Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

D 21-E2

4 300 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK36.02
2Ane DyrkornNTNUI36.38+0.36
3Barbora VyhnálkováCzech national team38.20+2.18
4Kine GulliksenBækkelagets SK38.31+2.29
5Lene Godager KaasBækkelagets SK40.05+4.03
6Sofie JohanssonVang OL40.08+4.06
7Marit KahrsFredrikstad SK40.17+4.15
8Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK40.25+4.23
9Sara NivaSK Pohjantähti41.46+5.44
10Gunvor Hov HøydalFossum IF41.57+5.55
11Vigdis HobølOppsal Orientering42.47+6.45
12Tonje VassendNTNUI42.48+6.46
13Malin SørensenNydalens SK43.34+7.32
14Thea DyrkornNTNUI44.46+8.44
15Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)44.59+8.57
16Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK45.05+9.03
17Margrethe WisløffNTNUI45.22+9.20
18Louise OramBækkelagets SK46.24+10.22
19Tereza CechovaCzech national team48.10+12.08
20Marion AebiTyrving IL48.41+12.39
21Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss49.46+13.44
22Eline DrageTyrving IL49.51+13.49
23Malin EijsinkNydalens SK49.59+13.57
24Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering50.19+14.17
25Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb50.53+14.51
26Maiken Økern HågårdKonnerud IL51.17+15.15
27Silje ArntzenNTNUI51.34+15.32
28Tonje Aasheim NymarkNTNUI52.18+16.16
29Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL53.22+17.20
30Emilie WestinNydalens SK53.55+17.53
31Anne Willkommen EikenNTNUI57.06+21.04
32Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett57.30+21.28
33Ida Feiring HaltiaTyrving IL58.10+22.08
34Sunniva OmdalNTNUI58.50+22.48
35Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering58.56+22.54
36Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.01.08+25.06
37Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI1.03.40+27.38
38Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.08.59+32.57
39Aurora FossøyNTNUI1.11.29+35.27
40Karoline Dahl FosbyNTNUI1.13.28+37.26
41Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.15.36+39.34
42Idunn HaavengenNTNUI1.16.06+40.04
43Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.21.15+45.13
44Malena Asheim BirkelandNTNUI1.21.47+45.45
45Maria Dahl FosbyNTNUI1.39.45+1.03.43
Camilla Louise BevenseeDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Linn HokholtTyrving ILikke startet
Lise Østlid BagstevoldTyrving ILikke startet
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor