Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

H 60-

4 280 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL37.36
2Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL39.55+2.19
3Sören JonssonNydalens SK40.01+2.25
4Øyvind Roger HansenRøyken OL41.13+3.37
5Hallvard FjærLillomarka OL41.55+4.19
6Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL42.05+4.29
7Morten DueMåren OK42.17+4.41
8Øystein KildahlØstmarka OK43.37+6.01
9Torgeir StrandhagenRøyken OL43.47+6.11
10Lars Roger LundanesEmblem IL43.50+6.14
11Martin GranlyLillomarka OL44.18+6.42
12Sture OttesenIndre Østfold OK44.57+7.21
13Eirik NordbrødenHalden SK45.14+7.38
14Lars-Erik FiskumTyrving IL45.59+8.23
15Geir Holm GundersenKonnerud IL46.14+8.38
16Einar JensenNydalens SK46.18+8.42
17Jack BjørnsenKristiansand OK47.23+9.47
18Petter GullikstadRøros IL47.31+9.55Last ned GPS-spor i gpx-format
19Bjørn WilladssenHeming Orientering48.23+10.47
20Per SchancheAsker Skiklubb53.54+16.18
21Juha HaajanenSK Pohjantähti55.12+17.36
22Per OsenVestre Akers SK56.44+19.08
23Morten KarlsenMåren OK56.59+19.23
24Sigbjørn ModalsliFossum IF58.11+20.35
25Johan MattssonLillomarka OL58.30+20.54
26Jon LahlumIL GeoForm59.36+22.00
27Jørn NordbrødenHalden SK1.00.13+22.37
28Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.00.17+22.41
29Roger CoombsMAROC1.00.23+22.47
30Axel BromanderFredrikstad SK1.01.01+23.25
31Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.04.02+26.26
32Kjetil KløvstadSandefjord OK1.06.41+29.05
33Øyvind GylverAsker Skiklubb1.07.05+29.29
34Bjørn ÅstorpSarpsborg OL1.14.35+36.59
35Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.24.40+47.04
Harald ØstbyeElverum OKdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Arne KildalVestre Akers SKikke startet
Harald HoviSkien OKikke startet
Egil RundbergetNydalens SKikke startet
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormikke startet
Don SkantzeTyrving ILikke startet
Per Gunnar DahlRingerike OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor