Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

H 50-

4 690 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø36.54
2Leif StørmerFossum IF37.30+0.36
3Odd StrandKongsberg OL39.13+2.19
4Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering39.20+2.26
5Tore NymarkVaregg Fleridrett40.20+3.26
6Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)41.36+4.42
7Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering41.58+5.04
8Are KristiansenTyrving IL42.05+5.11
9Håvard HågårdKonnerud IL42.13+5.19
10Arild AndresenFossum IF42.19+5.25
11Sten Åge NygårdseterVegårshei IL42.57+6.03
12Oddvar TaksdalGanddal IL43.01+6.07
13Gunnar BrattliAsker Skiklubb43.44+6.50
14Einar LunøeNydalens SK44.49+7.55
15Bjørnar OlsrødStokke IL44.50+7.56
16Ottar WiklundNydalens SK44.54+8.00
17Tore HoffTyrving IL45.04+8.10
18Atle PedersenMelhus IL45.15+8.21
19Jon Iver BakkenNydalens SK45.23+8.29
20Christian GrotnesTyrving IL45.31+8.37
21Knut Erling ØenHeming Orientering46.29+9.35
22Per Olav GulbrandsenLarvik OK46.35+9.41
23Trond GjelstadSandefjord OK47.05+10.11
24Dag AusenPorsgrunn OL48.21+11.27
25Håkon JendalFossum IF48.30+11.36
26Geir TorgersenHalden SK48.44+11.50
27Gjermund GravirAsker Skiklubb48.46+11.52
28Per Øivind EgerKongsberg OL48.58+12.04
29Bjørn MartiniAsker Skiklubb49.47+12.53
30Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn49.53+12.59
31Espen SvaeSarpsborg OL49.58+13.04
32Bjørn HallanFossum IF50.13+13.19
33Ola TellesbøHadeland OL50.32+13.38
34Odd Arne LianIL Koll51.41+14.47
35Guttorm EggeIL GeoForm55.17+18.23
36Frode HaugskottOL Trollelg55.59+19.05
37Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL56.00+19.06
38Stein MellaOppsal Orientering57.00+20.06
39Steinar LågAsker Skiklubb57.02+20.08
40Kent KopperudIndre Østfold OK57.05+20.11
41Nils BerganNydalens SK57.37+20.43
42Morten HeirFossum IF58.04+21.10
43Roar MathisenOL Tønsberg og omegn59.08+22.14
44Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1.00.27+23.33
45Kimme ArnesenHeming Orientering1.01.15+24.21
46Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.02.37+25.43
47Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.03.20+26.26
48Vemund KongsnesØstmarka OK1.03.45+26.51
49Jan Erik AalbergBækkelagets SK1.03.54+27.00
50Anders FlågenHeming Orientering1.04.38+27.44
51Einar TesloHadeland OL1.05.35+28.41
52Jon Erik KvarmeSturla, IF1.07.11+30.17
53Ingar Tollum AndersenKongsberg OL1.07.36+30.42
54Håkon BørliFossum IF1.11.04+34.10
55Thomas KaiserSturla, IF1.14.47+37.53
56Dag WangLillomarka OL1.18.22+41.28
57Karl Anton UndelandSturla, IF2.11.03+1.34.09
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Helge StenerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringdiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFdiskvalifisert
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Svein OtterleiØstmarka OKikke startet
Einar GisholtFossum IFikke startet
Helge GisholtOK Skeidiikke startet
Pierre DemeuseBelgium Teamikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor