Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

H 55-

4 280 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)36.07
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb37.02+0.55
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)37.18+1.11
4Bo EngdahlIL Koll37.25+1.18
5Øystein HoloFossum IF39.30+3.23
6Kim Farnes HansenLierbygda OL39.42+3.35
7Øystein ØstermannHeming Orientering41.00+4.53
8Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering41.49+5.42
9Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL42.14+6.07
10Dag BrenåsVarteig OL42.18+6.11
11Knut Edvard HellandØstmarka OK42.41+6.34
12Carl Erik WasbergOppsal Orientering43.06+6.59
13Anders KronbergRaumar Orientering43.37+7.30
14Rune TeiglandØstmarka OK44.42+8.35
15Arne FossheimAsker Skiklubb45.37+9.30
16Håkon LøvliAsker Skiklubb45.46+9.39
17Bjørn Henning GrandalTyrving IL46.11+10.04
18Stein Arne NegårdVang OL46.13+10.06
19Frank SvarødIdd Sportsklubb46.16+10.09
20Bjørn Victor LarsenKongsberg OL47.06+10.59
21Nils Harald StaffOL Toten-Troll48.18+12.11
22Per SlungaardTyrving IL48.24+12.17
23Tore Voss FagervoldBærums Skiklub48.53+12.46
24Jo WiklundNydalens SK49.44+13.37
25Tore KjølsethNydalens SK49.56+13.49
26Andreas HuberHamar OK52.03+15.56
27Geir FrøytlogEgersund OK52.21+16.14
28Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb52.58+16.51
29Sven OhrvikKonnerud IL53.47+17.40
30Peer StiansenNydalens SK54.40+18.33
31Trygve RognstadHadeland OL57.57+21.50
32John YtternesKolbotn og Skimt OL1.02.11+26.04
33Trond HolterMåren OK1.02.52+26.45
34Morten AndresenOK Skeidi1.03.50+27.43
35Per Ole DahlsrudNydalens SK1.04.52+28.45
36Roar TønnessenKongsberg OL1.09.14+33.07
37Roar ByeModum OL1.09.35+33.28
38Tom RådahlTyrving IL1.15.03+38.56
39Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK1.19.56+43.49
40Torgeir BrandalKongsberg OL1.22.03+45.56
Øystein JensenSarpsborg OLdiskvalifisert
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubbdiskvalifisert
Are NjåsteinTyrving ILdiskvalifisert
Per-Jacob ØlstadFet OLikke startet
Eivind HoffTyrving ILikke startet
Jan SølvbergEiker OLikke startet
Per Arne KarlsenØstmarka OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor