Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

H 45-

5 000 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK36.37
2Tomas EidsmoFreidig38.16+1.39
3Tore SandvikHalden SK39.11+2.34
4Espen DanevadFredrikstad SK39.17+2.40
5Charles HalaasFossum IF40.36+3.59
6Kenneth WesterheimStord Orientering41.08+4.31
7Morten FismenFossum IF42.13+5.36
8Harald BakkeFossum IF43.14+6.37
9Per Øyvind SteneNydalens SK43.45+7.08
10Kenneth BilstadVang OL43.59+7.22
11Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL44.21+7.44
12Stig MellingRingerike OL44.30+7.53
13Sigmund HansenGjø-Vard OL44.38+8.01
14Øyvind StoksethHalden SK45.05+8.28
15Henrik OttesenFredrikstad SK46.54+10.17
16Morten MoslandOppsal Orientering46.59+10.22
17Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK47.15+10.38
18Øyvind LienGjø-Vard OL47.33+10.56
19Snorre VegganOppsal Orientering47.36+10.59
20Martin ØhmanGjø-Vard OL48.18+11.41
21Magne OmestadNydalens SK49.22+12.45
22André JægtvikKonnerud IL49.24+12.47
23Asgeir LiumFet OL50.00+13.23
24Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL51.05+14.28
25Rune BlågestadIndre Østfold OK51.09+14.32
26Bjørn WangensteenLillomarka OL51.13+14.36
27Anders Kristian HoltHedrum OL51.16+14.39
28Tore H. HvidebergOK Skeidi51.57+15.20
29Are BisethKongsberg OL52.09+15.32
30Espen BergstrømHalden SK52.18+15.41
31Pål SommerheinFossum IF52.46+16.09
32Jens TjentlandLardal OL52.49+16.12
33Anders SollienOL Toten-Troll52.50+16.13
34Trond EvensenOL Tønsberg og omegn53.32+16.55
35Vidar GjelstadOppsal Orientering54.20+17.43
36Knut Jostein SætnanFossum IF55.46+19.09
37Kyrre GranFet OL56.29+19.52
38Tor BrennaNittedal OL57.27+20.50
39Bjørn HaugeNydalens SK58.01+21.24
40Per Kristian TømtIL Imås58.27+21.50
41Per Olav AndersenVang OL59.08+22.31
42Ståle HeitmannFossum IF59.37+23.00
43Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.01.53+25.16
44Pål AngvollFredrikstad SK1.03.29+26.52
45Tor RingstadHedrum OL1.03.33+26.56
46Runar StangTrøsken IL1.04.29+27.52
47Pål Martin EidKongsberg OL1.04.57+28.20
48Fredrik SaugestadNydalens SK1.05.59+29.22
49Vidar HardelandVaregg Fleridrett1.07.54+31.17
50Audun BjerknesMåren OK1.09.43+33.06
51Christian ReuschHeming Orientering1.10.09+33.32
52Øystein RognebakkeSturla, IF1.10.10+33.33
53Ernst PyttenTorridal IL1.10.37+34.00
54Kenneth VikenTverlandet IL1.16.56+40.19
55Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.18.54+42.17
56Even ErlienGjø-Vard OL1.20.27+43.50
57Tormod KleppaLillehammer OK1.30.26+53.49
Sebastian PetersÅs ILdiskvalifisert
Torbjørn Blom-hagenFossum IFikke startet
Hans Olav HygenØstmarka OKikke startet
Torgeir SkjønhaugFet OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor