Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

D 21-E

4 490 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenFredrikstad SK33.03
2Sari AnttonenSK Pohjantähti35.24+2.21
3Elena RoosHalden SK36.15+3.12
4Kirsi NurmiIFK Göteborg36.49+3.46
5Ingeborg EideByåsen IL37.09+4.06
6Ingjerd MyhreKongsberg OL37.15+4.12
7Anu TuomistoNTNUI37.19+4.16
8Catherine TaylorOK Södertörn37.27+4.24
9Kine Hallan SteiwerHalden SK37.32+4.29
10Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund37.35+4.32
11Siri UlvestadNydalens SK38.02+4.59
12Maren Jansson HaverstadTyrving IL38.34+5.31
13Adela IndrakovaCzech national team38.38+5.35
14Denisa KosováCzech national team38.53+5.50
15Ingrid LundanesNTNUI39.09+6.06
16Marika TeiniHalden SK39.10+6.07
17Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK39.25+6.22
18Heini WennmanSK Pohjantähti39.26+6.23
19Vendula HorcickovaCzech national team40.26+7.23
20Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering40.39+7.36
21Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund40.56+7.53
22Anna HaatajaSK Pohjantähti41.10+8.07
23Lenka MechlovaCzech national team41.24+8.21
24Anna SerrallongaTrol41.28+8.25
25Ida Marie Næss BjørgulHalden SK41.37+8.34
26Bodil HelgerudHalden SK41.53+8.50
27Lone BrochmannBækkelagets SK41.57+8.54
28Sofia HaajanenSK Pohjantähti42.24+9.21
29Ingrid GulbrandsenNTNUI42.51+9.48
30Åsne Skram TrømborgNTNUI42.56+9.53
31Barbora ZhanalovaCzech national team43.01+9.58
32Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund43.24+10.21
33Susen LöschÄrla IF43.26+10.23
34Birte FriedrichsNational Team Germany43.48+10.45
35Line CederbergDansk Orienterings-Forbund44.05+11.02
36Synnøve BråtenVegårshei IL44.17+11.14
37Elin GranstedtNTNUI44.26+11.23
38Maija SianojaMS Parma44.31+11.28
39Arntraut GötschIL BUL-Tromsø44.38+11.35
40Kerstin UiboupinOK Võru45.04+12.01
41Laura RamsteinLahden Suunnistajat -3745.16+12.13
42Hanne SandstadFreidig45.45+12.42
43Jo ShepherdHalden SK45.46+12.43
44Anna UlvensøenNTNUI45.58+12.55
44Ingunn Egeberg VáriNTNUI45.58+12.55
46Christiane TrösseVaregg Fleridrett46.05+13.02
47Maiju OksanenSK Pohjantähti46.36+13.33
48Marthe GløersenBækkelagets SK47.58+14.55
49Evine Westli AndersenLøten o-lag48.22+15.19
50Paula StarkeNational Team Germany48.38+15.35
51Emilie Westli AndersenLøten o-lag49.43+16.40
52Kristine FjeldboTyrving IL49.51+16.48
53Patricia NiekeNational Team Germany50.05+17.02
54Dorothea MüllerNational Team Germany1.00.14+27.11
55Solveig BlandkjennTyrving IL1.01.59+28.56
Charlotte WatsonLillomarka OLdiskvalifisert
Ida TiltnesTyrving ILbrutt
Tilla Farnes HennumNTNUIikke startet
Emma JohanssonEmblem ILikke startet
Silje Ekroll JahrenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor