Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Direkte A kort

3 110 m, 85 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Steinar RagvinBø O-lag28.31
2Birgitte HusebyeFredrikstad SK29.06+0.35
3Elisabeth IngvaldsenNydalens SK29.36+1.05
4Karianne HaugeHalden SK31.14+2.43
5Terje LarsenHalden SK31.42+3.11
6Vidar StrandLierbygda OL32.23+3.52
7Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL34.26+5.55
8Marte BalchenIL Koll34.55+6.24
9Tibor VariSturla, IF35.11+6.40
10Erik RosenvoldØstmarka OK35.43+7.12
11Thorbjørn VærpKristiansand OK35.52+7.21
12Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering36.33+8.02
13Stine Ølstad DalbergRaumar Orientering39.13+10.42
14Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL39.21+10.50
15Anders ØpstadAsker Skiklubb39.23+10.52
16Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK42.25+13.54
17Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK42.31+14.00
18Egil W. IversenHeming Orientering42.54+14.23
19Helena AxelssonNydalens SK43.02+14.31
20Marit Melby JacobsenNTNUI43.24+14.53
21Rolf AlstadFrol IL43.29+14.58
22Morten KongsbergTyrving IL44.08+15.37
23Hanne Cecilie MesselNOTEAM44.19+15.48
24Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM44.44+16.13
25Ola NilsenOppsal Orientering44.48+16.17
26Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL44.53+16.22
27Tore RuudØstmarka OK45.13+16.42
28Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering45.50+17.19
29Beate StrandMåren OK47.22+18.51
30Helle Egeberg VariSturla, IF47.28+18.57
31Mai Britt BjørkSandefjord OK47.36+19.05
32Snorre FrydenlundSturla, IF47.52+19.21
33Mona StrandMåren OK47.53+19.22
34Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn49.21+20.50
35Bjørn BaklidKonnerud IL49.57+21.26
36Helge EriksenByåsen IL50.01+21.30
37Hans Henrik FremmingHeming Orientering50.13+21.42
38Sofie FjelleTrøsken IL50.18+21.47
39Phil ConwayKongsberg OL50.22+21.51
40Arild AndersenOppsal Orientering51.45+23.14
41Marit Sylte LundanesEmblem IL52.33+24.02
42Per FosserHeming Orientering53.28+24.57
43Bård AndersenVarteig OL53.36+25.05
44Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering53.53+25.22
45Martin SkytterenOdal OL - Orientering54.08+25.37
46Stine KaiserSturla, IF54.41+26.10
47Arne KongsnesOppsal Orientering54.56+26.25
48Bente Kristin HopsnesFossum IF55.39+27.08
49Synne Malene BrekkeHalden SK56.16+27.45
50Hilde KløvstadSandefjord OK1.00.02+31.31
51Gunn Elin RudiHadeland OL1.01.21+32.50
52Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1.01.48+33.17
53Hilde  R. PoppeFredrikstad SK1.02.52+34.21
54Irene Felde OlaussenHalden SK1.03.52+35.21
55Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL1.04.00+35.29
56Stine ArntzenSandefjord OK1.04.58+36.27
57Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK1.06.18+37.47
58Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering1.07.06+38.35
58Haakon DolvenAsker Skiklubb1.07.06+38.35
60Linn Carina DalandKristiansand OK1.10.32+42.01
61Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL1.11.16+42.45
62Monica T. HaldenNydalens SK1.13.40+45.09
63Elsie BrenneVarteig OL1.15.27+46.56
64Petter FureOppsal Orientering1.18.45+50.14
65Tonje WiersdalenNOTEAM1.19.48+51.17
66Pål MyklebustIL Koll1.20.04+51.33
67Knut GjoneSandefjord OK1.24.12+55.41
68Henning RørvikNOTEAM1.25.54+57.23
69Frøydis OlaussenOppsal Orientering1.32.33+1.04.02
70Camilla ImrikFredrikstad SK1.44.02+1.15.31
Per KaarbyFossum IFdiskvalifisert
Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert
Liv Edle GrønstadGimle IFdiskvalifisert
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SKdiskvalifisert
Sølvi MartiniTorridal ILdiskvalifisert
Sigrun SvartedalTrøsken ILdiskvalifisert
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubbdiskvalifisert
Helle HundseidTyrving ILdiskvalifisert
Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OLdiskvalifisert
Lena Lyngsaunet AlstadFrol ILdiskvalifisert
Keiko ConwayGuildford Orienteersdiskvalifisert
Torun DyrkornEiker OLdiskvalifisert
Asbjørg LykkjenMåren OKdiskvalifisert
Petteri KähäriNOTEAMutenfor konkurranse
Sigrun SvartedalTrøsken ILikke startet
Jan-Henrik NilsenOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor