Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 13 april 2019

D 50-

3 310 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Isa HeggedalKonnerud IL34.13
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.23+1.10
3Hilda ØfsthusAsker Skiklubb36.15+2.02
4Hege FeiringTyrving IL36.44+2.31
5Maria JonssonNydalens SK36.48+2.35
6Jorun RuudAsker Skiklubb37.51+3.38
7Kjersti Holt HanssenMåren OK37.52+3.39
8Anne-Kristin KvammeRingerike OL39.31+5.18
9Hanne Lerche RaadalHalden SK39.50+5.37
10Aud Ellen BrevikSturla, IF40.16+6.03
11Tove HeimdalKonnerud IL40.46+6.33
12Ingrid KvistadKongsberg OL41.16+7.03
13Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering41.42+7.29
14Kari MadslienNydalens SK42.23+8.10
15Mona LomeHamar OK42.36+8.23
16Hege SolerødGjø-Vard OL43.30+9.17Last ned GPS-spor i gpx-format
17Hilde VassendPorsgrunn OL43.53+9.40
18Wenche LindløvSarpsborg OL44.13+10.00
19Marianne NjåsteinTyrving IL44.31+10.18
20Torunn Økern JensenRingerike OL44.54+10.41
21Ingeborg ØderudBækkelagets SK45.28+11.15
22Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL48.11+13.58
23Kristin SandvenNotodden OL48.42+14.29
24Ida SyversenRøyken OL49.32+15.19
25Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL50.25+16.12
26Toini SkyttersæterKonnerud IL51.11+16.58
27Tove AasheimVaregg Fleridrett54.17+20.04
28Tone Karina IngesenSarpsborg OL54.24+20.11
29Kathrine LunøeNydalens SK59.11+24.58
30Ida Vår KierulfLarvik OK1.00.50+26.37
31Hege WangLillomarka OL1.02.30+28.17
32Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering1.03.28+29.15
33Maria TorgersenBækkelagets SK1.03.35+29.22
34Mette SpangbergKonnerud IL1.05.10+30.57
35Marianne ReuschHeming Orientering1.11.54+37.41
36Charlotte SkourupSturla, IF1.14.18+40.05
37Eldri HoloFossum IF1.15.43+41.30
38Merete UndelandSturla, IF1.24.29+50.16
39Katrine HolenØstmarka OK1.29.18+55.05
Anniken AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Karen Johanne StrømstadBækkelagets SKikke startet
Marianne MyklebustHamar OKikke startet
Maria PerssonAsker Skiklubbikke startet
Gro Sandstad EidsmoFreidigikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor