Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

H 13-14

2 790 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK21.27
2Sondre OlaussenOppsal Orientering21.57+0.30
3Gabriel GjoneSandefjord OK23.32+2.05
4Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL23.47+2.20
5Lukas Jones ArnesenHeming Orientering26.16+4.49
6Mathias LinløkkenØstmarka OK26.18+4.51
7Magnus AlstadFrol IL26.30+5.03
8Even LienGjø-Vard OL26.35+5.08
9Per Noah SommerheinNydalens SK27.57+6.30
10Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL28.00+6.33
11Simen Gløgård StensrudNittedal OL28.48+7.21
12Tobias Tronbøl LiumIL Koll30.26+8.59
13Erlend OtterleiØstmarka OK31.33+10.06
14Christoffer ÅnensenOppsal Orientering31.43+10.16
15Jakob A. GjedeboOppsal Orientering32.30+11.03
16Mats JohnsenSturla, IF33.16+11.49
17Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK33.50+12.23
18Henrik Repstad StoremyrIL Hauken35.07+13.40
19Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK37.36+16.09
20Mathias AxelsonEiker OL38.52+17.25
21Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll39.01+17.34
22Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn42.25+20.58
23Martin BryggenHalden SK42.54+21.27
24Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF45.16+23.49
25Amund FlaskerudOL Toten-Troll46.46+25.19
26Birk BreimoOK Moss50.00+28.33
27Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn51.58+30.31
28Sverre SandvikHalden SK59.46+38.19
29Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK1.03.13+41.46
30Erlend BakkeFossum IF1.05.31+44.04
31Einar ØstvoldHeming Orientering1.13.35+52.08
32Jens WoldSturla, IF1.15.27+54.00
33Vilhelm SvarødIdd Sportsklubb1.33.10+1.11.43
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Henrik KaiserSturla, IFdiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kollikke startet
Audun NordbyFredrikstad SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor