Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

H 15-16

4 190 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø34.35
2Teodor Mo HjelsethNydalens SK34.59+0.24
3Sivert PoppeFredrikstad SK35.02+0.27
4Sigurd Saxe SandvikHalden SK36.32+1.57
5Alfred BjørnerødOK Moss36.39+2.04
6Adam ConwayKongsberg OL36.42+2.07
7Tobias MathisenPorsgrunn OL36.59+2.24
8Johan EgerKongsberg OL37.33+2.58
9Andreas DaleBergens TF38.39+4.04
10Christian Fredrik BorgIL Koll38.51+4.16
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb39.05+4.30
12Kasper Bakken UlsethNydalens SK39.10+4.35
13Philip Lehmann RomørenFossum IF39.38+5.03
14Sondre LadimOK Moss40.14+5.39
15Ask OlaussenOppsal Orientering41.13+6.38
16Herman Lien BackstrømHalden SK41.28+6.53
17Gaute BerganNydalens SK41.55+7.20
17Vegard RanestadHamar OK41.55+7.20
19Henrik Kaupang LyeLarvik OK42.04+7.29
20Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb42.44+8.09
21Martin Nøkleby MellingRingerike OL43.08+8.33
22Lars LienGjø-Vard OL44.13+9.38
23Thomas BlomkvistFredrikstad SK44.28+9.53
24Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn44.31+9.56
25Benjamin GjoneSandefjord OK44.38+10.03
26Rolf Andreas BergNydalens SK44.53+10.18
27Ludvik SætherFredrikstad SK45.06+10.31
28Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering45.39+11.04
29Fridtjof ReuschHeming Orientering46.04+11.29
30Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL47.13+12.38
31Birk Felland SætnanFossum IF47.40+13.05
32Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb48.14+13.39
33Sigurd RødnesOppsal Orientering48.28+13.53
34Axel AaldeNydalens SK48.45+14.10
35Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb48.46+14.11
36Anders Håvard LarsenNydalens SK48.54+14.19
37Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK50.49+16.14
38Brage Bell LysakerFana IL50.58+16.23
39Tor Erling GjølsjøOK Moss52.14+17.39
40Elias StubberudNydalens SK52.33+17.58
41Sindre Vie StrislandFossum IF52.40+18.05
42Arne BerganKongsberg OL53.12+18.37
43Mats LindaasElverum OK53.37+19.02
44Jakob RastadAsker Skiklubb53.48+19.13
45Eirik Vie StrislandFossum IF54.07+19.32
46Hallvard TjentlandLardal OL57.41+23.06
47Gustav Andresen SkotteFossum IF1.02.56+28.21
48Jonas AarsethNydalens SK1.03.39+29.04
49Benjamin August VikenTverlandet IL1.06.38+32.03
50Jonathan EylertsenHalden SK1.06.54+32.19
51Peder BryggenHalden SK1.16.27+41.52
52Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.16.59+42.24
53Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL1.20.26+45.51
Daniel NystuenRøyken OLdiskvalifisert
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Harald MansaasFet OLikke startet
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrettikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet
Martin Størmer-AntonsenNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor