3May Bente BrurbergD 55- (30)40.41+4.4512.17
4Per Henning BjervaH 50- (62)39.20+2.268.23
6Sille WinsnesD 55- (30)42.41+6.4512.53
7Ina Catharina StorrønningD 17-A kort (12)49.56+14.0313.23
7Ann-Kristin StokkeD 40- (13)46.29+10.3011.37
7Håkon DanevadH 50- (62)41.58+5.048.56
8Synne Schei DanevadD 11-12 (26)37.17+18.3117.55
8Eirik NordhagenH 55- (43)41.49+5.429.46
10Judit BanfiD 17-B (21)1.03.51+21.2520.00
11Nils TveiteH 17-18E (48)29.48+3.098.22
11Ingunn BergetD 45- (28)52.07+16.2513.32
16Anne NilsenD 45- (28)57.53+22.1115.02
18Robert BanfiH 40- (18)1.08.00+28.5413.07
20Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (56)40.39+7.369.03
20Linus OlhansH 19-20E (25)38.11+10.389.34
24Ellen-Christine KorenD 55- (30)1.11.33+35.3721.36
25Kinga BanfiD 11-12 (26)1.13.04+54.1835.07
26Ingrid TveiteD 55- (30)1.20.45+44.4924.23
27Gunnar BjervaH 11-12 (35)48.15+30.3223.11
28Ingunn ScheiDirekte A kort (84)45.50+17.1914.44
33Johanne MoenD 13-14 (39)44.45+24.3416.34
41Rannveig W. NordhagenD 21-E2 (46)1.15.36+39.3417.34
44Vincent EijsinkDirekte A kort (84)53.53+25.2217.19
46Idar BrekkeH 50- (62)1.02.37+25.4313.21
53Henrik UpsalH 21-E2 (96)43.35+10.048.17
58Vegard Fiane PedersenH 21-E2 (96)44.46+11.158.30
58Gry Merete OlaisenDirekte A kort (84)1.07.06+38.3521.34
Jørgen BjervaN-åpen (70)fullført
Dyre Stokke MeenN-åpen (70)fullført
Erlend Stokke MeenN-åpen (70)fullført
Pål MoenH -10 (17)28.5320.20
Ivar Aukrust OsmoenH 21-E2 (96)diskvalifisert
Ivar MaalenH 60- (37)diskvalifisert
Odin Schei DanevadN-åpen (70)ikke startet
Sigrid MoenD -10 (7)ikke startet
Wilma MoenD -10 (7)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor