Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | D 21-E2 | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E | H 21-E2 | DirN | DirC | DirAK | DirAL

D 55-

3 310 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove StrandMåren OK35.56
2Kjersti RønningHamar OK36.55+0.59
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40.41+4.45
4Runa SkyttersæterHeming Orientering41.29+5.33
5Kjersti SkantzeTyrving IL41.47+5.51
6Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering42.41+6.45
7Kjersti HovFossum IF42.57+7.01
8Vanja StaffOL Toten-Troll43.31+7.35
9Else GrandalTyrving IL43.37+7.41
10Marianne HjermstadFossum IF45.03+9.07
11Margrete EngzeliusAsker Skiklubb46.48+10.52
12Veslemøy SolbergKonnerud IL50.09+14.13
13Trude FixdalIL Koll51.51+15.55
14Hilde StorløkkenKongsberg OL52.29+16.33
15Marianne ArnesenAsker Skiklubb52.49+16.53
16Magnhild T. MølnvikFossum IF52.57+17.01
17Frøy GrøndahlLillomarka OL53.21+17.25
18Ingrid NermoenØstmarka OK53.49+17.53
19Unni RyeAsker Skiklubb59.46+23.50
20Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.00.10+24.14
21Anne DahlNydalens SK1.02.23+26.27
22Gro Hege LudvigsenMåren OK1.04.54+28.58
23Tove Evensen MathisenPorsgrunn OL1.10.11+34.15
24Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.11.33+35.37
25Kristin FleisjeNittedal OL1.17.15+41.19
26Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.20.45+44.49
27Anna GöhlmanTyrving IL1.23.47+47.51
Randi NicolaisenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Monica NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Ann Karin TjørhomGanddal ILdiskvalifisert
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor