Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

H 17-18E

3 560 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard KittilsenFreidig26.39
2Anders VestølVegårshei IL26.50+0.11
3Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering27.57+1.18
4Cornelius BjørkSandefjord OK27.58+1.19
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb28.03+1.24
6Lars SandstadFreidig28.20+1.41
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28.32+1.53
8Tobias AlstadFrol IL28.36+1.57
9Lars Young VikNydalens SK29.34+2.55
10Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.40+3.01
11Nils TveiteÅs-NMBU Orientering29.48+3.09
12Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL31.01+4.22
13Isak JonssonNydalens SK31.04+4.25
14Simen Spets StorhovFreidig31.51+5.12
15Johan Kristian UndelandSturla, IF32.01+5.22
16Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø32.51+6.12
17Birk Bell LysakerFana IL33.23+6.44
18Petter Liabakk EriksenByåsen IL34.10+7.31
19Håkon HolstadFreidig34.53+8.14
20Iver RingheimLarvik OK35.01+8.22
21Jo Even KolstadFreidig35.06+8.27
22Tobias RøddeGanddal IL35.27+8.48
23Runar Saur ModahlFredrikstad SK36.42+10.03
23Sondre Zahl HagenFossum IF36.42+10.03
25Mikkel HoltFreidig36.59+10.20
26Eirik ImrikFredrikstad SK37.11+10.32
27Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF37.51+11.12
28Alf Kristian HelleHalden SK38.46+12.07
29Sondre OttesenFredrikstad SK40.01+13.22
30Markus Andreas BreivoldGanddal IL40.10+13.31
31Vebjørn Blom-HagenFossum IF41.33+14.54
32Henrik R HoltHedrum OL41.39+15.00
33Jakob TorgersenHalden SK42.40+16.01
34Ole Kristian TaksdalGanddal IL42.43+16.04
35Erik BohneVaregg Fleridrett42.45+16.06
36Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering43.55+17.16
37Mikkel KatlaFossum IF44.27+17.48
38August Syrdal ØenHeming Orientering46.16+19.37
39Marius BakkeFossum IF48.09+21.30
40Christoffer SlettenRaumar Orientering49.53+23.14
41Martin BrækkeHalden SK52.15+25.36
42Christopher LadimOK Moss54.34+27.55
43Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1.00.24+33.45
44Anders HorveiRaumar Orientering1.07.39+41.00
Kristian ØstermannHeming Orienteringdiskvalifisert
Erlend BørliFossum IFdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinTyrving ILdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jonas GrønliFreidigikke startet
Gaute FosstveitRaumar Orienteringikke startet
Lars Øderud VatneBækkelagets SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor